Tesco půjčka

0

Do půjček se dnes pouští stále více a více firem a to i společnosti, které s půjčkami nemají na první pohled téměř nic společného. Jednou z takových firem je i Tesco, což je známý obchodní řetězec.

Ovšem dnes si můžete na pobočkách Tesco také vyřídit půjčku, případně si o ni požádat na webových stránkách této společnosti a zkusit si tak sjednat nebankovní online půjčku až do 200 000 Kč.

Tesco u nás funguje už mnoho let a snad všichni tuhle firmu známe. Jde tedy o bezpečného poskytovatele, u kterého nehrozí riziko podvodu, lichvy nebo podobných nekalostí, které se občas v nebankovním sektoru objevují. Nemusíte se tedy rozhodně bát požádat si o Tesco půjčku.

Tesco půjčku si můžete vyřídit na officiální stránce Tesco přímo na adrese http://www.itesco.cz/cs/financni-sluzby/pujcka-bez-poplatku/. Zde se dozvíme základní informace o tomto nebankovním úvěru a díky jednoduché online kalkulačce si zákaznici mohou sami rychle vypočítat, kolik by měsíčně spláceli a kolik tedy celkově přeplatí za využití služby s názvem Tesco půjčka.

Kolik vám půjčí?

tesco-pujcka-bez-prijmuTesco půjčka nabízí klasické rozpětí půjček podobně jako Provident, Home Credit nebo třeba Cofidis. Půjčit si zde můžete částku od 20 000 Kč až do 200 000 Kč. Splatnost je poněkud delší a nejkratší období splatnosti tak začíná až na 4 letech (48 měsíců). Horní hranice doby splatnosti je potom 7 let (84 měsíců).

S rostoucí dobou splatnosti se vám sice snižuje měsíční splátka a RPSN/úroková sazba, což vypadá na první pohled výhodně, ovšem přeplatíte celkově o nemalou částku víc.

Když se podíváme na příklad půjčky a srovnáme půjčku na 200 000 Kč potom při splatnosti na 4 roky přeplatíte “jen” 62 320 Kč, ovšem při splatnosti na 7 let je tato částka už 93 916 Kč.

Nepřehlédněte:  Ninja půjčka recenze

Peníze si u Tesco můžete půjčit také osobně na pobočce. Podle informací na webu Tesco je zde šance dokonce na mnohem vyšší půjčku – na pobočce si můžete sjednat úvěr do výše dokonce až 500 000 Kč.

Jaké jsou podmínky Tesco půjčky?

Na webu Tesco bohužel nejsou detailní informace o podmínkách pro žadatele o půjčku, je zde ovšem jiná podstatná informace.

Na webu se dozvíte, že Tesco spolupráce s Home Credit, což je společnost která ve skutečnosti úvěry poskytuje. Dá se tedy očekávat, že podmínky půjčky od Tesco budou stejné jako podmínky u Home Credit – to znamené žádný zápis v registru, dostatečný příjem, potvrzení příjmu od zaměstnavatele atd.

Půjčka od Tesco tedy může být řešením pro ty, kteří mají dobrou bonitu a nevadí jim připlatit si na úrocích. V takovém případě už bychom ale raději doporučili půjčku z banky, kde je jedinou nevýhodou rychlost schválení půjčky.

A co vy, máte s Tesco půjčkou zkušenosti? Napište nám vaše recenze dolů do diskuze!

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo