Teambuilding v Brně: Zapomeňte na tradiční nudu při tmelení kolektivu

0
Aktualizováno

Kolektiv, který dokonale drží při sobě, dokáže dosáhnout mnohem lepších pracovních výsledků. Tuto skutečnost si uvědomuje spousta majitelů firem, nicméně mnozí sází na teambuilding tradičního typu, který je nudný a ve finále i zbytečný. Pokud mezi ně patříte také a vaši zaměstnanci se z podobných akcí vracejí smutní a znudění, jste na správném místě. V následujících řádcích vám nabídneme skvělý tip na teambuilding v Brně.

Zábavní park BRuNO je doslova napěchovaný atrakcemi

Součástí tohoto brněnského zábavního centra jsou poutavé atrakce, jež v České republice budete hledat velmi složitě. Jen namátkou můžeme jmenovat Pavoučí, opičí nebo Brunův komín. Tyto atrakce jsou vzájemně propojené důmyslně řešenou spletí tunelů. Užívat si při cestování jimi můžete třeba i dalších lákadel, mezi něž se řadí autodrom, plovoucí loďky nebo tobogány. Jinak se zábavní park BRuNO vyznačuje také dominantní panoramatickou vyhlídkou vybavenou skleněnou podlahou. Její výška činí 22 metrů.

Několik programů přímo na míru

Vypustit jen tak vaše zaměstnance do prostoru tohoto zábavního centra můžete, nicméně mnohem efektivnější je specificky koncipovaný teambuilding v Brně. Vybírat si lze z několika programů, případně je kombinovat dle potřeby. Pokud chcete poznat i soukromí zaměstnanců, uspořádejte jim Family Day. Zábavný program sestavený profesionálními animátory pobaví děti i dospělé. Výborná je i týmový výzva Bruno Challenge anebo si užijete speciální noční program.

Zábava pouze s plným žaludkem

Bez vynikajícího jídla a pití se žádný teambuilding neobejde. Součástí celého komplexu je restaurace Brno s názvem Hnízdo s celkovou kapacitou 90 míst. Jinak si lze dát také i nějakou tu drobnost v brasserii. Určitě si pochutnáte. Uspořádat v této restauraci můžete klidně i firemní večírek s tím, že vám budou k dispozici atrakce v zábavním centru.

Nepřehlédněte:  Vivèse Senso Duo Oil [recenze]
VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo