Wizzit titanium recenze

0

Zázračný epilátor, se kterým budete mít perfektní výsledky? Konec s chloupky až na několik dalších týdnů, to vše v pohodlí domova, bez nutnosti návštěvy specializovaného salonu a placení obrovských částek za jednotlivé úkony?

wizzit-titaniumWizzit titanium něco podobného slibuje, a to zhruba za patnáct stokorun.

Sametově jemná kůže po celý měsíc, konec tupým žiletkám nebo holicím strojkům, se kterými jsou pochopitelně velké nervy.

Epilátor Wizzit bere chloupky již od kořínků, má přímý kontakt s kůží a velmi dobře se čistí, díky skladným rozměrům (přibližně jen 12 x 3,5 x 2,5 cm) je také možné vzít si jej na cesty.

Hebké nohy nejen v létě, minimum námahy s holením. Posud reklama, jak hodnotí produkt zákazníci, kteří jej už v minulosti vyzkoušeli?

Strojek Wizzit Titanium funguje na principu takzvané elektrické pinzety

Tisíc otáček na sekundu? Vlastně proč ne, tento přípravek je až padesátkrát rychlejší než klasická pinzeta, současně masíruje pokožku a odstraňuje vlastně bezbolestně chloupky.

Dá se použít nejen na obličeji, ale i v oblasti třísel, kolen nebo podpaží. Není však určen na obočí a ani holení mužských vousů, které jsou velmi hrubé.

Napájení skrze dvě AAA baterie je také výhodou, protože si jej můžete vzít snadno i tam, kde není dostupná elektřina.

Na českých webech nenajdeme příliš mnoho recenzí, ale pokud se porozhlédneme na stránkách v angličtině, dočteme se spoustu zajímavého.

Plná polovina uživatelů Wizzit Hair Remover si produkt v diskuzi vůbec nepochvaluje, ba naopak – udělila mu jen jednu hvězdu z pěti možných.

Kde koupit? – http://bctv.cz/produkt/wizzit-titanium/

Celkové hodnocení na depilátor Wizzit Titanium pak dosahuje na 2,3/5 – a to rozhodně není tolik, kolik si představujeme u precizně fungujícího produktu, s nímž je vysloveně nespokojeno jen minimum klientů.

Nepřehlédněte:  Cambridge dieta recenze

Podle mnoha lidí se těžko používá, chybí instrukce k používání, neodstraní ani všechny chloupky hned na první přejetí.

Vyzkoušeli jste epilátor Wizzit Titanium? Podělte se s námi o vaše zkušenosti a recenze

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo