Activlan na lepší sluch

0

activlan-sluch-recenzeSluch je jedním z velmi důležitých smyslů, díky kterému dokážeme vnímat mnoho vjemů. Mnozí z nás si nedokáží představit, že by o sluch přišli a proto, když slyší o přípravku Activlan pro lepší sluch, zaujme je to.

Se sluchem má potíže mnoho z nás, především ve starším věku a všichni víme, jak to může být nepříjemné.

Může vám přípravek Activlan opravdu pomoci, vyřeší vaše problémy se sluchem, nebo jde jen o další podvodný lék s falešnými recenzemi? Pojďme si to rozebrat.

Co je Activlan?

Přípravek Activlan inzerují a na stránce cz.activlan.cz, kde se dozvíte jen několika málo informací o tomhle přípravku.

Najdete zde nejdůležitější informace k tomu, abyste nakoupili, ovšem ne k tomu, abyste se opravdu dozvěděli, jak tento “lék” funguje, jak je úspěšný, zda je opravdu vědecky prověřený či zda ho doporučují lékaři.

Na první pohled to pro vás možná není nápadné, ovšem pokud byste sledovali prodej podvodných léků, přípravků na hubnutí či krémů na pleť, které nefungují, zpozorněli byste, stejně jako já.

Nepřehlédněte:  Hear clear Pro 2 recenze

V Česku jsou totiž pravidelně nabízeny různé zázračné léky a přípravky, které řeší nejčastější problémy, které lidé mají. Často je to právě nadváha, problémy s pletí, zkrášlovací přípravky apod.

Tyto přípravky spojuje velmi často několik stejných znaků, díky kterým lze odhalit, že se jedná (pravděpodobně) o jednoho výrobce/prodejce.

Activlan – příliš nízká cena za superlék

Prvním znakem je to, že ostatní přípravky, stejně jako nová rostlinná kůra Activlan
stojí téměř vždy 990 Kč a jsou zlevněny z téměř dvojnásobné ceny. Často má sleva platit pouze dnes, ovšem když na stránku přijdete další den, je sleva opět aktivní, další dny to pak platí stejně.

Chybí informace o složení

Dalším typickým znakem je zveřejnění jen takových informací, které vás mají zlákat k nákupu. Často jde o neprověřené či nepravdivé účinky, které však nejsou podloženy či prokázány.

Mezi další znak pak patří jen chválihodné recenze na tyto přípravky.

Kladné a pozitivní recenze najdete samozřejmě i na stránce cz.activlan.cz, tentokrát jde pouze o dvě recenze. Zde mohou být smyšlené či jsou pravdivé nemůžeme prověřit.

Podle zkušeností zákazníků, kteří tyhle kapsle a přípravky kupují ovšem vím, že často jsou na těchhle webech zveřejňované jen kladné recenze a všechny negativní recenze prodejci ze svých webů mažou. Navíc je velká pravděpodobnost, že si tyhle recenze v diskuzi píšou prodávající sami.

Jedním ze silných důvodů, proč nedoporučuji kúru Activlan na sluch koupit je to, že zde nejsou kontaktní údaje o prodejci, adresa ani jejich údaje jako je IČ či DIČ. V kontaktech je uvedený pouze mobil, žádný název firmy či jméno prodejce.

activlan-zkusenostiTypické pro přípravky typu Activlan na sluch je potom také to, že pokud se rozhodnete učinit objednávku a koupit lék Activlan, dojde k přesměrování na úplně jinou adresu a to na stránku http://yourofferpro.com/420/activlan-prt2-form/order_page.php.

Sami si to můžete vyzkoušet, stačí na webu Activlanu kliknout na odkaz “Koupit nyní”.

Jak funguje prodej podvodných a nefunkčních léků?

Výrobce těchto léků a přípravků, které nefungují si vyberou nějaký problém, který trápí mnoho lidí a na trhu neexistuje snadný lék (léčivá tabletka), který by tenhle problém dokázal vyřešit.

Vyjdou tedy na trhu zhruba každé dva až tři měsíce s “převratnou novinkou”, která má vyřešit právě váš problém. Jejich přípravky ovšem téměř nikdy neúčinkují, pokud ano, jde většinou o placebo efekt – sami si navodíte, že je účinek pozitivní.

Sami si můžete na internetu přečíst další negativní recenze a zkušenosti jak v magazínech, tak na různých fórech. Aktuálně je lék Activlan nový, takže zkušeností není mnoho, ale věřím, že jakmile se najdou první zákazníci, kteřím nebude Activlan na sluch fungovat, rychle se tu recenze a zkušenosti v diskusích objeví.

Pokud jste si Activlan koupili a nefunguje vám, případně chcete s něčím poradit, napište prosím dolů do naší diskuze. Pomůžete tím ostatním, ušetřit a nekupovat přípravky, které nefungují.

Další informace o tom, proč Activlan nekupovat najdete na těchto stránkách:

Vaše recenze na Activlan

3 komentáře
 1. Reply
  Edo 2017/09/11 at 11.16

  Activlan je podvod. Kúpil som 180 toboliek, užil som už 150 ale výsledok nulový. Stále ma kontaktujú na ďaľší nákup no teraz už bez ích úspechu.
  Edo

 2. Reply
  Bronislava 2017/06/24 at 14.57

  Bohužel,úplně stejnou zkušenost mám i já. Problémy se sluchem mám už delší dobu a neustále se zhoršují. Na podporu funkce nervové soustavy beru již léta různé doplňky ( ginkgo, hořčík, vitamíny “B”, koenzym Q 10 atd….), tak bych měla mít sluch jak mladice, kdyby to fungovalo.Protože u objednávky není složení, tak nemáte možnost zjistit více, až při dodání a to je už pozdě. Léky jsou poslány z Polska a vrácení peněz , protože to nefunguje jak má, asi taky nebude možné, jak slibují. Pokusím se a uvidím.
  B.R.

 3. Reply
  L.T. 2017/05/28 at 17.34

  Bohužel i já jsem naletěla na Activlan, aby pomohl lépe slyšet mému muži. Nefunguje to, stále slyší, resp. neslyší stejně. Nemám ve zvyku kupovat věci přes internet a věřit reklamám – v tomto případě zvítězila touha pomoci se sluchem – výsledek je nulový a moje peněženka lehčí o 990,-Kč.
  Bylo mi divné, že jsem při vypisování objednávky celou akci nedokončila a žila v domnění, že není potvrzená, tudíž neplatná. Ale hned druhý den mi volala nějaká žena, že mi přípravek posílají…
  Ta rychlost jak přijít k penězům za nic je obdivuhodná!!!

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo