Zaplo půjčka [recenze]

1
Aktualizováno

zaplo půjčka recenzeTi, kteří si chtějí půjčit peníze formou rychlé půjčky jen na krátkou dobu mohou nově využít služeb tzv. Zaplo půjčky.

Jde o krátkodobý úvěr se splatností na několik týdnů.

Zaplo Finance nabízí formou jejich půjčky možnost získat až 12 500 Kč. Noví klienti si však mohou půjčit maximálně 5000 Kč.

V případě, že si berete první půjčku je zde stejně jako u Ferratum možnost půjčit si bez navýšení – neplatit tedy žádné úroky navíc.

Zajímají vás půjčky do 24 hodin? Čtěte hodnocení a recenzi Japonské půjčky >>

Zaplo půjčka je v Česku ale teprve nová a proto nepatří mezi příliš ověřené společnosti. Půjčovali jste si už někdo u této firmy, případně máte s nimi nějakou zkušenost?

Zaplo půjčka [recenze]
2.5 (50%) 8 hlasů
Nepřehlédněte:  Creditportal půjčka [recenze]
58 Comments
 1. Neda se s nima vubec domluvit nic je nezajima nejlepsi je ignorovat a obcas neco zaplatit uz nikdy vic

  • Nedá se tam ani dovolat na eimal nikdo neodpovídá vůbec nekomunikuji když po nich něco chcete už nikdy víc

 2. proč máte tolik negativních ohlasů když jste tak dobrý asi je někde zakopaný pes ????????

 3. Lichva podporovaná státem, jejich „inteligentní“ operátoři na lince pologramotní aroganti, kteří mají naučené nehodnotné odpovědi, nikdo za nic neodpovídá, odvolávají se na to, že neví, jaké info mi dal jejich kolega/kolegyně. Po tříměsíční hospitalizaci v nemocnici, bez možnosti se jakkoliv domluvit, protože „prostě neví, proč na email nereagovali, přestože ho dostali“, jak pravila jedna z řad přemilých operátorek, máme dluh u vymahačské společnosti… Nikdy více..

 4. Jsou to hajzlové a podvodníci,kteří mají jednání,které se neslučuje se slušným chováním.Ta reklama s Láďou Hruškou není pravdivá.Měli by jít dělat rukama,zmetci jedni arogantní.Běda jestli si čůjčíte a omarodíte.

 5. Velmi lidské a slušné jednání. Jsem maximálně spokojená. Pán na druhé straně telefonu se ke mě chová jako člověk, je milý, peníze mi přišly hned. Už jsem i prodlužovala a bez problému. Jsou solidní a velmi slušní. Doporučuji.

  • I já mám stejnou zkušenosti. Se Zaplou půjčkou jsem neměl žádné problémy, 2x jsem si zažádal, 2x jsem půjčku dostal. Vyplacení peněz je velmi rychlé a nemusí se za to platit žádné „express“ poplatky jako třeba u Japonské půjčky. Faktem ale zas je, že poplatky za Zaplo půjčku jsou o něco vyšší.

 6. Hele já jsem to zkoušel a všechno bylo v pohodě. Bral jsem si tam půjčku zatím jenom jednou tu první, která je zadarmo. Přemýšlím, že si tam ještě někdy půjčím znova, peníze jsem měl fakt rychle, ale výhodněji mě vždycky vyšla ta Čínská, Japonská nebo jaká to je půjčka,…

 7. Já jsem se osobně setkala s tím ze nabídli splátkový kalendář, me řekli tento týden ze nic takového neexistuje u nich. Dlužil už přes 16 tisíc, poslala jsem jim tam alespoň 3 tisíce předevčírem, že příští týden to dopaltim a řekli mi ze tam nic nemají a mám doklad o zaplacení ale ty 3 tisíce jim prý nepřišly a vyhrožují mi exekuci už nevím co mám dělat… Nedá se s nimi vůbec jednat

 8. Zaplo je nejspíš nesolidní firma, přesto, že slečna do telefonu slibuje, že peníze budou na účtě skoro ihned, tak lže. Druhý den volala ať prý pošlu peníze z účtu – což jsem udělal hned při žádosti. Prý zavová další den. Již je to 4 dny a nic….

