Svět oken recenze

Rating: 2.9. From 16 votes.
Please wait...

Už sedmnáct let nabízí společnost Svět oken s.r.o. nejen plastová a hliníková okna, ale i celý široký sortiment doplňků, které k oknům patří, například interiérové i venkovní parapety nebo praktické sítě proti hmyzu, jež jsou v letním období přímo k nezaplacení.

Ovšem tím nabídka zdaleka nekončí, vybírat můžete také z bohaté nabídky nerůznějších typů dveří, opět máte možnost volby mezi plastovým nebo hliníkovým provedením.

Svět oken – plastová okna a dveře

Najdete tu vchodové, balkónové i interiérové dveře v mnoha barevných i designových modifikacích, určitě si tedy vyberete právě takové, které se budou hodit do vašeho bytu, kanceláře nebo rekreačního objektu.

Opět nechybí ani bohatý sortiment příslušenství, ať už potřebujete kování, kliky, panty nebo dveřní madla, v nemodernějším, tradičním či retro-provedení, navíc v široké škále barevných i pokovených vzorů.

K tomu samozřejmě patří i dveřní kukátka, dopisní vhozy a pochopitelně bezpečnostní zámky včetně automatických a robustních vícebodových.

Zasklený balkón zvětší prostory bytu

Svět oken recenzeZajímavá nabídka zasklívání balkónů obsahuje i nezávaznou bezplatnou kalkulaci, takový zasklený balkón zvýší výrazně komfort bydlení a přidá vlastně další obytný prostor, který lze celoročně využívat.

Správně zasklený balkón nebo lodžie navíc funguje v zimním období jako velmi účinná tepelná izolace, což vede k výrazným úsporám za vytápění, dojde současně ke snížení hlučnosti a prašnosti.

Nepřehlédněte:  Okna přes internet recenze

V těsné spolupráci s firemními techniky lze celý projekt zasklení balkónu snadno zpracovat tak, aby co nejlépe plnil svou funkci. Zasklený balkón lze jednoduše větrat a temperovat, může posloužit i jako příjemná zimní zahrada.

Na ceně zasklení se odrazí nejen plocha skla, ale i technické řešení, které u větších balkónů a lodžií může zahrnovat i rámovou konstrukci, důležitá je i příprava podkladu před zahájením prací, mnohé balkóny jsou totiž řešeny vyloženě atypicky.

Stínící technika i garážová vrata

Další zajímavou složkou nabídky SVĚTA OKEN s.r.o. jsou nejrůznější typy oblíbených venkovních rolet, které splňují hned několik účelů současně.

Působí jako nastavitelná ochrana před nadměrným slunečním svitem, díky zatepleným hliníkovým lamelám skvěle tepelně i zvukově izolují, chrání samotná okna proti povětrnostním vlivům a nezanedbatelná je i zlepšená ochrana proti vloupání. Lze do nich zabudovat praktické ochranné sítě proti hmyzu. V nabídce nechybějí ani markýzy a venkovní žaluzie.

Pro radu a pomocnou ruku nemusíte daleko

Máte-li v úmyslu svá stávající okna vyměnit za nová, nejdete na stránkách Světa oken spoustu praktických a přínosných rad, jak se s takovou akcí vypořádat co nejúspěšněji.

Spolu se zkušenými odborníky můžete své představy uvést do reality za přijatelnou cenu a prostřednictvím toho nejvhodnějšího technologického řešení.

Většina plastových i dalších oken a dveří se dnes vyrábí na míru, takže se můžete jejich před instalací rozhodnout, zda plochu oken zvětšit, zachovat nebo změnit i jejich rozmístění, čímž lze výrazně ovlivnit celý interiér.

Co se týče garážových vrat, lze volit mezi sekčními nebo rolovacími, každý typ má své přednosti i určité nevýhody. U SEKČNÍCH GARÁŽOVÝCH VRAT jistě každý ocení dlouhou životnost, spolehlivý chod, minimální hlučnost a v neposlední řadě také požadavek malého prostoru pro instalaci.

Navíc dobře tepelně izolují a přinášejí tak úsporu na případném vytápění garáže. U nízkých garáží však může dojít k nežádoucímu problému se sníženým vjezdem do garáže, k němuž dojde díky montáži mechanismu u stropu. V takovém případě je ovšem hned po ruce další šikovné řešení – ROLOVACÍ GARÁŽOVÁ VRATA.

Ta jsou velmi úsporným řešením, co se prostoru garáže týče, díky možnosti montáže před otvor, za otvor nebo přímo do otvoru je jejich využití univerzální. Nepotřebují žádné závěsné zařízení a díky tomu zůstane vnitřní prostor garáže pod stropem volný, jedná se tedy o vhodné řešení především pro nízké garáže.

Už jste se rozhodli, zda provést výměnu oken, dveří nebo pořídit kvalitní garážová vrata? Potom se vydejte nejkratší cestou do SVĚTA OKEN nebo napřed navštivte internetové stránky http://www.svet-oken.cz/cz/

Svět oken s.r.o.
Pár měst, kde má firma Svět oken s.r.o. pobočky:


Máte s firmou Svět oken s.r.o. zkušenosti? Přidejte sem vaše reference, hodnocení a recenze.

Rating: 2.9. From 16 votes.
Please wait...

5 thoughts on “Svět oken recenze

 1. Dobrý den, nabízím vaší firmě Svět oken reklamní plochu u hlavní silnice E 13 směr Česká Kamenice Děčín o velikosti 3×5 metrů. Možno instalovat po dohodě (držáky jsou na ploše připraveny z dřívějších reklam). Adresa objektu je Česká Kamenice, Děčínská 73, 40721 okres Děčín Miloslav Motz Telefon 739914669.

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...
 2. Za nás také vše v pořádku, garážová vrata s okýnkem, přesně podle představ, vše bez komplikací, všichni jednali profesionálně.

  Rating: 2.3. From 3 votes.
  Please wait...
 3. Já byla spokojená. Řemeslníci byli velice pečliví, jak se to jen tak nevidí. Sice jsem čekala na zakázku déle než jsem čekala, ale prý toho měli hodně a vrátili mi nějaké peníze za prodlení, takže se to dá omluvit.

  Rating: 2.8. From 4 votes.
  Please wait...
 4. Rozhodne nedoporučuji.
  Pozor na ně!
  První obchodni nabidka a cenova nabidka sice bude vyhodnejsi ci obdobna jako konkurence, ale:
  1) vymluvy na stavebni připravenost ( vse je v norme ale my to chceme jinak – proc jste to nerekli pri navsteve stavby???)
  2) neschopnost vyresit problem na miste (technici nemaji co podle smlouvy maji mit za prislusenstvi k dilu)
  3) firma povazuje za prevzate nefunkcni zboží
  4) nikdy se nenechte obelhat tim, ze elektromontaz a elektoerevize plus elektroprace nebudou soucasti dodavky!!!!
  Nedoporučuji nikdy vice!!!!

  Rating: 2.0. From 4 votes.
  Please wait...
  1. Dobrý den, omlouváme se za Vaši zkušenost. Můžete nám prosím zaslat na email reklama@svet-oken.cz číslo Vaší zakázky nebo nabídky? Rádi bychom vše chtěli prověřit. Předem děkuji, Petr M. za Svět oken

   Rating: 2.3. From 3 votes.
   Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *