Turbo půjčka

0

turbo-pujcka-recenze

Ať už patříte mezi zaměstnance, podnikatele či živnostníky, i vás jednou může potkat situace, kdy potřebujete půjčku.

Poskytovatele půjček najdete jak v bankovním tak nebankovním sektoru, ovšem v případě, že potřebujete peníze velmi rychle a nechcete čekat, na schvalovací procesy v bankách (které často trvají i týdny), potom se budete pravděpodobně poohlížet po úvěrových produktech v nebankovním sektoru.

Jednou z půjček, na kterou zde potom určitě narazíte je Turbo půjčka. Pojďme se na tuto půjčku podívat detailněji.

Turbo půjčka přes internet

Na stránce www.turbopujcka.cz můžeme najít základní informace o této půjčce, ovšem na první pohled tyto internetové stránky nepůsobí jako profil nebankovní společnosti, chybí zde především informace o tom, kdo za půjčkou stojí a jaká firma ve skutečnosti přes Turbo půjčky peníze poskytotuje.

Kdo je poskytovatel?

V kontaktních údajích můžeme najít firmu Cresco Group s.r.o., o které jsme psali už v jiných článcích. Jde o firmu, která se zaměřuje na zprostředkování úvěrů a může vám tedy zajistit poskytovatele, který vám peníze půjčí.

Nehrozí zde žádná rizika nebezpečí, jen počítejte s tím, že jakmile zadáte kontaktní údaje a to především email, budete dostávat mnoho nevyžádaných nabídek na půjčky, povinné ručení a další finanční produkty.

Nebankovní půjčka až do 500 000 Kč

Turbo půjčka rozhodně nepatří mezi malé půjčky před výplatou, které splatíte za měsíc. Tato půjčka nabízí finanční obnos v hodnotě od 10 000 do 500 000 Kč, takže je zde určitě pravidelné měsíční splácení dlužné částky.

Na webových stránkách Turbo půjčky nenajdeme moc informací, které bychom mohli zmínit. Je zde snad jen pár výhod:

  • Turbo půjčka je i pro lidi v registru
  • Můžete si odložit až 4 měsíční splátky
  • Možnost rozmyslet si půjčku a do 30 dnů změnit rozhodnutí
Nepřehlédněte:  Rychlá půjčka před výplatou

Podmínky Turbo půjčky na stránce s žádostí o půjčku také nenajdeme. Nejspíše to zde funguje tak, že zadáte svoje údaje a poskytovatel půjčky si vás prověří přes vlastní systémy a pokud pro vás bude mít nějaký typ úvěru, Turbo půjčku vám nabídne. V takovém případě vás bude kontaktovat jejich telefonní obchodní zástupce, který s vámi dořeší detaily Turbo půjčky.

Zkušenosti s půjčkou a diskuze

Na internetu je většinou o známých a často využívaných nebankovních půjčkách nějaká diskuze, kde lidé sdílí svoje zkušenosti s firmou a půjčkou. V případě Turbo půjčky ovšem zatím žádná taková diskuze není, proto pokud máte nějakou zkušenost, můžete ji přidat k této recenzi.

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password