 9. peníze sice půjčí rychle ale bacha na to aby jste nebyly chvíly nemocný .to pak jsou jak supy.a nikdo śe s váma nebavý.zaplať nebo si te někde sežeň.nebo budeš platit jak mourovatej.tam nejsou finanční poradci ale prodavačky z obchodu co tomu nerozuměj.a jen berou tržbu.a ta ochota ani nemluvim.na tohle je dobrý Profi credit.sice maj uroky jak lichváři ale za to komunikoju s lidma.když marodíš a nemáš na splátky tak ti je odložej až na tři měsíce.Zaplo nebrat už nikdy více.

 10. Zaplo je další společnost která vydělává na problémech druhých musí to všichni vědět dyk to je slyšíte i v reklamě „ADÉLKO, DNES BUDOU KUUUŽIČKY “ stáhneme ty věřitele z kuže JSOU TO DALŠÍ ZLODĚJI

 11. PREBOHA, RPMN je 1140 % a zaplatení diskutéri tu píšu o výhodnosti a dobrých skúsenostiach? Veď to už ani nie je ÚŽERA.

  • Tak si půjč na Slovensku a nebreč tady.

  • RPSN je u krátkodobých půjček vždycky extrémní. Placení diskutéři tu doufám nejsou, snažím se je rozeznávat. Ale osobně jsem půjčku vyzkoušel, abych mohl podat objektivní názor. Poprvé jsem ji dostal zadarmo, takže žádné úroky ani poplatky. U dalších půjček už se sice poplatek platí a vzhledem k výši úvěru není poplatek zrovna malý, ale nikdo vás nenutí brát si půjčku od Zaplo, je to vaše rozhodnutí.

 12. nedoporučuji!!!!!!!!!!! vše jsem uhradila a přesto neustálé vymáhání a vyhrožování exekucemi! Nyní mi dokonce bylo oznámeno, že byl dluh předán do inkasní společnosti De Vries Justitia s.r.o. V případě, že se nedohodneme na úhradě, bude proti mé osobě zahájeno intenzivní vymáhání. A to jsem dokonce posílala i doklady o úhradě, marně! Teď jen čekám co dál přijde.

 13. Take mam spatnou zkusenost se Zaplem.Nezaplatila jsem vcas splatkovy kalendar,dostala jsem vyhruznou sms,ihned jsem reagovala mela tu cest se spojit s p.Dockalovou.Jeji arogantni chovani me zpocatku ochromilo a pak hodne vytocilo.Chtela jsem vedet jak se pani jmenuje,nebo at mi da kontakt na sveho nadrizeneho,ironicky se semnou bavila a pak polozila telefon.Pak uz se jen zapirali navzajem.Nikdy vic,zadne pofiderni pujcky.

  • Dobrý den jen potvrzuji nechutné chování ,přímo odporné chování na lince kde se chce člověk rozumně domluvit !!!!!!! Nelze protože ženská na lince je arogatní přeřvává a doslova s člověka udělá blbce !!!

  • Tak to jsem s tou zakomplecovanou naanou měla asi taky tu čest. Hlavně ze mají úžasně namistrovanou reklamu v televizi ty jejich úroky teda pardon poplatky vůbec nejsou lichva.

 14. Zaplo je hodně nesolidní firma, přesto, že slečna slibuje, že peníze budou na účtě skoro ihned, tak lže. Druhý den mi poslali žádost o dokončení, přesto že jejich požadavky jsem už splnila den předtím. Tak jsem napsala meil,, že tedy od nich nic nechci. Tak doufám, že nebudou nějaké problémy. Jinak budu muset asi na policii :-(

 15. Někteří naivové evidentně nechápou to, oč tu v reálu běží …. Pro ty co se zastávají – to není o tom, že někdo včas nezaplatí… Tady jde o to, že od samého začátku půjčky se počítá s tím, že někdo včas nezaplatí. Proto půjčí každému, i tomu co je v registru, tudíž mu seriozní bankovní dům pro riziko z toho plynoucí nepůjčí. Normálnímu člověku krátkodobou půjčku s nízkým úrokem půjčí každý – osobní zkušenost. Jen lidé s problémy jsou pro ně ideální, využívají jejich nezralosti, závislosti, naivitě. Oni ví, že mají problémy se splácením, přesto jim půjčí … Připadá Vám to jako normální? Když za Vámi přijde soused o kterém víte, že hraje na automatech a má problém nebo je mu sotva 18 a pořádně někde nepracuje a bude po Vás chtít půjčit 5.000,-Kč, půjčíte mu? Určitě ne… Navíc poplatky a odložení půjčky? Ta výše Vám snad připadá přiměřená? Vždyť je to jasná lichva, kdyby šlo o 200, 300Kč, ale tady jde o tisíce… S banou se dohodnete třeba jen na splácení úroku bez jistiny, tu splatíte později, i tak na tom vydělají na úroku za posunutí splátky. Tak tu neblábolte A NEZASTÁVEJTE SE TĚCH ZLODĚJŮ, co se jen schovávají za lidumilnost. Pokud bych já půjčil soukromě někomu peníze, třeba 5.000,-Kč a chtěl bych v případě nesplacení do měsíce skorem 2.000, – sankci a za další měsíc další 2.000,- jako sankci, což už jsou 4.000,-Kč z 5.000,-Kč, tak si spočítejte ten úrok – zcela jistě mě zavřou za lichvu. Tak tu fakt ze Zapla neblábolte a nepište si tu sami sobě plusová hodnocení!

  • Moji známí si taky půjčili od těchto zaplo-hyen. Neměli na vrácení po měsíci, tak platili jak=ési odkladné – prodloužení termínu splatnosti, nevím kolik platili ze začátku, ale prý 2000 za odklad splátky o měsíc, to platili 3 měsíce za sebou…. Takže 6 tisíc tato lichvářská firma s úchylákem Hruškou v reklamě inkasovala od těchto mladých lidí… za 3 měsíce… A na tomto je tento byznys těchto sv-ní založen. Jakmile jsem se dověděl, že tito moji mladí přátelé mají tyto potíže s výše jmenovanými lichváři, tak jsem zakročil. Vzal jsem svých 12080,-Kč a půjčku celou převodem z mého účtu za ně zaplatil. Budou mi to splácet po 1000,- korunách nevím jak dlouho. Ale mám radost, že jsem výše jmenované sv-ně, nenechal už nadále nažrat. I kdyby mi to mí mladí přátelé nevrátili, budu mít skvělý pocit, že jsem buzeranta Hrušku z reklamy a jeho nenažranou finanční hyenistickou agenturu připravil o nemalou provizi 2323,-Kč… ZAPLO lidé, kteří máte jakési problémy nikdy ani neoslovujte, stáhne Vás z kůže… A toho zmr-a Hrušku okamžitě v tv přepínám. Je to v podstatě spolupachatel tohoto pro ně výnosného byznysu. Takový hajzlík v čepičce nenažraný, ale podnikavý.

 16. NEPŮJČUJTE SI ZEJMÉNA OD TÉTO SPOLEČNOSTI!!!!NEDBEJTE KLADNÝCH RECENZÍ,DÁVAJÍ SI JE SEM ONI SAMI,PŘEPLATÍTE PŘES 700% ÚROKŮ,ZAPLO JE PODVOD.PROTO SI DÁVEJTE POZOR,MŮŽETE PŘIJÍT O MAJETEK!!!!!

  • No Andreo nevím, asi jste nastrčená vy od konkurence. Já s nimi nikdy problém neměla, pokud splácíte včas a komunikujete s nimi, tak nemá člověk problém. Půjčila jsem si několikrát od nich a vždy spokojenost. Nevím pokud lidi jsou hnusní, nespolupracují a nedělájí to co mají tak je to pouze jen a jen jejich problém a pak ať čekají následky. Tak je to u všech půjček, každý si je nabere a pak si stěžuje. Vemu si jednu a splatím pak si vemu další. Takže žádný podvod, to si dělají lidi sami všechno. A co se týče ostatních půjček tak mají jeden z nejnižších úroku, třeba pujčkomat a kredito24 mají o dost vyšší úroky. A přijdete o majetek pouze pokud jste nezodpovědná což v dnešní lidi době jsou že neplní to co mají.

   • Můžete spolupracovat jak chcete, stejně je Vám to prd platné. Buď zaplatíte nebo Vás odrbají. V lepším případě jen Vás…

 17. Dobrý den.
  Nevěřila jsem Zaplo.cz, ale zkusila jsem to. A to jsem zapsána v registru…
  První půjčka bez obtíží 8000 Kč na 30 dní. Měla jsem to na účtě během hodiny. Splatila jsem přesně a byl klid. Nyní 10.000 Kč plus úrok opět splaceno přesně a je klid. Nemám s nimi problém. Možná příště zkusím tu Japonskou půjčku mají nižší úrok.

  • Že jo to je zajimave že normální lidi s tim nemají problém a pak se najdou tací co si stěžujou když nesplácí jak mají. A co se týče te Japonské tu mi dát třeba nechtěli a to nechtěli ani po mě doložení příjmu, takže nevím podle čeho oni usuzují že třeba zrovna já ji neodstanu. Podle mě ta Japonská nic moc. Kdo ví

 18. já řeším zastavení exekuce od Zapla přes B4B Inkasso a pokud peníze půjčují zodpovědně tak si nevšimli, že v registrech jsem a přesto mi půjčku schválili. podivný postup. a majitel Zapla je nějakej ruskej milionář takže ruská mafie vyloženě a lichva i v čechách .. ;-)

 19. Jsou to podvodnící, akorát z lidí vytáhnou občanku pro jejich další podvody!
  Zaslal jsem emailem žádost o vymazání osobních údajů a jejich odpověď, že mě prý v evidenci nevedou!!!

 20. Zaplo nedoporučuju , vysoký úrok ,od známého co to měl tak jeden den mu nabídnul operátor zapla že to může zaplatit na více splátek a druhý den mu volaj že to nejde … co to je za bordel ? zaplatil jsem co sem si půjčil a pořád mi od nich na email chodí spam , píšou mi sms že mám nabídku atd … když tam volam aby mi už nic nenabízel nikdo z jejich firmy tam mi pak zase volaj zda mám zájem o pujčku že mi nabízej navýšení .. Když pošlu doporučeně Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů tak dopis nikdo nepřevezme ! Podvod Zaplo není ale už od nich nikdy nic nechci , naštěstí už nikdy si pučovat nikde nemusím .

 21. Půjčit si nyní můžete zdarma až 8000 Kč na 30 dní! Do teď to bylo pouze 5 000 Kč.

 22. špatné zkušenosti. půjčka 8 000 s vrácením 10 095, ok, v klidu.. poslali jsme 2 000 splátku+ 1 500 jako prodloužení poslání splátky o jeden měsíc. splátka i s prodloužením přišla a týden na to chtěli doplatit zbytek peněz OKAMŽITĚ!!!.. Takže žádnou splátku neprodloužili. hned co poslali tento email (28.2) jsme celou částku poslali a 3.3 nám poslali dopis, že máme okamžitě doplatit zbylou částku se třemi stovkami navíc. Obratem jsme volali na bezplatnou linku. Po chvíli zaslali SMS, že peníze tam mají, ale že stejně chtějí doplatit ty tři stovky, o které to navýšili. LICHVA!

 23. půjčila jsem si minulí týden u společnosti zaplo. Byla to první půjčka takže bez poplatku a navýšení jak tvrdí v reklamě. obratem mi přišel email. Že mám povoleno 4000kč,tak jsem si vzala 2600 na 30 dní. Obratem jsem poslala na mail barevnou kopii op a doklad o zaplacení 1kč na jejich účet kterou požadují,čímž prověřují zdali je majitel účtu opravdu majitel. Celé i s vyplněním jednoduchého malého dotazníčku a odesláním a naskenováním mi to zabralo 5-10 minut peníze jsem měla na účtě do 2 hodin. Fakt fofr,to se musí nechat. Hned poté mi taky přišla elektronická smlouva na mail kde je vše stanoveno tak jak slibují, žádný poplatek,úrok 0%, a úplně dole sečteno podtrženo: celkem zaplatíte 2600, což je částka kterou jsem si půjčila, takže žádný podvod. Jsem zvědavá jaké to bude pokud si třeba někdy budu půjčovat podruhé,což už je spoplatněno… Všem doporučuji,nouzovka fakt dobrá :-)

 24. Mám zkušenost s http://pujckalusk.cz/, kde jsem si vzal nejdříve 2 tisíce a po splacení 15 000 Kč. Ale to jsem bohužel neměl dělat jelikož jsem neměl na splacení včas a už tam je 41 000 Kč a nějaké drobné. Opravdu si rozmyslete zda vám rychlá půjčka pomůže nebo poškodí jako mě :(

 25. poslední řádek sazebníku (asi 50.strana) – RPSN přes 88000%!!!
  Půjčujte si půjčujte…

  • Mé zkušenosti?Nejsou osobní.Nicméně můj syn se s nimi zapletl.Je na studiích a já ho živím.Stačila op a nějaké údaje a hnedle bylo zaděláno na ,, průser,,Je mu předsi 18?!.Reklama?Stupidní jako celá společnost.Pravdou je,že syn nezaplatil včas a to zcela ani korunu.Když jsem se to dozvěděla a samozřejmě pozdě,tak jsem se snažila s ,,paní,, na tlf. dohodnout.Její arogantní přístup mě zcela odzbrojil.Dnes z 2 tisíc po 3 měsících je skoro deset a je to již u vymahačské společnosti.Fakt bacha na ně!!!!!

   • Jak bacha na ně. Spíše si dejte pozor na syna co provádí, akorát on vás dostal do průšvihu. Zaplo je prostě obyčejná půjčka kteoru když nesplatíte včas tak jsou prostě následky, ale to je tak u všech půjček ne jen u zapla. Takže si spíše zameťe před svým prahem a synáčka poučte o tom že půjčovat si když není na splacení se prostě nedělá.

    • Všude se dá domluvit. Např. splátkový kalendář, odložení a pod. Tady je nezajímá ani smrt partnera. Chtějí po Vás návrh řešení a na nic nepřistoupí a pak Vám řeknou prostě zaplaťte. Domluva s nimi není. A když si s nimi něco domluvíte, klidně Vám druhý den tvrdí, že jste s nikým nemluvili, že to není v systému a vy lžete. Prostě hnus. Stát se může leccos. Pokud si vezmete půjčku u nich a i když opakovaně a nikdy jste neměli problém, při komplikacích se chovají jak hyeny.

  • Víte vůbec co znamená RPSN?? Evidentně ne, tak já vám to řeknu, je to roční procentuální sazba nákladů. Tím je myšlen procentuální podíl z dlužné částky, který musíte zaplatit (splátky, správa úvěru atd.) za období JEDNOHO ROKU. Pokud se jedná o krátkodobou půjčku, pak samozřejmě vychází u rpsn astronomická čísla a tento údaj nemá moc velkou výpovědní hodnotu, protože peníze si půjčujete a vracíte v řádu dnů..

 26. My si půjčujem každou chvíli :D samozřejmě si dělám srandu,ale když už,tak od samého začátku,už je to 2.rok myslím,je vše v pořádku.Půjčíme-vrátíme.Někdy vrátíme i později a nic se neděje.Asi nás dobře znají,tak ví.:)

 27. Je to na nic blbci zvás vytáhnou Oč prukaz foto a vše vyplníte a dál nic 4 hod a na učet pořád prázdný , podvod akorát ,

  • na mě si vymysleli že nemám správný formát ,že to není čitelné u japonky a u viasms to vůbec nevadilo
   u zapla to vadí

  • Včera jsem to vyzkoušl a vše trvalo jen necelou hodinu a peníze jsem měl na účtu. Pokud je OP v pořádku a není špatně naskenován, tak je to rychlé.

 28. To je mazec,úrok 730 procent, než si někdo půjčí at si pořádně přečte podmínky, mě to připadá jako pěkná zlodějna.

 29. Pro nekoho je sice hezke, ze vam pujci penize pouze na zaklade barevneho op, ale uz nezjistuji kompletni platnost dokladu, takze resime trestni oznameni, protoze mi najednou prisla upominka na pujcku, kterou jsem si nikdy nevyzadala a bohuzel neslo pouze o jednu, a i kdyz maji podklady z kriminalni policie a ani cislo uctu kam pujcku poslou neni na vase jmeno, nepotvrdi vam, ze jde o podvod, a ze vy osobne jim nedluzite. Na dotaz, kdo jim pujcku osobne podepsal, se mi slecna temer vysmala, ze osobni schuzka k tomu neni treba. Jak to cele funguje jsem se dozvedela az z audio zaznamu na kriminalce, popisovat to nebudu, nechci davat navod podvodnikum, ale byl to celkem sok, jen nechapu, ze komukoli pujci penize takto a bez dukladneho overeni….

  • Teď přítelovi přišla upomínka na zaplacení půjčky, taky si o půjčku nežádal a přesto dluží. Společnost trochu nedomyslela případné následky. SLečno nebo paní L., jak to s trestním oznámením dopadlo?

  • Odpovědět
   Michal Kalenský před 2013/11/24

   Dobrý den, mám stejný problém. Tento subjekt neznám a nic jsem si nepůjčoval. Budu to asi řešit také trestním oznámením.

 30. U této firmy jsem si půjčila 5000, musíte peníze vrátit převodem na jejich účet na den přesně,když se Vám to podaří tak při první půjčce neplatíte nic navíc jako já.

 31. S pujckou zaplo mam jen ty nejlepsi zkusenosti. Prvni pujcka je opravdu bez poplatku. Vratite te jen to co jste si pujcila.

 32. Požádala jsem u nich také o půjčku, ale chtějí barevnou kopii OP, což mně dost zarazilo. Paní v telefonu říkala, že prý jim černobílou nevezme systém. Je to podezřelé. Já jsem svou žádost raději stornovala.

 33. Sjednáme Vám půjčku na počkání,bez podvodného zprostředkování.Zda získáte půjčku Vám sdělíme do 5 minut.Osobní schůzka nutností.Stačí nám sms,my Vás budeme kontaktovat. T:723430842

 34. Dobrý den, platila jste za první půjčku nějaký poplatek?Nebo je první půjčka opravdu bez poplatku?
  Díky

 35. Půjčila jsem si od společnosti Zaplo 5000 Kč na 30 dní bez navýšení, půjčku jsem vrátila bez jediného problému a chtěla jsem si půjčit opakovaně, už s poplatkem, ale půjčka mi byla zamítnuta, nechápu proč. Psala jsem do společnosti dotaz na mail, proč se toto děje, sice mi odepsali, ale nejsou schopni vysvětlit proč. Bohužel moje zkušenost je negativní. Radím Všem, aby si raději půjčili u prověřené společnosti.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo