Varicobooster – recenze

7

Varicobooster vám zajistí zdravé nohy bez křečových žil. Alespoň to tenhle přípravek slibuje. Křečové žíly se projevují rozšířením periferních žil. Vznikají v důsledku narušení našeho krevního oběhu. Tato nemoc se projevuje zejména oteklými žilami, otoky nohou, tzv. cyanózou kůže, bolestí a celkovým nekomfortem. Nejčastěji křečové žíly postihují dolní končetiny, ale mohou se objevit i na jiných částech těla. Mnoho uživatelů si přípravek chválí a jiným nezabírá. Pozitivní účinky v recenzích ale převažují.

Křečové žíly – varixy

Křečové žíly neboli varixy jsou zákeřnou nemocí. Při absenci včasné léčby totiž mohou vést k vážným zdravotním potížím a následkům. U lidí s různými fázemi tohoto onemocnění se zvyšuje riziko vzniku krevních sraženin v cévách. Dále se narušuje pohyb proudu krve a v důsledku toho naše vnitřní orgány trpí nedostatkem kyslíku. Následně se rozvíjí akutní formy hypoxie neboli kyslíkového hladovění. Patologie postihuje jak muže, tak i ženy. Posledních příznaky křečových žil jsou v poslední době diagnostikovány mnohem častěji. Lidé varixy podceňují.

Přípravek Varicobooster

Existuje spousta přípravků na léčbu křečových žil. Vybrat ji z nich ten účinný a bezpečný je obtížné. Tento se pokládá za jeden z nejúčinnějších přípravků k odstranění příznaků tohoto onemocnění a funguje pro zlepšení stavu křečových žil. Varicobooster je krém na bázi rostlinných složek a při správném použití pomáhá ke zbavení se příznaků křečových žil během 14 dní. Pro zabránění vážným komplikacím je třeba začít s aplikací krému proti křečovým žilám už při prvních příznacích tohoto onemocnění. Při včasném zahájení léčby je šance na úplné uzdravení 2x větší. Používání krému je vysoce efektivní i při pokročilejších stádiích tohoto onemocněni.

První příznaky křečových žil

 • těžkost a bolest nohou, která se zvyšuje ke konci dne
 • cévní uzliny a metličky
 • otok žil
 • cyanóza kůže – tmavomodré zbarvení
 • zbarvení žil do fialového odstínu
 • otoky končetin, dokonce i v ranních hodinách
Nepřehlédněte:  Slimax Forte recenze

Co obsahuje krém Varicobooster

Složení krému Varicobooster je navrženo tak, aby se všechny komponenty vzájemně doplňovaly a zvyšovali působení přípravku. Přírodní prostředek se skládá z velmi výkonné terapeutické kompozice éterických olejů, troxerutinu a rostlinných výtažků.

 • Тroxerutin odstraňuje přebytečné tekutiny z podkožního, tukového vaziva, posiluje kapilární stěny, zmírňuje zánět, bolesti a těžkost nohou.
 • Éterické oleje, jako sójový, citronový a kokosový, které odstraňují bakterie i mikroby, které způsobují nepříjemný zápach, hydratují a vyživují pokožku, pomáhají proti prasklinám a mozolům.
 • Kaštan koňský a březové listí zvyšují elasticitu cév, desinfikuji povrch nohou, odstraňují otoky a vracejí lehkost při pohybu.
 • Heřmánek, mentolový olej, pelyněk a listy kopřivy mají analgetický účinek, pomáhají zlepšit regeneraci pleti, hojí odřeniny, praskliny a mechanická poškození kůže.
 • Ginkgo biloba, přírodní květinový med a kofein zlepšují průtok krve, prokrvení končetin, zvyšují rychlost metabolických procesů a vyživují naši pokožku nohou i chodidel.

Doporučeno i v těhotenství

Komponenty prostředku nepronikají až do celkového krevního oběhu a preventivně prostředek mohou používat i těhotné ženy. Preventivní použití gelu Varicobooster během těhotenství zabraňuje vzniku křečových onemocnění, kterým trpí asi 30 % těhotných žen.

Působení přípravku

Pro dosažení viditelného léčebného výsledku je nutné používat tento přípravek po dobu 14 dní, ale jeho působení lze zaznamenat již po prvním jeho použití. Po aplikaci prostředku bolest a těžkost nohou mizí po 5 až 7 minutách. Závažné příznaky křečových žil na končetinách mizí ke konci léčby. Přípravek pomáhá od otoků, bolesti a nepříjemných pocitů, zlepšuje vzhled nohou, odstraňuje nepříjemný zápach, zbavuje trhlin, odřenin a mozolů na nohou. Používá se 3x denně. Za vyzkoušení rozhodně stojí.

A jak jste na s přípravkem Varicobooster spokojeni vy?

Máte vlastní zkušenost s krémem Varicobooster?

Podělte se o to s ostatními.

Varicobooster – recenze
2.1 (42.5%) 16 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo