Tempish – skateboardy a longboardy

0
Aktualizováno

tempish-recenze Určitě jste si všimli, že po ulicích nejen velkých měst se poslední dobou začalo spoustu lidí prohánět na plastových barevných skateboardech a longboardech (delší skateboard s dřevěnou deskou).

Jednou ze známých značek, která zastřešuje jak longboardy tak skejboardy (a také kolečkové brusle) je Tempish, která se stává čím dál víc známou a to především mezi začátečníky. Jde ale o kvalitní značku a vyplatí se investovat do jejich zboží?

Recenze skateboardu Tempish Buffy

Tempish Buffy je klasický plastový retro skateboard ve stylu Penny boardů, ovšem za mnohem přijatelnější cenu. Bohužel se ovšem narozdíl od Penny boardů nebo Zefboardů dodává jen ve 2 klasických provedeních.

Myslela jsem si,že to bude jen nějaká nahrážky Penny boardu,ale můžu říct,Penny mám doma a příde mi to naprosto stejné,a to za čtvrtinu ceny!!! :D jsem nadmíru spokojená…Doporučuji

Koupeno pro syna k narozeninám. Je nadšený, naučil se na něm za 1 den, lehký, malý prý super.

Koupila jsem si ho protože jsem chtěla na něčem zabít chvíli a vyhovuje mi.

Longboardy Tempish

tempish-buffy-skateboard Pokud hledáte levné longboardy, potom určitě na nabídku značky Tempish narazíte. Mají totiž longboardy opravdu levné, můžete je sehnat už pod 2000 Kč, ale bohužel tomu odpovídají i jízdní vlastnosti.

Oproti značkovým „profi“ longboardům třeba od Loaded, Sector9 nebo OriginalSkateboards jsou Tempish základní nejlevnější variantou.

Nižší cena se projeví jak na kvalitě desky, tak i na trucích (a zatáčení) a na kolečkách. Longboardy Tempish jsou při jízdě tvrdší a zatáčení není tak pohodlné a plynulé jako u kvalitnějších longboardů.

Nepřehlédněte:  Plantur 21 - šampon na vlasy recenze

Samozřejmě nepočítejte, že s longboardy Tempish můžete jezdit sjezdy takovým stylem, jako na dražších kouscích.
Pokud ovšem hledáte longboard spíše jen tak na otestování toho, zda by vás to vůbec bavilo, není Tempish nejhorší varianta a na klasický cruising (pojezd) po městě či na cyklostezce vám postačí.

A co vy? Máte nějaké zkušenosti s produkty od značky Tempish, ať už jde o kolečkové brusle, skateboardy či longboardy?

Penny board

VAŠE HODNOCENÍ

Štítky:

2 Comments
  1. Mám skúsenosť so skejtom (https://www.adamsport.eu/skateboard/tempish-skateboard-buffy-2017/) a jazdilo sa mi v pohode. Ale nakoniec som aj tak prešla na longboardy, pretože mi viacej vyhovovalo štýl jazdenia určené pre tento typ dosky. Potrebovala som začať jazdiť dolu kopcom, na je rozhodne leší long, ak som sa nechcela roztrieskať.

  2. Dobrej, taky bych si ho chtěl koupit, ale vůbec se v tom nevyznám

    Zanechte své hodnocení nebo dotaz

    Register New Account
    Obnovit heslo