Valgorect na vbočený palec [recenze]

2
Aktualizováno

Hallux valgus je choroba nohou postihující zejména ženy ve středním věku. Jde o strukturální deformitu kloubu palce na noze. Může být spojena s kladívkovými prsty, kostními výpustkami na palcích nohou a deformací kostního kloubu na palci.

To má významný vliv na výběr obuvi, objevují se bolesti a deformace se zvětšuje. Důvodem je nevhodná obuv, úrazy a nedostatek vitamínů a minerálů. Je třeba se vyhnout úzkým botám, dlouhému nošení bot na podpatcích a trávení celých dnů na nohou. Pokud se přidá nadváha, je to ještě horší.

Kromě speciální obuvi je často nutné podstoupit operaci, aby zůstala noha mobilní a ženy mohly chodit bezbolestně. Deformace vede k zánětlivým procesům, které musí být ošetřeny k udržení mobility. S přípravkem Valgorect podle výrobců přichází zmírnění problému s deformací u velkých palců u nohou.

Co je to produkt s názvem Valgorect?

Podle výrobce je cílem léčba vbočeného palce. Finální výsledky se mohou dostavit do jednoho měsíce od začátku používání. To je třeba brát s rezervou, což jasně dokládají i četné zkušenosti těch, které produkt již využívají. Je chybou spoléhat na to, že mastička zvládne řešit problém lépe, než operace.

  • uleví od bolesti a eliminuje zánět
  • změkčí jednotlivé kostní výrůstky
  • obnoví kloubní tkáň
  • sníží minerální usazeniny v kloubech
  • prevence a zabránění proti opětovnému vybočování palce

Co Valgorect obsahuje?

Konkrétní složky výrobce a distributor zcela pochopitelně tají. Uvádí, že se jedná o čistě přírodní složení. Na jednu stranu je to pozitivní, jelikož se není třeba obávat chemických látek a jejich nežádoucích účinků. Na druhou stranu jsme na pochybách že by byla příroda tak silná, aby dokázala narovnat i vybočený palec. Unikátní složení má kombinovat starověké receptury s moderními technologiemi. Valgorect má být až o 60 % účinnější, než konkurenční produkty.

  • Symphytum officinale neboli kostival lékařský
  • Cynodon dactylon neboli troskut prstnatý či psí zubní tráva
  • Taraxacum officinale neboli smetanka lékařská či pampeliška Spíše jenom na bolest a zánět
Nepřehlédněte:  Fitness coffee zkušenosti [recenze]

Valgorect

Valgorect – Recenze

Po mazání mastí se mírně snižuje bolest, zánět a otok. Palec se mírně srovná, protože dojde k potlačení zánětu a otoku. Kost se ale nezmenší, ani neposune. Po použití se neobjevily vedlejší účinky. Pokud chcete mast, která tlumí bolest a tiší zánět, produkt je dobrý, ale drahý. Jeho cena se pohybuje okolo částky 1 700 Kč. Na trhu jsou produkty s podobnými účinky za mnohem lepší cenu. Kost srovnat neumí. To potvrzují zkušenosti lidí i závěry lékařů. Proto tento přípravek nedoporučujeme.

A jak jste s Valgorect spokojeni Vy?

Máte vlastní zkušenost s Valgorect?

Podělte se o to s ostatními.

Valgorect na vbočený palec [recenze]
4 (80%) 2 hlasů

Štítky:

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo