TCM Clinic s.r.o. – recenze

1
Aktualizováno

Klinika TCM sídlící v Praze pro vás znovu objevuje to, co staré civilizace znaly už před tisíci lety. Jde o tradiční čínskou medicínu.

Pokud byste tedy chtěli proniknout do tajů praktik starých čínských léčitelů, máte jedinečnou příležitost.

Klinika Tradiční Čínské medicíny sídlí v Praze 1 na Národní a je pro vás přístupná každý všední den.

Bylinky a masáže, to je cesta k úspěchu

Čínská medicína není pouze o bylinkách. Je doprovázena ještě dalšími prospěšnými technikami jako je například akupunktura nebo speciální typy masáží.

Klinika TCM je ovšem natolik moderní, že dokáže použití těchto metod konzultovat s poznatky ohledně klasické medicíny a v návaznosti na to zvolit nejvhodnější postup.

Při první návštěvě na této klinice Tradiční čínské medicíny absolvujete pohovor a krátkou diagnostiku. Na základě toho vám bude týmem místních léčitelů stanovena vhodná léčba.

Hlavním nástrojem léčby tradiční čínské medicíny je fototerapie neboli léčba bylinami. Klinika deklaruje, že odebírá pouze kvalitní a ověřené produkty certifikované pro bezpečné použití na našem trhu, takže se nemusíte bát, že byste dostali něco špatného.

Důležitou součástí čínského umění je také akupunktura. Tedy praktika, při které je na určitá místa v těle vyvíjen tlak pomocí jehel. Naučíte se zde také základy akupresury, díky kterým si budete moct ulevit i vy sami.

Výživové poradce nepodceňujte

Nedílnou součástí zdraví je ale i správná výživa. I v tomto ohledu vám TCM klinika a její personál dokáže poradit. Nemusíte v tom hledat žádné háčky, jde o rady, které jsou osvědčené už dlouhou řadu let.

Klinika se na svých stránkách pyšní tím, že dokáže poskytnout i akutní intenzivní pomoc. Nelze asi očekávat, že by si dokázali poradit s opravdu vážným stavem.

Pokud se ale cítíte na samém pokraji sil, mohla by vám i tato metoda být nápomocná k celkovému zlepšení.

Nepřehlédněte:  Olaplex Hair Perfector: recenze

Čínská medicína je založena na léčbě nerovnovážného stavu ve vašem těle. Léčba je tedy zaměřena na to, aby se ve vašem těle brzy dalo vše do pořádku a aby váš organismus doznal harmonie.

Kontakty na TCM Clinic:

 • http://www.tcmclinic.cz/
 • TCM BOHEMIA s.r.o.
  Národní 11
  110 00 Praha 1
 • Tel: 222 075 280
VAŠE HODNOCENÍ

1 komentář
 1. Musel jsem radeji kontaktovat pana Macka, abych dosahl nejakeho zlepseni

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Obnovit heslo