Yuki City 125 recenze

1

Plánujete koupi nového skútru, ale nechcete za něj utratit příliš mnoho peněz? Pokud hledáte levný a spolehlivý skútr se slušnou výbavou a přitom za rozumnou cenu, máme pro Vás jeden tip – Yuki 125 City.

V této recenzi se na tento zajímavý kousek podíváme podrobněji a popíšeme si jeho hlavní klady i zápory.

Yuki City 125 – kvalitní skútr za super cenu

Značka Yuki už je v Česku poměrně známá, pokud jste se s ní ale ještě nesetkali, krátce Vám ji představíme. Motorky a skútry Yuki do ČR dováží společnost Pyramida Průhonice s.r.o. a výrobcem těchto produktů je čínská firma QingQi, která má s jejich výrobou bohaté zkušenosti již od roku 1970.

Na našem trhu se jejich motorky poprvé objevily v roce 2003, kdy byla pod ochrannou známkou Yuki představena první motorka – tehdy šlo o model Yuki 125 Sport.

Značka Yuki se postupně začala dostávat do podvědomí českých motorkářů a získala si velkou oblibu zejména díky nízkým cenám a dobrému poměru mezi cenou a výkonem.

Jaká je výbava Yuki 125 City?

Skútr Yuki 125 City je vybaven 13palcovými koly, čtyřtaktním jednoválcovým vzduchem chlazeným motorem a digitální přístrojovou deskou s inverzním displejem (s bílým nebo červeným podsvícením).

Vzhledově se jedná spíše o sportovní typ skútru, který po stránce designu asi nezaujme každého, svoje příznivce si ale určitě najde.

Pokud jde o maximální rychlost, tak se může za příznivých podmínek vyšplhat až ke 100 km/h, jinak je ale v oficiálních podkladech uvedeno maximum 85 km/h.

Za zmínku stojí také kotoučové brzdy (přední i zadní), diodové směrovky zavěšené pod řídítky nebo boční stojan pro snadnější parkování.

Skútr Yuki City 125 je aktuálně dostupný hned ve třech barevných provedení, vybrat si tak můžete mezi bílou, modrou a oranžovou variantou, vždy v kombinaci s černou.

Nepřehlédněte:  Rázová vlna recenze

yuki-125-city yuki-125-city-diskuze yuki-125-city-recenze

Hlavní přednosti skútru

  • velmi nízká pořizovací cena (méně než 30 000 Kč)
  • levné náhradní díly
  • originální sportovní design
  • dostatek prostoru a pohodlí

Největší nedostatky skútru

  • nižší maximální rychlost
  • slabší výkon
  • méně kvalitní podvozek

Celkové hodnocení

Čínský skútr Yuki City 125 je určený především pro ty, kteří preferují co nejnižší cenu a nevadí jim slabší výkon a méně kvalitní výbava.

Za cenu kolem 28 000 Kč každopádně dostanete solidní a přijatelný skútr, který sice neohromí dokonalým designem ani vysokou rychlostí, na druhou stranu pro méně náročné uživatele není špatnou volbou.

Hodně záleží také na vkusu zákazníka – design tohoto skútru je docela specifický a zatímco někdo z něho bude nadšený, pro konzervativnější uživatele možná nebude tím pravým.

Celkově ale hodnotíme pozitivně zejména poměr mezi cenou a výkonem, který je v tomto případě velmi dobrý a koupě tohoto produktu se tak vyplatí.

Kde koupit Yuki 125? Mrkněte na Motoinzerci!

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo