TRF – Thermo reactive formula recenze

0
Aktualizováno

Co vlastně znamenají tato tři písmena? Zkratka pochází z angličtiny a znamená – Thermo reactive formula.

Jde o klasický doplněk stravy, který posílí kardiovaskulární systém a mimo jiné také napomůže trf-formula-recenze odbourávat tuky. A jak toho docílí? Jednoduše, zvýší teplotu organismu, zejména oblast podkoží a svalů.

Má sice nepříjemnou chuť, extrakt z černého pepře, ořešáku královského, zeleného čaje a kofeinu není jistě tak lahodný jako nejlepší limonáda, podle výrobce, kterým je firma Miss Cosmetic, s.r.o., ale má fungovat přímo v zázračné míře.

Denní dávkování je vlastně jednoduché, dáte si sklenku roztoku

Půl čajové lžičky a čtvrt litru horké vody (max. 70 stupňů Celsia), tento nápoj se pije teplý a ideálně nalačno, zapije se ještě poté větším množstvím čisté vody.

Balení, které vyjde zhruba na šest stokorun, pak vydrží při takové denní dávce celé dva měsíce. Na oficiálním webu TRF se dočteme i názory některých odborníků.

A rozhodně to nejsou kapacity, které by si někdo vymyslel. Profesor Rajko Doleček je už dlouhá desetiletí významnou osobností nejen na poli zdravé výživy, Monika Žídková je někdejší úspěšná soutěžící v Miss ČR i Miss Europe (v obou soutěžích triumf v roce 1995).

Nejde o smyšlené vědce, web působí oproti těm, které propagují „zázračné preparáty“ i dosti propracovaným dojmem.

Samozřejmě, i u TRF se dočkáme nežádoucích účinků. Kdo by jej přesně neměl užívat? Především není určen malým dětem, ale také lidem s jaterními nebo žlučníkovými komplikacemi, těhotným ženám a také lidem, kteří se léčí s poruchami srážlivosti krve.

V podobných případech je výraznější prokrvení spíše na škodu. Prášek by se měl skladovat v originálním obalu při teplotě pod 30 stupňů Celsia.

Nevýhodou je ale velká cena, která nebude jiná ani v dalších obchodech – osmdesát gramů prášku vyjde na 690 korun, pokud si pořídíte dvojité balení, pár stovek ušetříte.

Nepřehlédněte:  Estheticon [recenze]
VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo