Zásilkonoš recenze

1

zasilkonos-recenzePoštovné zcela zdarma, tisíce zajímavých produktů, které poslouží jako hezký dárek nejen pro děti? Oblečení, chovatelské potřeby, elektro nebo auto-moto doplňky, zkrátka – mělo by být z čeho vybírat.

I o tom totiž je Zásilkonoš, e-shop, který nabízí dopravu zdarma. A co na něj říkají jeho někdejší zákazníci?

Recenze jsou v mnohém záporné, na vině je i neuvěřitelně dlouhá dodací lhůta

Poštovné je sice zdarma, ale často objednávka dorazí až po několika týdnech. Je tedy důvodné podezření, že tento web nabízí pokoutně přeprodej zboží z Číny, které objednává přímo na adresu českého objednavatele – dodací lhůty z některých čínských nákupních galerií mohou být někdy až dva měsíce (ale opět – poštovné neplatíte).

Zaplatíte ihned, ale do měsíce se ničeho nedočkáte, to je úplný standard, který je uváděný běžně v recenzích na tuto společnost.

Stačí trochu pátrat a můžete se přesvědčit sami, nic vám nezakrýváme, jde o veřejně dohledatelná data.

Pokud budete pátrat ještě víc, dozvíte se, že některé produkty jsou nabízené v čínských nákupních galeriích také, k tomu často za skutečný zlomek ceny ze Zásilkonoše. Sleva, která je u některých produktů uváděna až ve výši sta a více procent, tak najednou vysloveně bledne ve světle slunečních paprsků pravdy.

Kdo tento obchod provozuje? Nejde o českou firmu, to za prvé. Jde o Lucky Deals Shops LTD. Sídlící v britském Manchesteru.

Česká zákaznická podpora je oficiálně k dispozici na telefonu, emailu nebo skrze kontaktní formulář, a to každý všední den mezi devátou a šestnáctou hodinou.

Je tomu skutečně tak? Právě kontakty uvedené na zahraniční adrese se obchod jistí kvůli možnému soudnímu jednání.

Ostatně, běžný nákup v tomto obchodu je za pár stokorun, mnoha lidem by se to ani nevyplatilo – a spojit síly na hromadnou žalobu, to je pro mnohé české spotřebitele bohužel stále příliš vysoký level. Většina lidí jen mávne rukou…

Nepřehlédněte:  Jak najít velmi levné ubytování v Chorvatsku?

V obchodních podmínkách Zásilkonoš.cz se uvádí, že dodací lhůta je až 45 dní, a to ještě k tomu nikoliv závazná, spíše jen orientační.

Příliš dlouhá lhůta při vrácení zboží

Na vrácení plné ceny za zboží budete čekat až devadesát dnů, musí se prokázat, že balíček nedorazil. Jak se uvádí v dodacích podmínkách, společnost provozující Zásilkonoš není prodejcem zboží – ale to mnoho lidí samozřejmě netuší ani v momentě objednávky.

Navíc, recenze jsou negativní často i proto, že se zákazníci vůbec nedočkali vrácení zaplacených peněz.

Přečtěte si další recenze na jiných diskuzních webech:

Máte s obchodem Zásilkonoš vlastní zkušenosti? Přidejte vaše recenze a hodnocení do diskuze

Petra

Zboží nedošlo,nikdo nereaguje na maily, telefon neexistuje, spojme se a podáme trestní oznámení
Anonymní
Včera to rešili ve zprávách, že je to nejspíš podvodná firma, protože takhle okradených bylo hodně. Podívej se na recenze, třeba tam někdo bude podávat hromadnou žalobu, tak se můžeš přidat.
Lucie

NEDOPORUČUJI!! Podvodníci, zboží jsem objednala začátkem listopadu, hend ho zaplatila..a od té doby nic. Zboží nedorazilo, na e-maily nikdo nereaguje.

  6 komentářů
  1. Ano, přidávám se, objednala jsem synovi přes Zásilkonoš zelené hodiny s krokoměrem, nakonec přišly, ale nedají se nosit, jsou na vyhození. Za hodinu ukážou o dvě hodiny víc, prostě naprosto a zcela nekvalitní výrobek. Raklamovat ho ale nebudu. Stálo by mě to leda další peníze!

   Jana Květoňová
   K Cukrovaru 457
   250 70 Odolena Voda

  2. Obyčejní šmejdi, telefon nezvedjí, peníze za reklamaci neposílají zpět, nekomunikují….chtělo by to podat hromadné trestní oznámení, jelikož přečin podvod začíná až nad 5000,-Kč. Do 5000 je to pouze přestupek, kterému se každý zasměje….

  3. Take mam stejnou zkusenost nedorazilo zbozi a ani penize zpet.Nikdo jiz se mnou nekomunikuje a je to jiz 5mesíc.Jsou to podvodnici a jiz nikdy nic nezaplatim dopredu.Haslerova Martina

  4. Budoucí zákazníci „zasilkonos.cz“ upozorňuji vás na tyto podvodníky kteří provozují tyto stránky.
   Objednal jsem zboží pro mého otce k vánocům, předem jsem zaplatil za zboží a to doposud nedorazilo.
   Dávejte si pozor na tyto šmejdy, podvodníky a lháře, pořád píšou to samé.

  5. Jsem touto společností nejen zklamaná, ale vyloženě nas…., objednala jsem koncem října pro dvě vnoučata dřevěnou krabičku na mléčné zoubky, které vnoučkovi začaly vypadávat, platila hned kartou, balíčky do Vánoc nedošly. Při urgenci mi odpověděli, že zboží je z Číny a trvá dodání dlouho, dokonce 45- 60 dní. Při opakovaných meilech jsem napsala, že chci peníze zpět. Odpověděli, že nemají moje číslo účtu . Jak to, když logicky jde dohledat moje platba ze října a a jde tedy moje číslo najít. Napsala jsem tedy číslo účtu a nic, už neodpovídají. Napadla mě varianta, udělat to takhle tisíci lidem, mají pěkný kapitál 500 000, který otočí ve výhodně výdělečných půjčkách, lidem pětistovku bud vrátí nebo nevrátí, a člověk se kvůli pětistovce nesoudí. Co s tím? Zase mě to utvrzuje v tom, lidem nevěřit.

   • Tak po několika mejlech mi po 3,5 měsících dřevěné krabičky na vypadlé mléčné zoubky přišly. Nicméně nemohu se zbavit dojmu o výhodném půjčování peněz na 3 měsíce, zatímco je naše zboží zbržďováno.

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Reset Password