Vivantis: Recenze

4
Aktualizováno

Nakupování je oblíbenou kratochvílí mnoha žen. Ne vždy jim ale čas dovolí, aby mohly bezstarostně bloumat po obchodních centrech. Z toho důvodu se uchylují k nákupům po internetu. V těchto případech volí především velké a již zavedené obchodníky. Jak si na tom stojí právě Vivantis?

Není patrně nikdo, kdo by nikdy nenakoupil v internetovém obchodě. Příčinou těchto nákupů je především nedostatek času, ale také nevyhovující nabídka kamenných prodejen.

💡 Dbejte na bezpečnost nákupu: Parfémy i módní doplňky doporučujeme kupovat v oficiálních e-shopech (často výhradních) distributorů nebo výrobců. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální produkt se zárukou. ✅ Oficiální eshop Vivantis

Protože je ale internet plný podvodných stránek, většina lidí se rozhodne nakoupit v již zavedených obchodech. Od nich očekávají seriózní chování a případnou pomoc v situaci, kdy se zásilka buď ztratí, poškodí či je potřeba ji z nějakého důvodu reklamovat.

 

Jedním z takových obchodů, který se těší všeobecné oblibě zákazníků je internetový obchod Vivantis.

Co svým klientům nabízí? A zaslouží si důvěru zákazníků právem? 

Co je Vivantis?

✅ Vivantis je česká společnost, která má tradici již od roku 2001. Na trhu obchoduje především s oblečením, kosmetikou, parfémy, šperky a doplňky stravy.

Pod Vivantisem najdete i obchody: 

 • Parfémy.cz
 • Krása.cz
 • Prozdraví.cz
 • Šperky.cz
 • Hodinky.cz

A několik dalších zahraničních mutací těchto obchodů.

Vivantis také disponuje několika certifikáty. Mezi nimi najdete například certifikát Ověřeno zákazníky, který vydává portál Heuréka. Bezpečnostní nezávadnost nakupování je pak garantována díky certifikátům APEK. Samozřejmostí je i Certifikát pravosti, kdy má kupující jistotu, že nakupuje originální zboží daného výrobce.

 

Co Vivantis nabízí?

Z výše uvedených skutečností by byla chyba si myslet, že Vivantis svým zákazníkům nabízí pouze prodej oblečení.

V jeho sortimentu najdeme také: 

V případě, že je kupující ztracený tu najdete i sekci inspirace, ve které jsou zařazené fashion příběhy doplněné o fotky a články o módních trendech.

 

Nepřehlédněte:  Finemoney půjčky [recenze]

Přehlednost e-shopu

Z hlediska designu vše působí dobře. A to i přesto, že může mít člověk na první pohled pocit, že se toho na úvodní stránce děje trochu hodně. Na druhou stranu, je pochopitelné, že tak velký obchod, jakým Vivantis je, chce dát svým zákazníkům vědět o všech zajímavých akcích. Proto lze nad tímto malým prohřeškem trochu přivřít oko.

Co se týče rozvržení základního menu, tam je vše v naprostém pořádku. Všechny kategorie jsou jasně viditelné a čitelné. Výprodej je pak chytře zbarven do červeného tónu a z horní lišty tak poměrně jasně vystupuje. Veškeré podkategorie se rozbalí ihned po najetí kurzorem a rozbalovací nabídka nemizí v momentě, kdy jím chcete pohnout.

Po rozkliknutí některé z kategorií pak lze poměrně detailně filtrovat výsledky vyhledávání. Krom ceny lze zvolit i několik dalších parametrů, z nichž některé jsou vcelku netypické. (Například sezónnost, materiál, typ zapínání.)

Z hlediska možností doručení se zdá být výběr uspokojivý. Možný je jak osobní odběr, pošta, PPL, In Time a uložení na Uloženku. Stejně dobře si vyberete i u možnosti platby za vaši objednávku.

Zkušenosti zákazníků

Nyní se pojďme podívat na hodnocení těch, kteří mají s nákupem na ✅ e-shopu Vivantis zkušenost.

Ti, kteří byli spokojení nejčastěji hodnotili: 

 • Rychlost dodání
 • Komunikaci
 • Velký výběr zboží
 • Ceny
 • Kvalitu výrobků

Ti, kteří se službami obchodu až tak spokojení nebyli nejčastěji řešili: 

 • Časové prostoje mezi objednávkou a doručením
 • Ne všechno odpovídá fotkám
 • Čas od času přijde poškozené zboží

Z hlediska spokojenosti zákazníků výrazně převyšují ti, kteří byli se službami obchodu spokojeni. Velmi oceňujeme aktivitu zákaznického servisu, který se snaží prověřovat i negativní hodnocení a tím uvádět věci na pravou míru, případně sjednávat zlepšení procesu.

Recenze ostatních zákazníků, které jsme našli na internetu

Zdroj: Heureka.cz

Zdroj: Zbozi.cz

Zdroj: Vinted.cz

Celkové hodnocení

Z hlediska celkového pohledu můžeme nákup na e-shopu Vivantis doporučit. Vzhledem k počtu realizovaných objednávek je možné, že se čas od času vyskytne nějaká chyba. Lze ale říci, že k takovým situacím se obchod staví otevřeně a pracuje na jejich odstranění.

A jaké jsou vaše zkušenosti s nákupem na e-shopu Vivantis? 

 

Vivantis: Recenze
5 (100%) 1 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

   Zanechte své hodnocení nebo dotaz

   Register New Account
   Obnovit heslo