Veet na obočí – recenze

0
Aktualizováno

Chloupky na těle nejsou vždy žádoucí. Například v nosu plní ochrannou funkci proti bakteriím a virům, které tak neproniknou snadno do těla a rýma nebo kašel se nám tím spíše vyhnou.

Ale co estetická stránka věci? Chloupky mohou z nosu vyčnívat, obočí může být přerostlé, někdy se objeví i ojedinělé chomáče chloupků na bradě nebo krku.

Veet sensitive precision na obočí má pozitivní reference

Elektrický zastřihovač Veet Sensitive, produkt osvědčené firmy Veet, zajistí bezbolestné a dlouhodobé odstranění chloupků z různých částí těla, tedy není samozřejmě přímo určen jen na obočí.

Ženy si jej v diskuzích často chválí díky precizní korekci ochlupení nad rtem, které dokáže odstranit opravdu na dlouhou dobu.

Výhodou je zejména to, že pořízením tohoto přístroje – jde o investici v řádu několika stokorun – nemusíte navštěvovat kosmetické salóny, kde by příslušné ošetření vyšlo řádově na mnohem vyšší sumu.

Nepřehlédněte:  Čistící kartáček na obličej a pleť

Veet znamená bezbolestné odstranění chloupků, které se neobjeví přinejmenším několik dalších dnů až týdnů. A poté stačí jen vzít do ruky, zapnout a nežádoucí ochlupení pár jemnými tahy opět odstranit. Podobnou věc jistě zvládne každý, platí to i pro ochlupení v oblasti podpaží nebo třísel.

A další plus? Bezdrátový provoz, k napájení postačí jen jediná AA baterie, která vydrží skutečně dlouhou dobu.

Snadná manipulace a menší rozměry jsou také plus, protože Veet na obočí je pak možné vzít s sebou i na cesty. Bezbolestně, bezpečně, prakticky a rychle.

Úprava a tvarování obočí bude jednoduchost sama, díky speciálním nástavcům si oholíte různé partie těla doslova během pár vteřin.

Praktický čistící kartáč pak umožní dlouhodobé používání. Negativa tu vlastně ani nenajdeme, tato investice je vhodná pro každou ženu – rozhodně nejde o přemrštěnou částku, tento výrobek navíc vydrží funkční poměrně dlouho, jde o osvědčený recept na chloupky, které na těle nemají co pohledávat.

Elektrický zastřihovač Veet Sensitive Precision a recenze z Heureka.cz, eMimino.cz

Anonymní

Funguje, ale na silnější chloupky není vhodný.

Hejdy

Ahojky, tak tento strojek jsem dostala k Vánocům a můj názor je, že buď to neumím a nebo je to blbost. Dělala jsem to dle reklamy a i dle videa a vůbec to nešlo. V intimních místech to spíše poškrábalo a obočí to nešl, musela bych ho oholit celé :lol:..třeba bude někdo jiný s nim spokojený, ale já rozhodně ne

pufik20

Konečně jsem se odhodlala a koupila si Veet Sensitive Precision. Chci ho používat výhradně na obočí. A po prvním použití velká spokojenost. Neodstraní chloupky hned po prvním přejetí, jako v reklamě. Je to do určité míry výhoda, protože se nestane, že budu po špatném pohybu bez obočí :). Takže za mě super. Nebavilo mě věčné trhání pinzetou. :potlesk:

Srovnání cen a nabídka nejlevnějšího epilátoru Veet na obočí

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo