Aescin Teva recenze

1
Aktualizováno

tablety-aescin-teva Léčba otoků, zánětů a pooperační rekonvalescence. Nic podobného nelze svépomocí, ale existují léky, které mohou v těchto případech hodně pomoci a nejsou na lékařský předpis.

Jedním takovým jsou například potahované tablety Aescin Teva, jejichž výrobcem je firma Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. se sídlem v Praze (Sokolovská ulice).

Jaké jsou reference od někdejších uživatelů léčiva?

Aescin Teva dosahuje v hodnocení dobrých (ale nikoliv vynikajících) čísel. Pokud se porozhlédneme po zkušenostech uživatelů, dozvíme se, že účinně zabírá na bolesti páteře nebo splasknutí otoků, například po trhání zubů moudrosti nebo při dlouhodobém kašli.

Dokáže také podpořit prostupnost žil, tudíž křečové žíly nebudou tolik bolestivé, jako tomu bylo dříve.
Kdy je zapovězeno tyto léky užívat?

Alergie na escin alfa a příliš nízký věk (do osmnácti let včetně), to jsou rizikové faktory, se kterými není radno se do podobné kúry na vlastní pěst vůbec pouštět.

Pokud užíváte léky na srážlivosti krve nebo na podporu funkce ledvin, je nutné se přímo poradit s ošetřujícím lékařem. Totéž platí i pro těhotné a kojící ženy, naštěstí užívání tablet Aescin Teva neomezuje při řízení nebo obsluze strojů, tudíž si není nutné brát dovolenou.

Nezapomeňte, že přípravek obsahuje laktózu (tudíž – v případě přecitlivělosti na ni platí jediné – v žádném případě neužívat!).

aescin teva recenze Dávkování je jasné, při akutních problémech nebo při začátku terapie užívají dospělí třikrát denně dvě tablety, pro udržovací léčbu postačí poloviční dávkování.

Tableta se zapije sklenicí vody, měla by se užívat po jídle. Pokud se neporadíte s lékařem, užívejte tablety Aescin Teva maximálně po dobu dvou měsíců.

Nepřehlédněte:  Vitamen [recenze]

Bohužel také nejde o léčivo, které by proplácela pojišťovna – je sice na volném trhu k dispozici, ale hradit si jej musíte v plné výši.

Cena naštěstí není příliš vysoká, alespoň ve srovnání s jinými léčivy. Jedna tableta vyjde na přibližně dvě až tři koruny podle lékárny.

Máte zkušenosti s tabletami Aescin Teva? Přidejte vaše hodnocení do diskuze

Aescin Teva recenze
2.6 (52.63%) 19 hlasů

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo