Zásilkonoš recenze

-3
Aktualizováno

zasilkonos-recenze Poštovné zcela zdarma, tisíce zajímavých produktů, které poslouží jako hezký dárek nejen pro děti? Oblečení, chovatelské potřeby, elektro nebo auto-moto doplňky, zkrátka – mělo by být z čeho vybírat.

I o tom totiž je Zásilkonoš, e-shop, který nabízí dopravu zdarma. A co na něj říkají jeho někdejší zákazníci?

Recenze jsou v mnohém záporné, na vině je i neuvěřitelně dlouhá dodací lhůta

Poštovné je sice zdarma, ale často objednávka dorazí až po několika týdnech. Je tedy důvodné podezření, že tento web nabízí pokoutně přeprodej zboží z Číny, které objednává přímo na adresu českého objednavatele – dodací lhůty z některých čínských nákupních galerií mohou být někdy až dva měsíce (ale opět – poštovné neplatíte).

Zaplatíte ihned, ale do měsíce se ničeho nedočkáte, to je úplný standard, který je uváděný běžně v recenzích na tuto společnost.

Stačí trochu pátrat a můžete se přesvědčit sami, nic vám nezakrýváme, jde o veřejně dohledatelná data.

Pokud budete pátrat ještě víc, dozvíte se, že některé produkty jsou nabízené v čínských nákupních galeriích také, k tomu často za skutečný zlomek ceny ze Zásilkonoše. Sleva, která je u některých produktů uváděna až ve výši sta a více procent, tak najednou vysloveně bledne ve světle slunečních paprsků pravdy.

Kdo tento obchod provozuje? Nejde o českou firmu, to za prvé. Jde o Lucky Deals Shops LTD. Sídlící v britském Manchesteru.

Česká zákaznická podpora je oficiálně k dispozici na telefonu, emailu nebo skrze kontaktní formulář, a to každý všední den mezi devátou a šestnáctou hodinou.

Je tomu skutečně tak? Právě kontakty uvedené na zahraniční adrese se obchod jistí kvůli možnému soudnímu jednání.

Ostatně, běžný nákup v tomto obchodu je za pár stokorun, mnoha lidem by se to ani nevyplatilo – a spojit síly na hromadnou žalobu, to je pro mnohé české spotřebitele bohužel stále příliš vysoký level. Většina lidí jen mávne rukou…

Nepřehlédněte:  Kurzové sázení - jak sázet na sporty

V obchodních podmínkách Zásilkonoš.cz se uvádí, že dodací lhůta je až 45 dní, a to ještě k tomu nikoliv závazná, spíše jen orientační.

Příliš dlouhá lhůta při vrácení zboží

Na vrácení plné ceny za zboží budete čekat až devadesát dnů, musí se prokázat, že balíček nedorazil. Jak se uvádí v dodacích podmínkách, společnost provozující Zásilkonoš není prodejcem zboží – ale to mnoho lidí samozřejmě netuší ani v momentě objednávky.

Navíc, recenze jsou negativní často i proto, že se zákazníci vůbec nedočkali vrácení zaplacených peněz.

Přečtěte si další recenze na jiných diskuzních webech:

Máte s obchodem Zásilkonoš vlastní zkušenosti? Přidejte vaše recenze a hodnocení do diskuze

Petra

Zboží nedošlo,nikdo nereaguje na maily, telefon neexistuje, spojme se a podáme trestní oznámení
Anonymní
Včera to rešili ve zprávách, že je to nejspíš podvodná firma, protože takhle okradených bylo hodně. Podívej se na recenze, třeba tam někdo bude podávat hromadnou žalobu, tak se můžeš přidat.
Lucie

NEDOPORUČUJI!! Podvodníci, zboží jsem objednala začátkem listopadu, hend ho zaplatila..a od té doby nic. Zboží nedorazilo, na e-maily nikdo nereaguje.

  Zásilkonoš recenze
  5 (100%) 2 hlasů

  16 komentářů
  1. Také se moc ráda přidám k žalobě jsou to šmejdi a už jich mám plné zuby

  2. NEKUPUJTE OD NICH NIC!!! JSOU TO PODVODNÍCI A ZLODĚJI!!!
   SPRAVUJE TO JEDEN HAJZL Z BÍLOVCE!! ASI JEDNOHO DNE UKLOUZNE NA SCHODECH A PŮJDE K ZUBAŘI !!!

  3. Zdravím všechny důvěřivky,patřím mezi Vás.Dne 8.9.2019 jsem objednal a samozřejmě zaplatil převodem dřevěné květináče.Do dneška nic nedošlo,reklamace 5x,1x mi odpověděli že zboží dojde do dvou měsíců-a kulové!!Je 20.11. takže se loučím s 350Kč.Již nikdy!!! ZÁSILKONOŠ.

  4. Odpovědět
   František Bezruč před 2019/11/13

   Dobryden.dne 16.9.2019 jsem si u vas objednal teflonovou mrizku 40×30 a teflonovou podlozku 40×30 a dnes me dosla jen mrizka.prosim o zaslani objednane teflonove podlouky.cislo objednavky bylo 2200107412.

  5. také mi zboží nedošlo,ale chci v bance zjistit kam platba odešla komu , někdo přeci musí být v čr kdo učet založil

   • Tak mi už zboží včera dosšlo Zaplaceno 9.9-2019. Už jsem myslela, že se ho nedočkám. A ejhle,
    přečkvapili.

  6. Objednané zboží nedodali, slíbili vrácení platby, ale ani po několika týdnech platba vrácena nebyla.
   Zjevně nesolidní a nespolehlivá firma, zdá se, že vědomě okrádá zákazníky.

  7. Odpovědět
   Božena Dvořáková před 2019/09/18

   Také jsem naletěla,jak je možné,že stále fungují?

  8. Díky za recenze, chtěla jsem objednat zboží, ale zarazila mně dlouhá dodací lhůta a platba převodem.
   Je dobré, že lidi ty recenze píší a objednávku jsem samozřejmě neudělala. Těm šmejdům vzkazuji
   – jděte se vycpat !!!

  9. Odpovědět
   Jana Květoňová před 2018/07/30

   Ano, přidávám se, objednala jsem synovi přes Zásilkonoš zelené hodiny s krokoměrem, nakonec přišly, ale nedají se nosit, jsou na vyhození. Za hodinu ukážou o dvě hodiny víc, prostě naprosto a zcela nekvalitní výrobek. Raklamovat ho ale nebudu. Stálo by mě to leda další peníze!

   Jana Květoňová
   K Cukrovaru 457
   250 70 Odolena Voda

  10. Obyčejní šmejdi, telefon nezvedjí, peníze za reklamaci neposílají zpět, nekomunikují….chtělo by to podat hromadné trestní oznámení, jelikož přečin podvod začíná až nad 5000,-Kč. Do 5000 je to pouze přestupek, kterému se každý zasměje….

  11. Odpovědět
   Haslerova Martina před 2018/02/24

   Take mam stejnou zkusenost nedorazilo zbozi a ani penize zpet.Nikdo jiz se mnou nekomunikuje a je to jiz 5mesíc.Jsou to podvodnici a jiz nikdy nic nezaplatim dopredu.Haslerova Martina

  12. Budoucí zákazníci „zasilkonos.cz“ upozorňuji vás na tyto podvodníky kteří provozují tyto stránky.
   Objednal jsem zboží pro mého otce k vánocům, předem jsem zaplatil za zboží a to doposud nedorazilo.
   Dávejte si pozor na tyto šmejdy, podvodníky a lháře, pořád píšou to samé.

  13. Odpovědět
   Kouřilová Věra před 2018/01/24

   Jsem touto společností nejen zklamaná, ale vyloženě nas…., objednala jsem koncem října pro dvě vnoučata dřevěnou krabičku na mléčné zoubky, které vnoučkovi začaly vypadávat, platila hned kartou, balíčky do Vánoc nedošly. Při urgenci mi odpověděli, že zboží je z Číny a trvá dodání dlouho, dokonce 45- 60 dní. Při opakovaných meilech jsem napsala, že chci peníze zpět. Odpověděli, že nemají moje číslo účtu . Jak to, když logicky jde dohledat moje platba ze října a a jde tedy moje číslo najít. Napsala jsem tedy číslo účtu a nic, už neodpovídají. Napadla mě varianta, udělat to takhle tisíci lidem, mají pěkný kapitál 500 000, který otočí ve výhodně výdělečných půjčkách, lidem pětistovku bud vrátí nebo nevrátí, a člověk se kvůli pětistovce nesoudí. Co s tím? Zase mě to utvrzuje v tom, lidem nevěřit.

   • Odpovědět
    Kouřilová Věra před 2018/02/25

    Tak po několika mejlech mi po 3,5 měsících dřevěné krabičky na vypadlé mléčné zoubky přišly. Nicméně nemohu se zbavit dojmu o výhodném půjčování peněz na 3 měsíce, zatímco je naše zboží zbržďováno.

   Zanechte své hodnocení nebo dotaz

   Register New Account
   Obnovit heslo