Lunzo [recenze]

0
Aktualizováno

Lunzo.cz je portál, kde najdete všechno možné zboží, počínaje od oblečení až po elektroniku za velmi příznivou a nízkou cenu na jednom místě. Internetová nákupní galerie Lunzo se specializuje zejména na dodání zboží přímo od prvotních dodavatelů, což se pak odrazí na ceně. Většinou jde o zboží z Číny nebo z Taiwanu.

Proč Lunzo

Protože zboží neprojde přes mnoho dopravců a překupníků, kteří si na zboží narazí svou marži, můžete si dopřát mnoho toho, po čem toužíte, za jedinečné ceny. Zakoupit zde můžete všechno možné od oblečení, obuv, přes velmi žádanou elektroniku až po vybavení na jakýkoliv druh vašeho oblíbeného sportu.

Sortiment

 • Oblečení a doplňky
 • Boty
 • Dům a zahrada
 • Elektronika
 • Kabelky, batohy a peněženky
 • Sport a zábava
 • Šperky a hodinky
 • Vše pro děti
 • Zdraví a krása

Doručení zdarma

U veškerého nabízeného zboží je navíc garantováno doručení zdarma. Nezáleží tedy na výši objednávky a za dopravu nic neplatíte. To je možné zejména proto, že poštovné je z části dotováno ze strany prodejců pocházejících z Číny nebo Taiwanu. Dalším důvodem je, že společnost Lunzo.cz zbytek poštovného ani nepřičítá k ceně zboží, ale odečítá si jej rovnou ze své marže. Právě díky tomu jsou ceny zboží na tomto e-shopu v porovnání s konkurencí velmi příznivé a dostupné široké veřejnosti.

Bonus za první nákupy

Bonus platí za první 3 nákupy uskutečněné do 30 dnů od registrace na třech různých obchodech přes Plnou Peněženku. Bonusy jsou vyplaceny ihned v první výplatě, která zahrnuje minimálně 100 korun v odměnách získaných zpět z nákupů.

Získejte peníze zpět

Za nákup na Lunzo můžete navíc získat i část peněz ze svého nákupu zpět, a to pokaždé, kdy nakoupíte v některém ze 464 obchodů. Připojit se můžete kdekoliv, registrace je velmi jednoduchá a je také zdarma. Jak to funguje? Prostě nakupujte! Od obchodu pak jen dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatí vám rovnou i odměnu. U většiny obchodů je odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, nebo případně i věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí.

Jak získat více peněz na PlnaPenezenka.cz

Pokud chcete získat ještě více peněz přes PlnaPenezenka.cz, využijte možnosti získání peněz na maximum. Za doporučení získáte až 6 000 korun. Po přihlášení ke svému účtu najdete váš osobní odkaz na doporučení, který komukoliv odešlete a můžete získat až 6 000 korun za jejich registraci. Za každého kamaráda získáte 300 korun, které vám budou vyplaceny na váš bankovní účet.

Jak na to na internetu

S lištou instalovanou do prohlížeče nepřijdete o žádné peníze zpět z vašich nákupů. Ta vás totiž spolehlivě upozorní, pokud se chystáte nakupovat v jakémkoliv obchodě, který nabízí peníze zpět z vašeho nákupu. Upozorní vás i v případě, kdy daný obchod peníze zpět nenabízí, ale můžete své zboží nakoupit v obchodě s podobným sortimentem a získat zpět cashback odměnou. Za stažení lišty ihned získáte 10 korun na váš účet.

Nepřehlédněte:  Tempish - skateboardy a longboardy

Doporučení vypnutí programu AdBlock

Program AdBlock je rozšíření internetových prohlížečů, které slouží pro zablokování zobrazování reklam. Ten ale také blokuje získání peněz zpět z nákupů, proto je doporučeno jej vypnout. Na stránkách portálu najdete i návod, jak na to.

Věrnostní program a akce

Pokud přes PlnáPeněženka.cz nakupujete opravdu často a pravidelně, můžete se těšit na vyšší odměny. Věrní uživatelé získají až o 10 % větší odměny. Navíc je dobré sledovat akční nabídky, které jsou zasílány prostřednictvím newsletterů. Několikrát do měsíce je v nabídce akce na nákupy v oblíbených obchodech. O aktuálních akcích a slevách se dozvíte i na Facebooku a Twitteru. A při propojení účtu s FB získáte dalších 10 korun i s možností přihlášení na jedno kliknutí.

PlnaPenezenka.cz

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat dokonce až 25 % peněz zpět z ceny nákupů. Na PlnaPenezenka.cz si najdete svůj oblíbený obchod nebo obchod, který nabízí hledané zboží, přejdete do něj přes tlačítko Přejít do obchodu a nakoupíte. Jakmile obchodník nákup potvrdí, připíše vám ihned peníze zpět na váš uživatelský účet, kde budou uloženy až do žádosti o jejich výplatu.

Proč se musíte registrovat

Prostřednictvím registrace se propojí a snadno přiřazují odměny k nákupům registrovaných uživatelů a mohou se připisovat na uživatelský účet. Odměna se registruje na účtu obvykle do 2 pracovních dní a přijde vám upozornění emailem. Pak odměna čeká na potvrzení obchodníkem, což trvá od 2 až do 60 dní. Ten potvrdí cashback odměnu obvykle po uplynutí zákonné lhůty 14 dní pro vrácení zboží bez udání důvodu. Po potvrzení je cashback odměna zařazena do příští výplaty.

Kdy si můžete nechat vyplatit odměnu

Jakmile na svém účtu nasbíráte odměny z nákupů za minimálně částku ve výši 100 korun, můžete požádat o vyplacení svých potvrzených bonusů. Výplata je rychlá a peníze máte na vašem bankovním účtu už do tří pracovních dní. Na PlnaPenezenka.cz vám navíc získané peníze nikdy neexspirují a jejich platnost je tedy bez omezení. Nezáleží tedy, na tom kdy si zažádáte o výplatu.

Lunzo – hodnocení a recenze

Zákazníci nakupující na internetové nákupní galerii Lunzo.cz si nejvíce chválí nízké ceny. S kvalitou dodaného zboží jsou ve velké míře spokojení, i když se občas objeví i nespokojenost. Pozitivně hodnotí web, jeho přehlednost a širokou nabídku zboží. Nejčastěji si stěžují na dlouho dodací lhůtu. Ta je zmíněna i v Obchodních podmínkách. Může se jednat až o 25 pracovních dní, které běží až od odeslání zásilky. Mnoho negativních hodnocení tak pochází od zákazníků, kteří si zapomněli tyto důležité informace přečíst.

Lunzo [recenze]
3 (60%) 8 hlasů

5 Comments
 1. Jsou to pouze zprostředkovatelé, kteří pošlou objednávku do Číny a nabalí si na zboží tučnou marži. Komunikace mizerná, pokud zboží dorazí, tak za mnoho týdnů a vrátit zboží nelze, všechny důrazně varujeme před těmito šmejdy. Jsou vedeni jako rizikový subjekt i na ČOI a v dTest!

 2. Podle recenzí co jsem přečetla mám asi štěstí:D mě bylo zboží doručeno za necelé čtyři týdny a ještě jsem dostala slevu na další nákup, ja si stěžovat nemůžu. Snad jediné co bych vytkla je zabalení zásilky, ale to zboží uvnitř bylo v pořádku, a to je hlavní.

 3. Zloději. Píši si kladne recenze. Podívejte trestní oznámení. STEZUJTE SI na čoi.nspiste a poradím vám s postupem.. také mě okradli…pan Langr a pan Král.firma Lunzo

 4. Nekupovat kradou peníze.2 měsíce mám objednanou zásilku.Do dnešní doby nic nepřišlo.Dnes anj na emaily neodpovídají

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Obnovit heslo