Yves Rocher – parfémy a kosmetika [recenze]

0
Aktualizováno

Firma, která je ve světě kosmetiky jednou z těch vůbec nejproslulejších. Když se řekne Yves Rocher, každý si vybaví eleganci, luxus a velkou kvalitu.

Téhle kosmetice se snad nedá nic vytknout. Pojďme si říci něco bližšího o tom, na co se vlastně specializuje, o novinkách na trhu a také o historii samotné značky – rozhodně je to zajímavé, to je zkrátka bez debat!

Yves Rocher dostala jméno podle svého zakladatele

yves-rocher-recenze Jak už to u mnoha značek bývá, Yves Rocher dostala jméno po svém zakladateli.

Francouzský podnikatel založil malou firmu už v roce 1958, v současné době ale společnost dosahuje ročního obratu zhruba dva biliony amerických dolarů.

Její pobočky najdete na všech kontinentech, v takřka sto zemích světa a práci tu má zajištěnou na patnáct tisíc osob. Takzvané hlavní velitelství bychom hledali ve francouzském městě Rennes.

Recenze na kosmetiku Yves rocher

Velkým kladem je zde například to, že kosmetika není testována na zvířatech a neobsahuje látky živočišného původu – ochránci zvířat tak mají u Yves Rocher zelenou.

Ekologické standardy jsou ve výrobnách dodrženy na jedničku, kosmetika je ryze přírodního původu (firma si dokonce sama pěstuje potřebné rostliny ve velkopěstírnách), bez velkého procenta laboratorně vytvořených příměsí.

Je proto zdravotně nezávadná a alergické reakce mohou způsobit jen její přírodní složky – a to se děje velmi vzácně.

yves rocher kosmetika Celkově je v nabídce více než sedm stovek produktů, a to nejen pro ženy, ale samozřejmě i pro muže.

Péče o obličej, tělo, líčidla, ale například i opalovací krémy, to vše je v současné nabídce Yves Rocher samozřejmostí.

Nepřehlédněte:  Kyselina hyalurová - recenze

Výhodou je, pokud vlastníte věrnostní kartu – podobně jako další kosmetické firmy i Yves Rocher nabízí pro své stálé klienty řadu zajímavých výhod.

Po nasbírání určitého počtu bodů si můžete zajistit produkt dle vlastního výběru zcela zdarma.

Pobočky Yves Rocher najdete v každém větším městě, stačí sem zajít a poradit se, pokud hledáte zajímavý produkt právě pro Vás!

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo