Vacu Opatov body wrap recenze

3
Aktualizováno

Snad každá žena neustále touží po dokonalé postavě a pěkném vzhledu. Pokud jste se konečně rozhodli s tím něco dělat, chcete být krásnější a zdravější, zkuste nové zábaly Body Fit Wrap. Jde o dobrého pomocníka, který vám pomůže k vytoužené postavě. 

Zábaly Body Fit Wrap zahrnují zeštíhlující, detoxikační a anticelulitidní verzi. Body Fit Wrap je ideální pro všechny, co se ze sebou rozhodli něco dělat a chtějí dosáhnout změny v životě. Chce to samozřejmě i změnu v životním stylu. Každé tělo reaguje na tyto zábaly jinak. Právě proto ve Vacu Opatov přistupují ke každému klientovi individuálně.

Vhodný program Body Fit Wrap

Zdejší vyškolení pracovníci mají mnohaleté, bohaté zkušenosti a proto se snaží zvolit pro každého klienta ten nejvhodnější program z portfolia Body Fit Wrap. Pokud zvolíte adekvátní zábal, pomůže vám správně aktivovat lymfatický systém zadržující přebytečnou vodu v těle. Tato voda obsahuje i škodlivé látky, které se spolu s ní odstraní. Zábaly Body Fit Wrap zrychlí váš metabolismus a viditelně vyhladí a dokonale zpevní vaši pokožku.

Kdy se dostaví změna a na co si dát pozor

První změny jsou viditelné už po prvním zábalu a k docílení ideálního výsledku lze velmi dobře kombinovat Body Fit Wrap s přístrojovou lymfodrenáží. Zábaly jsou vhodné pro všechny typy klientů, kteří nemají tyto potíže:

 • akutní virové a bakteriální onemocnění
 • srdeční onemocnění
 • akutní žilní onemocnění
 • onkologické onemocnění zahrnující i remise
 • těhotenství

Než půjdete na Body Fit Wrap

Než se vydáte na svůj první zábal, dodržujte dostatečný příjem tekutin, osprchujte se, proveďte nemastnou formu peelingu a nekrémujte se. Vyvarujte se pití alkoholu a zvolte pouze lehkou stravu. Po zábalu dodržujte dostatečný příjem tekutin nejméně 24 hodin a nesprchujte se. Vynechejte alkohol, nekuřte, omezte kávu a kofeinové nápoje i nadměrnou fyzickou aktivitu.

Nepřehlédněte:  Paleo dieta

Jak funguje zábal Body Fit Wrap – recenze

Zeštíhlující zábal pomáhá z těla odstranit nadbytečnou vodu a škodliviny. Využívají jej zejména novopečení maminky po porodu, ženy zadržující vodu, trpící otoky a snažící se zhubnout. Detoxikační zábal posiluje imunitní systém, zbavuje tělo škodlivin a pokožka je více vyhlazená a omlazená. Zlepšuje stav pokožky s kožními onemocněními, jako je lupenka, atopický ekzém a jiné formy kožních potíží. Anticelulitidní zábal účinně vytahuje ze zvětšených tukových buněk toxiny a po něm následuje mechanická anticelulitidní masáž. Vhodná je kúra alespoň 6 až 10 zábalů pro viditelné výsledky. Klientky zábaly doporučují.

A jak jste s Body Fit Wrap spokojeni Vy?

Máte vlastní zkušenost s procedurou ve studiu Vacu Opatov?

Podělte se o to s ostatními.

Vacu Opatov body wrap recenze
5 (100%) 1 hlasů

Štítky:

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

   Zanechte své hodnocení nebo dotaz

   Register New Account
   Obnovit heslo