Zero smoke recenze

0

zero-smoke-recenzeOdnaučit se kouřit – a to co nejdříve a s minimem námahy. Přesně s tím počítají producenti takzvaných nikotinových náplastí, bonbonů a tak podobně.

Jedním z preparátů, které mají pomoci skoncovat s tímto společensky nepříliš tolerovaným zlozvykem, je například Zero Smoke. Tedy doslova – už žádný kouř!

Bio magnety Zero Smoke, co mají skoncovat s kouřením

Zero Smoke je vlastně takzvaná ušní terapie. Magnetické duo má fungovat jako běžná akupunktura, která aktivuje stejný endorfin, který se do těla uvolňuje z mozku během kouření.

Poté nebude pro samotného kuřáka cigareta už tak potěšující záležitost, po odstranění psychické závislosti je snazší s kouřením přestat.

Nošení asi dvě nebo tři hodiny denně, malé magnetky v ušních boltcích, které nikdo z okolí skoro ani nezaznamená. Ovšem pozor, některým skupinám lidí je Zero Smoke dokonce přímo zakázán.

Nepřehlédněte:  Nikotinoff - kapky proti kouření

Kdo má kardiostimulátor nebo inzulínovou pumpu, nemůže si tento výstřelek moderní techniky dopřát, totéž platí pro těhotné ženy.

Pomůže vám Zero Smoke úplně přestat kouřit? Určitě ne!

Zero Smoke možná částečně pomůže, ale je to opět jen doplněk, který nezajistí, že kouření do měsíce doslova vzdáte.

Podobně jako nikotinové žvýkačky jde jen o určitou pomocnou ruku, která vás ale nevytáhne z letitého holdování cigaretovému dýmu.

Snažit se musíte sami a není to mnohdy lehké. Zaměstnat ruce, ale také mysl, aby neměla chuť na cigaretu – to je někdy hodně složité.

zero-smoke-proti-koureniBoj s kouřením je běh na dlouhou trať a jen velmi malé procento uživatelů tvrdí, že Zero Smoke odvedl práci za ně. Vlastně, jsou reálně vůbec nějací?

Efekt může být následující – bio magnety mohou fungovat celkem spolehlivě, tedy čistě teoreticky.

Neudělají ale porci práce úplně za vás, takže ze dvou krabiček se stane třeba „jen“ jedna. I to je pokrok, ale ne konec s kouřením, že? Takže je to opět marná práce, kterou vlastně vůbec nezužitkujete.

Zero smoke – diskuse, zkušenosti a vaše recenze

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo