Valgomed recenze na fixátor palce

0

valgomed-recenzeDeformace palce. Diagnóza, se kterou je život poměrně složitý a někdy i bolestivý. Takzvaný hallux valgus, tedy vbočený palec, znamená neustálý dotyk křížících se prstů, vyžaduje okamžitou léčbu.

Nestyďte se proto dojít za ošetřujícím lékařem, ať si zdravotní pojištění nehradíte jen tak pro nic za nic. Druhou možností je Valgomed, korektor a fixátor, údajně tento problém zkoriguje přímo na jedničku.

Korektor Valgomed na vbočený palec

Na našem trhu se objevuje stále dost padělků a napodobenin z Asie. Valgomed, nebo také Valgus Pro, jak se v některých reklamách uvádí, do této široké a pestré rodiny bezesporu patří.

Má být vhodný pro všechny typy obuvi, za necelých sedm stovek dostanete dva kusy korektorů, určené speciálně pro levé i pravé chodidlo.

Otlaky, modřiny, bolestivé stavy a nepohodlí při chůzi, to by mělo rázem pominout. Nyní se vám představí profesor Parker, který výrobek doporučuje – nicméně jeho tvář jistě už dobře znáte z jiných pochybných reklam.

A rozhodně není důvod dělat stejnou chybu dvakrát, pokud se tak již stalo v minulosti.

Malý kousek silikonu, který vyřeší jak počáteční, tak i výraznou deformaci. Měl by perfektně padnout do každé boty a přizpůsobit se tvaru nohy.

Valgomed zabraňuje otlakům a případnému menšímu poranění, ochrání údajně palec doslova na jedničku. Častý problém, fixator-korektor-valgomedkterý trápí zejména ženy, vzniká při nošení těsné obuvi nebo při častém chození na vysokých podpatcích, někdy je na vině i počínající dna.

Zdánlivě maličký hrbolek se zvětší, palec se zakřivuje směrem k ostatním prstům a bolest je stále vyšší.

Právě proto by měl podobné problémy řešit lékař, a nikoliv kousek silikonu bez pověsti skutečného zázraku, který může i potenciálně uškodit. Samozřejmě, konzervativní léčba je nutná, na druhou stranu musí být prováděna odborníkem.

Reakce lékaře na dotaz ohledně účinků fixatoru Valgomed:

MUDr. Miroslav Skoták

Dobrý den. Ublížit nemůže pokud ho chcete užívat, kvůli bolesti může i krátkodobě pomoci, ael žádný korektor palec dosud trvale nenarovnal, bohužel.”

Vaše zkušenosti z diskuzí s Valgomed:

Zdena

“Také jsem naletěla na šmejd „Valgomed“. Slíbili, že mě do 10 dní odpovědí na reklamu – už je to 20 dní a nikdo se neozývá. Požaduji zpět peníze, ale dělají mrtvého brouka. K ničemu se nemají. Není to férová firma, ale šmejdi, kteří okrádají starší lidi a oni se obohacují.”

Více zkušeností najdete na https://www.emimino.cz/diskuse/valgomed-vboceny-palec-235995/http://kupnisila.cz/valgomed/

Přidejte vaše osobní zkušenosti a recenze na korektor Valgomed…

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo