HT bezpečností dveře: Jaká je zkušenost zákazníků? [recenze]

3

Vchodové dveře by měly splňovat přísné nároky na odolnost a bezpečnost. Většina z nás si totiž naprosto určitě nepřeje vítat doma zloděje. Stejně důležitá je ale i protihluková izolace, která zajistí, že každé vyřčené slovo nebude slyšet až na chodbu. Jaké zkušenosti mají lidé s HT bezpečnostními dveřmi? A jaká je jejich cena? Na to vše se mrkneme v následujících odstavcích.

Bezpečnostní dveře s certifikací nebývají vždy levnou záležitostí. Existuje navíc velké množství jejich typů, takže pro člověka, který se v této oblasti běžně nepohybuje, může být opravdu těžké si vybrat nejlepší řešení pro dům či byt ve vícepodlažním domě.

HT dveře se slevou

Prohlédněte si aktuální slevy a kupóny na HT dveře.

Aktuální slevové akce

 

Právě v takové situaci jistě oceníte tým odborníků HT dveře, kteří vám dovedou poradit a postarají se i o odbornou montáž. Velkou výhodou je, že HT dveře jsou vhodné jak pro panelové, tak pro cihlové domy. Zákazníkem se navíc mohou stát jak domácnosti, tak celá bytová družstva. Potíž nepředstavuje ani montáž nových dveří, které mají nahradit ty původní. Důležitá je i bezpečnostní třída 3, což je běžná varianta pro dobré zabezpečení domovů. Takové dveře odolají příležitostným zlodějům, kteří používají jak hrubé násilí, tak páčidla a další vybavení. Zároveň tato třída splňuje i protipožární normy.

Co dalšího byste měli o nabídce HT dveře před případnou objednávkou vědět?

Druhy HT dveří

Vybírat si můžete z několika různých variant. V případě, že si zvolíte bezpečnostní dveře do bytu, volit můžete z kategorie Premium, Magnum a Magnum EXT. Řada Premium je vhodná pro klasické bytové domy a tyto dveře lze označit jako bezpečnostní (bezpečnostní třída 3). Protihluková izolace je u nich 28 dB a mají 14 zamykacích bodů. Naprostou samozřejmostí je certifikace. V případě, že zrovna nebude probíhat akce, cena těchto dveří včetně montáže vás vyjde na částku kolem 30 990,-. Pokud akce zrovna je, cena se může snížit až na 27 990,-.

Hlavní výhody HT dveří:

 • Prozákaznický přístup s řadou pozitivních zkušeností
 • Profesionální tým, jenž vám namontuje spolehlivé bezpečnostní dveře s certifikací
 • Jednoduchost, nezávaznost, předem domluvená cena
 • HT dveře poradí i s tím, jak správně pečovat o dveře či jak provádět servis
 • Individuální přístup, který se přizpůsobí vašim požadavkům

 

Zajímavá je i varianta Magnum, což jsou bezpečnostní a protipožární dveře, které mají taktéž bezpečnostní třídu 3. Protihluková izolace je u nich větší, pohybuje se na úrovni 44 dB. Opět mají 14 zamykacích bodů a veškeré potřebné certifikace. Protipožární ochrana je EI 30. Bez slevy vás tyto dveře i s montáží vyjdou na 33 990,- a se slevou na částku kolem 31 990,-.

Kdo si pak přeje něco skutečně hodně bezpečného, třeba do bytu, který je součástí pavlačového domu, ten může zvolit variantu dveří Magnum EXT, které mají bezpečnostní třídu 3, mají izolaci 44 dB, 14 zamykacích bodů, potřebné certifikace a tepelnou izolaci. Tato varianta dveří vychází na částku kolem 41 990,-.

TIP – vyzkoušejte konfigurátor dveří

HT dveře na svých stránkách nabízí kompletní konfigurátor dveří, kde si vyberete jednotlivé rozměry, barvu a typ dveří společně s dalším příslušenstvím.

Kdo se navíc rozhodne pro montáž dveří Magnum, po něm HT dveře nechtějí žádné peníze předem, což může také leckoho motivovat k tomu, aby této nabídky využil. Majitelé domů, kteří mají zájem o bezpečnostní vstupní dveře pak mohou využít varianty Premium EXT, Perfect 68XL či Magnum EXT.

Základní typy HT dveří si lze prohlédnout pohodlně na oficiálních stránkách HT dveře.

Jak probíhá montáž?

V případě, že chcete měnit dveře hromadně v celém domě, není problém. Tým HT dveře se o tento úkol postará, takže nikdo nebude zbytečně trpět hlukem a dalšími nepříjemnosti, které se s takovými úpravami občas spojují.

Podle objednávky přijede tým na místo určení a začne z demontáží starých zárubní. Pokud je to potřeba, vyseká se místo pro novou zárubeň. Ta se pak složí na místě, umístí se na své místo a vyváží se. Poté se do rámu osadí hmoždinky a před betonáží se zakryjí podlahy. Dále následuje šalování a betonáž nové zárubně a na křídlo se namontuje kování. Kolem zárubně se nahradí omítka a po skončení zdění se sundá ochranná folie. Dále je na pořadu hrubý úklid a překrytí hmoždinek v zárubni krytkami. Dveře se zaříznou do správného rozměru, opatří se těsněním a zasadí se do zárubně. Po skončení montáže proběhne detailnější úklid, staré dveře a zárubně se odvezou a je hotovo.

Jak probíhá montáž dveří

 

Jaké jsou zkušenosti?

Výměna dveří bývá náročná, lidé však ohledně kvality produktů a servisu HT dveře nešetří slovy chvály. Cení si především spolehlivosti a ohleduplnosti pracovníků v průběhu montáže. O kvalite HT dveře pak jednoznačně vypovídá i vysoké hodnocení na portále Firmy, kde celková spokojenost dosahuje 4,9 hvězdiček z 5.

Lidé se nejčastěji svěřují s tím, že:

 • Tým HT dveře odvedl při výměně většího počtu (42) dveří v domě skvělou práci
 • Se jim líbí profesionální a rychlá montáž
 • Při montáži nijak neutrpěla podlaha
 • Vše proběhlo v pořádku a ve smluvený čas
 • V případě potřeby jim pracovníci HT dveře vše vysvětlili
 • Na základě vlastní spokojenosti doporučují HT dveře dál
 • Jsou spokojeni jak s tepelnou, tak hlukovou izolací
 • Je montáž opravdu velmi rychlá

Někteří lidé si trochu stěžovali, že neměli sladěnou barvu kukátka a kování, ale to je snad jediná výtka, kterou se nám na zkušenost s HT dveře podařilo najít. A to je co říct. Pokud tedy i vy uvažujete o výměně dveří v bytovém domě, nebo pouze o výměně dveří od bytu či rodinného domu,  HT dveře vám můžeme jedině doporučit .

Zkušenosti

Minulý týden jsem si nechala od firmy HT dveře namontovat bezpečnostní dveře a musím této firmě moc poděkovat. Jak za výborné jednání, tak za odvedenou práci. Velká spokojenost. Budu tuto firmu všude chválit a každému ji doporučím. Opravdu skvěle odvedená práce.Alena K.
Od HT dveře jsme si nechali nainstalovat čtyři bezpečnostní dveře do našeho družstevního domu. Dveřím a pracovníkům se nedá nic vytknout. Pracovali s nasazením, bylo vidět, že věci rozumí, a dobře s námi komunikovali. Je potěšením pracovat s takovými lidmi.Marta S., členka představenstva bytového družstva
Loni v létě jste nám po vykradení sklepů nainstalovali troje bezpečnostní dveře. Minulý týden se zloději pokusili opět vloupat do sklepů, které už jsou však zabezpečeny vašimi dveřmi. Snažili se dveře vypáčit okolo zámků i pantů a pokusili se narušit oplechování, ovšem bezúspěšně. Dveře se „nedaly“.Radka Vanurová
Dodávka i montáž proběhla profesionálně, rychle a k mé spokojenosti. I dlažba v předsíni, o kterou jsem se obával, neutrpěla žádnou újmu. Jediná drobnost, která mi brání v hodnocení plným počtem hvězd, je nesladěnost odstínu kování a kukátka.Tomáš Truchlý, Firmy.cz
“Firmu mohu jen a jen doporučit. Výměna dveří proběhla do tří hodin od příjezdu a to i s úklidem.”Petr Staněk, Firmy.cz

 

Také máte dobrou zkušenost? Podělte se o ni!

 

HT bezpečností dveře: Jaká je zkušenost zákazníků? [recenze]
4.3 (86.67%) 3 hlasů
2 Comments
 1. Všem chci poděkovat, opravdu perfektní firma.
  Od samého začátku – výběr dveří, domluva termínu montáže a samotná montáž dveří
  proběhla výborně. Měla jsem obavy – hluk a nepořádek, ale pánové jsou profíci,
  s jejich prací jsem velice spokojená.
  Všude chválím a doporučuji!!!
  Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

 2. Začátkem března 2024 mi přijeli pracovníci od Vaší firmy namontovat bezpečnostní dveře Magnum,byli velice vstřícní, ochotní ,odvedli kvalitní práci a jsem moc spokojená, chci jim timto moc poděkovat

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo