Vibrační kalhotky na dálkové ovládání

0
Aktualizováno

Zima se blíží a nějaké to zahřátí jistě přijde vhod. No mně rozhodně. Proto když se na českém trhu objevili kalhotky na dálkové ovládání od mé oblíbené značky Love to Love, bylo jasné, že je musím mít. Rozhodně jsem neudělala chybu. Pravda, vibrátorek není zrovna nejtišší ze všech, které jsem poznala, ale jeho výkon za to rozhodně stojí.

Síla vibrací a celkový dojem z vibračních kalhotek

Kalhotky s malým vibrátorem jsou skvělé na používání s partnerem pro erotické hrátky v podstatě kdekoliv. Hlučné vibrace přehluší hlasitá klubová hudba – a musím říct, že síla vibrací té hlasitosti skutečně odpovídá.

Přestože je vibrátorek, který můžete přes kalhotky pohodlně zasunout do sebe, maličký (7,5 cm na délku a 2 cm na šířku), jeho výkony jsou přímo ďábelské.

Love to Love už jedny kalhotky tohoto typu mají, jedná se tak o vylepšenou verzi vibračních kalhotek. Zlepšení přišlo jak co do vzhledu kalhotek – které jsou tentokrát skutečně erotické a elegantní i samy o sobě, tak zmíněnou funkcí a výkonem vibrátorku.

Ovládání je velmi jednoduché. Vibrátor i ovladač můžete zapínat a vypínat pomocí klasického ON/OFF tlačítka, které můžete používat i na přepínání jednotlivých programů.

Skutečně velké divadlo!

Přes svou velikost a nenápadnost umí vibrátorek zahrát skutečně velké divadlo. Kromě skutečně silných vibrací má deset programů s vibracemi různých typů. Dosah ovladače je až 10 metrů, takže se s partnerem můžete skutečně vyřádit podle vašich nejtajnějších představ.

A k tomu ty kalhotky! Krásná krajka v černé barvě s kapičkou na vibrátor… a na krajková tanga jsou i skutečně pohodlné! Vibrátor je z ABS plastu, což v dnešní době nezní jako kdo ví, jaká výhra, ale ve skutečnosti je na dotek velmi jemný a svou konzistencí připomíná silikon.

Nepřehlédněte:  CZSKI: Recenze

Pro někoho může být nevýhodou, že se vibrátor po delší době používání trošku zahřívá, ale vzhledem k poměru jeho velikosti a výkonu se není moc čemu divit.

Skvělé překvapení pro partnera

Rozhodně doporučuji koupit kalhotky potajnu a první den v nich bez vibrátorku uvítat partnera… otvor na vibrátorek se samozřejmě dá použít i k jinému vniknutí…

Rozhodně však využijete i vibrátorek, který vás svou energií zaručeně rozpálí oba!

Klady:
+          Lze používat vibrátor i kalhotky zvlášť.

+          Příjemný materiál.

+          Velmi silné vibrace.

+          Jednoduché ovládání.

+          Výběr programů.

Zápory

–           Velikost nebude určitě sedět všem.

–           Hodně hlučné, vůbec ne „secret

 

Chcete o kalhotkách Love to Love vědět víc? Přečtěte si další recenze na Sexshopik.cz!

Vibrační kalhotky na dálkové ovládání
5 (100%) 3 hlasů

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo