Zdravé stravování recenze

-1

Pokud si objednáte službu Zdravé stravování, každý den vám přivezou 5 porcí čerstvého jídla, které je zdravé, výživné, nutričně hodnotné a málo kalorické. Jde o vyvážený jídelníček sestavený nutriční specialistkou, chutné a syté jídlo z kvalitních, čerstvých surovin. Programy jsou vhodné pro dietu i aktivní styl života. Vytváříte si správné stravovací návyky, předcházíte obezitě i mnoha chorobám.

zdravé stravování

Kdy a proč zvolit krabičkovou dietu

Pokud vás trápí přebytečná kila, chcete jíst zdravě a pravidelně, nestíháte nakupovat a vařit, krabičkami si zajistíte plnohodnotné a chutné jídlo na celý den. Nejoblíbenější je program Pro zdraví, který obsahuje dostatek čerstvé zeleniny a ovoce i ovocných a zeleninových smoothie. Maso může být nahrazeno rostlinnými bílkovinami, tedy luštěninami, jako je sója, tofu a na přání i ryby.

Speciální programy

Zajímavý je program pro kojící matky. Z jídelníčku jsou vyřazeny nevhodné potraviny v prvních 4 měsících věku miminka, aby jej nebolelo bříško a byly eliminovány možné alergické reakce. Program Lakto nadchne jedince s intolerancí na laktózu se speciálními mléčnými výrobky, splňující potřebné nutriční parametry. V nabídce je i program vhodný pro seniory zahrnující klasický, český jídelníček.

zdravé stravování

Program pro aktivní sportovce

V nabídce jsou i programy pro aktivní jedince. Varianta Protein je navržena speciálně pro všechny vyznavače silového tréningu. Zajistí potřebnou energii a dostatek kvalitních bílkovin na regeneraci svalů i nárůst svalové hmoty. Program Fit zlepšuje výkon, zrychluje metabolismus, pomáhá hubnout a je vhodný k aerobního tréninku. Podporuje regeneraci svalů a přípravu na další trénink.

Očista těla i program pro diabetiky a alergiky

Program Detox nastartuje a detoxikuje tělo. Poskytuje vitamíny, minerály, vlákninu a antioxidanty. Obsahuje čerstvou zeleninu, ovoce, semínka, oříšky, vejce i ryby. Pokud máte zvýšenou hladinu cukru v krvi, zvolte variantu Bez cukru s náhradními sladidly a vhodnými potravinami. Výjimku lze zařadit ke každému programu zdarma. Lze upravit jídelníček i při alergii na některou z potravin.

Nepřehlédněte:  Mysimba recenze

zdravé stravování

Zdravé stravování recenze a zkušenosti

Zdravestravovani.cz má velmi dobré recenze. Tuto stravu chválí i ti, co vyzkoušeli jiné krabičkové diety a mají možnost srovnání. Mnozí ji hodnotí jako bezkonkurenčně nejlepší krabičkovou dietu. Pozitivně lidé hodnotí také příjemnou komunikaci i spolehlivý dovoz. Jídlo je velmi pestré, nápadité, rozmanité a chutné. Hlady rozhodně trpět nebudete, protože vás zasytí. Od tohoto typu krabiček se těžko budete odtrhávat. Mít nachystanou nutričně hodnotnou stravu je obrovský bonus. Nemusíte absolutně nic řešit. Určitě doporučujeme tento typ stravování vyzkoušet. Asi jediné zmiňované negativum, které trápí zejména seniory, je vysoká cena za dovoz.

A jak jste s krabičkami od Zdravého stravování spokojeni vy?

Máte vlastní zkušenost se Zdravestravovani.cz?

Podělte se o to s ostatními.

Zdravé stravování recenze
3 (60%) 4 hlasů
2 Comments
  1. zdravé stravování-komunikace naprostá tragédie, po odeslání objednávky vám napíší, že vám v průběhu dalšího dne někdo od nich zatelefonuje, což mi nepřijde v 21. století normální. Když jsem tam telefonovala, neboť nemohu mít neustále u sebe mobil, tak mne nepříjemná a naštvaná obsluha upozorní, že mají 5400 objednávek a že budu 20 minut čekat než si najde moji objednávku, ne ,aby si vyhledala objednávku a zatelefonovala mi zpět, to je ani nenapadne komunikovala jsem s nimi celkem 3x v průběhu 14 dnů a pokaždé to stejné. nepříjemnost, naštvanost, že je obtěžuji. Personál si neuvědomuje ,že zákazník jim nosí peníze. Smutný příběh.

  2. Jeden týden se ZdravýmStravováním odzkoušen a už nikdy více.
    Jídlo se pohybuje mezi ‚ok, sníst se to dá‘ a ‚nechutné‘. Cena řekl bych neodpovídá kvalitě. Raději se vrátím k vaření vlastních krabiček. 2x týdně hodinka-dvě přípravy a vystaráno za nižší ceny a chutnější jídla.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo