e-shop

Zalando recenze

10

Zalando je opravdový módní gigant. Provozuje své e-shopy v 19. evropských zemích, nově včetně Čech a Irska. Zalando má našlápnuto stát se významným obchodem s módou i na našem českém internetovém trhu a opravdu se mu daří.

zalando

Přehlednost internetových stránek

Zalando.cz má přehledný e-shop. Základ webu úspěšně funguje na mnoha evropských trzích. Zboží je přehledně řazeno do 3. hlavních kategorií, tedy muži, ženy a děti. Pak následují podkategorie řazené podle sortimentu. Vzhled webových stránek e-shopu je velmi jednoduchý a přehledný. Vše snadno a rychle najdete, ovládání je dostatečně intuitivní a design je velmi atraktivní.

Široká nabídka a rychlé doručení zásilky

Zalando.cz má v nabídce více než 250 000 kusů zboží od více než 1 900 módních značek. Zboží je navíc drženo skladem. Jde o vskutku nabitý sortiment, který nemá zejména v ČR obdobu. Výhodou e-shopu je 5. centrálních skladů mimo území ČR a další po celé Evropě, díky čemuž lze rychle doručit zboží. Zboží většinou máte doma za 4 až 6. dnů. Oproti tomu třeba ZOOT doručuje zboží do druhého dne. Zalando objednávku doručí zdarma po celé ČR bez podmínění minimální cenou nákupu přes PPL, a to i v sobotu. Oproti tomu ZOOT už naopak od doručení zdarma za uvedených podmínek naopak upustil.

zalando

Možnosti platby a vrácení zboží

Zalando.cz umožňuje klasickou platbu kartou online, převodem peněz na účet a přes PayPal. Chybí platba dobírkou, která může být pro mnoho lidí velkým problémem, nebo možnost nakoupit na fakturu. Možná se časem ale obě nabídky ještě objeví. Vrácení zboží je možné zcela zdarma a od nákupu máte lhůtu 30 dní na vrácení zboží. Peníze vám pak přijdou zpět na účet vratnou platbou do 14 dnů. To je tedy klasická služba nabízená i mnoha jinými e-shopy.

Nepřehlédněte:  Pojištění Autocare recenze

Kvalita zboží, akce a slevy

Zalando nabízí opravdu širokou škálu světoznámých značek, zboží je tedy kvalitní. Nemusíte se obávat o to, že vám domů přijde nekvalitní zboží. E-shop s oblečením nabízí navíc svoji privátní značku Zalando s jednoduchými střihy, bez nápisů, potisků a popisů značky, navíc za dostupné ceny. Na e-shopu Zalando.cz můžete dostat i slevové kupóny a často zde probíhají zajímavé slevové akce.

zalando

Zalando – recenze a zkušenosti

Zalando je velmi zajímavý obchod, který nabízí oproti tuzemské konkurenci v podobě známého ZOOT či Answear celou řadu výhod. Určitě sem patří šířka nabízeného, kvalitního sortimentu, možnost doručení zboží zdarma od 1 Kč. Předností je i možnost vrácení objednávky zdarma a zajímavá nabídka privátní značky Zalando. Mezi nedostatky, které by mohly naše zákazníky od nákupu odradit, patří především absence nákupu na dobírku. Tento způsob se ale většinou prodraží a za dopravu pak doplatíte více. Přesto mnoho lidí u nás ještě stále nechce platit zboží dopředu z obavy, že mu nepřijde. Na e-shopu také není moc informací o reklamaci. Doba doručení není do druhého dne.

A jak jste s nákupem na Zalando spokojeni vy?

Máte vlastní zkušenost s e-shopem Zalando?

Podělte se o to s ostatními.

 

Zalando recenze
3.1 (61.9%) 21 hlasů
5 Comments
 1. Dobrý den Už před měsícem jsem vracela zboží a stále čekám na vrácení peněz psala jsem i e-mail a žádná odezva. ???

 2. Naprostá spokojenost.Na případné vrácení zboží zasílají již předtištěný štítek a je to zdarma

 3. Dobrý den,

  Chtěla bych vrátit triko.Bohužel špatná velikost.Děkuji Houdková

 4. Dobrý den,
  chtěla jsem jen dodat, že už to budou 4 měsíce a obchod Zalando mi ještě nevrátil peníze a to i po mobilním kontaktování, zaslání několika emailů a dokonce jsem posílala i dopis se stížností a stejně jsem žádné peníze ještě nedostala zpět, ale došel mi email, že boty které jsem vracela jim přišli. Tak nevím už co mám dělat?

 5. Dobrý den
  Chci vrátit boty.. kaˇ prosím zaslat?

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo