Aqualand Moravia Pasohlávky

14

Aqualand Moravia se nachází v obci Pasohlávky jižně od Brna v bezprostřední blízkosti nádrže Nové Mlýny. Nabízí celoroční vyžití, otevřeno denně po celý rok od 9 do 21 hodin. Aqualand Moravia je jedním z největších aquaparků v ČR, Aqualand Moravia recenzí možná přesvědčí i Vás.

Zábava a vyžití pro celou rodinu a to nejen v létě. Jednu krásnou slunečnou letní sobotu jsem se společně s celou rodinou vydal právě sem. A nemělo to chybu, byl to den krásného počasí, koupání, zábavy i relaxace.

Aqualand Moravia Pasohlávky v číslech

Že jsou čísla nudná a abstraktní? Ale zrovna v číslech Vás může Aqualand Moravia přesvědčit o své nabídce. Takže, tento aquapark nabízí 12 bazénů s celkovou plochou 3000 m2, 20 tobogánů o celkové délce 1,7 km a 2 unikátní vodní atrakce Abyss a Boomerango pro 3místné rafty.

Aqualand Moravia recenze
Dále máte k dispozici rozsáhlé moderní wellness centrum Forum Romanum a k tomu sluneční a římské lázně. Když Vás popadne hlad nebo žízeň, jsou zde 2 restaurace a 4 bary. Aqualand Moravia je vodním rájem pro malé i velké, každý si zde najde něco.

Videoukázka areálu

Velkolepé vodní atrakce Abyss a Boomerango

Kromě klasických skluzavek a tobogánů pro děti jsme měli možnost vyzkoušet velkolepé vodní atrakce Abyss a Boomerango. Pro našeho kluka i pro mě s přítelkyní to byla skvělá zábava. Jsou to raftové tobogány pro 3místné rafty,
takže jsme si mohli tuto šílenou jízdu užít společně.

A opravdu šílenou, celková délka je u Abyss 84 m a Boomerango má 110 metrů. Úžasná zábava, všichni jsme byli nadšeni. Kluk se dosyta vyřádil i u dalších tobogánů a my si krásně zaplavali.

Nepřehlédněte:  VeryVoga [recenze]

Zatímco kluk dováděl v bazénech, my si dopřáli wellness a geotermální vodu včetně whirlpool bazénu. Skvělé uvolnění ve vodě. Kluk nás přemluvil ještě jednou na rafty a užili jsme si to dosyta.

Když není léto a sluníčko, Aqualand Moravia nabízí celoroční kryté bazény a lázně

My si užili krásné letní sluníčko a horký den plný zábavy a vody, ale co když léto není? Aqualand Moravia nabízí 7 vnitřních bazénů v bazénové hale Neptunarium. Malé bazénky pro děti, velké bazény i lázně s perličkovou vodou.

Jedním z nejúžasnějších zážitků byl Night Sky Pool s atmosférou koupání pod hvězdnou noční oblohou. Ani o atrakce nepřijdete, když zrovna není počasí venku, dosyta si užijete atrakcí i uvnitř, hala atrakcí Adrenalium nabízí skluzavky, tobogány i U-rampu.

Wellness centrum nabízí také od všeho něco – od klasické sauny, přes solnou a aroma lázeň až po whirlpool a Kneippovu lázeň. Wellness Forum Romanum jsou prakticky jako celé lázně. Skvělá relaxace a odpočinek.

Aqualand Moravia je vodním rájem pro děti i dospělé

Celodenní pobyt v Aqualandu Moravia nás nadchl.

„..kluk si užil plno zábavy ve vodě, vyzkoušeli jsme rafty, relaxovali v lázních a ještě k tomu jsme si dali dobré jídlo a pití. Zdejší aquapark patří opravdu k největším a nejrozmanitějším v celé ČR…“

Navíc se sem dá jet i mimo léto, kryté bazény a lázně v provozu celoročně. Aquland Moravia recenzí mohu jen pochválit, byl to skvělý den strávený ve vodním světě. Koupání, zábava i relaxace, to vše Aqualand Moravia přináší po celý rok. Přijeďte to zažít také!

Aqualand Moravia Pasohlávky
2.1 (41.54%) 39 hlasů

Štítky:

159 Comments
 1. ano.souhlasím s PAŤÁSEK.hrůza a děs! za co ty přemrsknuté ceny ??přeji jim vylídněno!

 2. Ti, co mají peníze se chodí bavit a chudoba píše recenze.

  • Nemyslím si, že jsem chudoba, ale po včerejší návštěvě jsem ji napsal toto. Myslím, že to mluví za vše. Cítím se podveden a váš aqualand rozhodně nikomu nedoporučím. Za vstupné pro nás a naše děti jsem si užil areál, který fungoval tak z 1/4. Že nefunguje venkovní areál v zimně je logické, ale že jste zavřeli pravděpodobně kvůli úspoře venkovní bazén do kterého se prochází z vnitřního bazénu mně hodně mrzelo. To samé u venkovních termálních bazénech Romulus a Remus. Dále se mně hodně nelíbilo, že opravujete dětský bazének v plném provozu. Chápu, že byla asi oprava nutná, ale proč na to má doplácet zákazník. Pro naše malé děti tam prakticky nic nebylo. Předpokládám že také kvůli úsporám jste měli zavřený modrý tobogán. A ta žalostná kapacita lehátek. Všechny byli obsazeny ručníky, ale lidé nikde. A restaurace? Byli jsme tam na obědě, nijak jsme to s výběrem nepřeháněli, dali jsme si řízek s bramborem a pití. Cena 450Kč za jeden oběd mně přijde jako nehorázná. Nebyli jsme u vás poprvé, navštěvujeme spoustu aquaparků (Aquapalace-Praha, Babylon-Liberec, Tatralandia-Liptovský Mikuláš) Mohu vás ujistit, že z tohoto výběru jste dle mého názoru v zimním období rozhodně nejhorší a navíc také nejdražší. Nebyl jsem u vás vůbec spokojen, naopak jsem byl velice nespokojen a myslím, že již nikdy vaše služby nevyužiji. Samozřejmě, že si svůj názor nenechám pro sebe. Cítím se být vámi podveden. Každopádně budu doufat, že své služby zlepšíte a přeji vám do budoucna mnoho spokojených návštěvníků. S pozdravem XX.

  • Někdo z majitelů se vyjádřil?? :-) Tohle může napsat jen pako… Jsou kladné a záporné recenze milý pane „Balíku“
   Takže pokud Vám někdo napíše zápornou, je to chudoba. Když Vás naopak ocení kladně ( tím, že napsal recenzi ) Tak je to taky chudoba? Co je to za logiku? A co se tak zamyslet nad tím kde je pravda a brát oboje.

   • Jiří, očividně nejste v balíku :-)

    • Jsem v balíku před 30. září 2020

     Jiří, chce to kvalitní plavky a pevné tělo :-) Co je Lidl?

    • A Ty jsi zapšklý majitel, nebo někdo spojený s majitelem.Raději si ty vaše skluzavky opravte. Trhají plavky. Máte špatné spoje na skluzavkách. A taky byste mohli něco i uvařit a ne jen prodávat polotovary z Lidlu.

 3. Když se to stavělo, tak jsme se všichni moc těšili, ale po několika prvních návštěvách jsme zatrpkli stejně jako většina zdejších diskutujících. Ceny katastrofální na každém kroku, uvnitř byla voda i vzduch chladné, klidové bazénky byly plné „vnoučátek“, které tam skákaly, rajtovaly vám po nohou a řvaly jako tuři. Stejný hluk je po celém areálu. Něco jako klidové zóny v horké termální vodě tam nenajdete. A ty reakce ve smyslu když na to nemáte, tak tam nejezděte, nebo už vás tady nechceme, tak ty jsou už naprosto za hranou! Pokud to bude mít za ty peníze odpovídající úroveň, tak by to člověk občas využil, ale takto je lepší jezdit na Slovensko, nebo do Maďarska. Úroveň tamních termálů je velmi dobrá, služby odpovídající a ceny podstatně výhodnější s možností různých slev a akcí. Po zkušenostech s Morávií už jezdíme střídavě jen tam a to i 3x ročně i na několik dnů s ubytováním a polopenzí. A nemusíme se bát, že se k nám budou chovat jako loupežníci !!!

  • přesně tak!!! předražené jako sv…!opravdu na slovensku,např. v V.Mederu – luxus a navíc oproti Pasohlávkám za hubičku.a úplně vše drahé i jídlo.mimo jiné jsem si dala kapučíno(náprstek-1dcl-sotva) a bylo před 7 lety za padesát korun.fakt tam už nikdy.naprosto s váma souhlasím co jste napsal

 4. V pátek 29.08.2019 jsem poprvé a asi naposled navštívil Aqualand Moravia. Udělal jsem velkou chybu, že jsem si zde napsané recenze nepřečetl před plánovanou návštěvou. Chtěl jsem udělat manželce radost a pozval jsem jí zde na závěr prázdnin a to se mi zrovna nepovedlo. Ceny které požadují = ubohé služby o jídle ani nemluvím. Ještě že mé děti neměly čas, jinak zklamání by bylo ještě větší. Nemá cenu se zde rozepisovat, protože recenzí zde je dost a všechny negativní. Raději budu jezdit do menších a jiných aqvaparků nežli tento MONSTRÓZNÍ PŘEDRAŽENÝ CIRKUS !!!
  Toto je můj názor, který mi nikdo nemůže vzít a který budu říkat všem kdo se bude zde chystat zajet.

 5. Dne 3.1.2019 jsem přes své zkušenosti z loňského roku, kdy jsem se zařekl, že už tento komplex nikdy nenavštívím jej navštívil znova. To proto, že syn dostal k vánocům dárek – rodinné vstupné. Bohužel mé obavy ze svých negativních zkušeností se naplnily ze 100% a musím konstatovat, že se tam nic nezměnilo. Ceny lidové pro rakušáky, celý komplex naplněn německy hovořícími turisty, seděli jsme na schodech neboť lehátka byly všechny obsazeny, jídlo v restauraci s katastrofální chutí a cenově ani nemluvě. Jakási Pasta pommodoro = špagety přelité kečupem s vodou za 139Kč. Ve sprchách teče vlažná voda a u poloviny sprch chybělo mýdlo a sprchové kohouty. Co byste taky chtěli za 1.399Kč vstupného a útratu v restaurace za 844Kč, že ??? Zkrátka společnosti ŽS Real a.s. je skutečně úplně jedno spokojenost klienta, hlavně když platí. Takže po této zkušenosti mě do tohoto podniku nedostanou ani kdyby vstupné stálo 1Kč. Děkuji nechci.

  • Byla jsem s dcerou ve stredu 31.7.2019. Vubec se mi tam nechtelo kvuli nenavistnym komentarum, ale dcera me presvedcila a bylo to super. Vstupne bylo drahe, ale jinak nemam co vytknout. Zadne fronty ani u toboganu, nikdo nepredbihal, hotovka za 160 kc a dobra, ochotny personal. Navic nikdo neresil, kdyz si hoste prinesli sve jidlo a piti. Myslim ze 1x za rok si to muze normalni rodina dovolit. Mmch nanuk Mroz tam byl za 25 kc. Takze nevim proc lidi resi predrazene jidlo. Jedine co by asi slo vylepsit by bylo, kdyby davali detske porce.

   • Tak už tu nemáme jen pana Malého z aqualandu ale i paní Lenku. Je to moc okaté ty vaše kladné recenze,zaměstnanci té předražené koupelny,zaplacené s dotací EU. Zajeďte si do Brna do Maximusu,to je jiné kafe.

    • TENKTERÝNEOTÁČÍHLAVOU před 7. srpna 2019

     Myslel jsem, že tento prostor je zřízen na recenze a ne pouze na negativní recenze. Mohli bychom zkusit respektovat i cizí názory se kterými třeba nesouhlasíme místo nepodloženého napadání nebo urážek.
     Aqualad Moravia má bezesporu hromadu spokojených návštěvníků, kteří se tam rádi vrací a i oni mají právo o své návštěvě napsat.
     To že já k nim nepatřím (viz můj komentář výše) neznamená, že každého kdo byl spokojený nazvu placeným komentátorem…
     Paní Lenku zdravím, jsem rád že někde prožila spokojený čas.

   • Paní je zaměstnanec bordelparku:-) Jinak si to nedovedu vysvětlit a že neřešili Vaše vlastní jídlo? Asi ho neviděli.

   • Tento komentář si napsal aqualand sám,jak okaté a ubohé….

    • Nejsem zamestnanec, jsem z Hradce Kralove. Byli jsme v Lednici na dovolene a tak jsme se tam stavili. Nevim jestli mate prehled kolik stoji dobre vybaveny aquapark. Taky nemam problem zaplatit za jidlo vic nez 150 kc. No tak si v praci vic maknu, dodelam si vs vzdelani A nemusim krucet kvuli par korunam. A hlavne jako nekteri ubozaci neresim, ze majitel je pry gay. To je jeho vec. Kdyz se vam to zda drahe, muzete jet na koupaliste do Breclavi. Vstup asi 50 kc, popraskany beton a ve sprchach studena voda.

  • Pan Malý Vám ještě nenapsal, že když na to „nemáš“ – nemáte k nim chodit??? To je totiž jeho jediná obrana kritiky. Ne aby se zamysleli, ale každého, kdo o nich něco negativního napíše, hned setřou! Jinak s Vámi naprosto souhlasíme pane Helisek.

  • pošlete jim tam každý týden hygienu,finančák,živnosťák a ony je ty srandičky přejdou. Co po tom chcete,ve vedení té předražené koupelny je to samý gay a bisexuál.

   • Dobrý den, Helisku. Jak takové lidi poznáte? Máte na ně svůj „radar“? Určitě jste zapadnul. Hezký den.

    • Ty „Malý“ inteligente,znám tam pár zaměstnanců osobně a vím to přímo od nich. Stačí ti taková odpověď ty „bukvice“?

 6. Pozerám že komentáre ani pocity a názory prevádzkovateľov nezaujímajù.Celý aquapark Moravia je len fabrika na peniaze.

 7. Nedoporučuji. Za tu cenu bych očekávala jiný servis.

  • Lído, už k nám nejezděte. O takové tu nestojíme. Děkujeme. Aqualand Moravia

   • Co to melete pane Malý??? Hodnocení je od slova hodnotit. Tak nepeskujte paní za vyjádření. Byli jsme u Vás taky, ale předražené jídlo i pití. Za další… bylo toho málo a evidentně polotovar z Lidlu. Hodina a půl ve frontě u pokladny na vstupu.( jela jen jedna!!!! ).. Tomu říkáte servis? Zadnici i plavky jsme měli poškubané od spojů ze skluzavek, voda studená. Cena?? 2+1 osoba a 2200 v čudu! Za tu cenu v Laa nabízí jiné služby. Tak se trochu chytněte za nos a konečně s tím něco dělejte.
    Jirka

    • Pane Malý. Vy asi nerad kritiku, že ano? Vy asi nevíte, že každý má právo napsat co si myslí a že jsme měli roztrhané plavky a odřenou kůži z vašich spojů ze skluzavek, to Vám taky nevadí??
     Jste opravdu pan „malý“ když neuneste pravdu… Mimochodem to žrádlo co nabízíte jako menu za 160 kč je zmrazený polotovar z obchodu. O velikosti porce ani nemluvím. Hezký večer.

    • Pane Jiří, vy k nám už raději také nejezděte. Když na to nemáte peníze, zkuste nějaké brouzdaliště nebo rybník. Děkujeme. Jan Malý

 8. Aqualand Moravia je nejlepší. Když na to nemáte, tak tam nejezděte, to je jasný. Nic pro socky.

 9. Za mě určitě ne!
  Šatny mají nefunkční skříňky, ze sprch chybí dveře do šaten, nehorázná zima a o cenách stravy se nemá cenu ani bavit. Některé tobogány od 140cm…. Když má dítě 130cm. tak ho tam nepustí ani s rodičem který za něj zodpovídá! Arogantní přístup nějaké staré blondýny a mladého ucha u tobogánů (nic příjemného vidět své dítě že brečí kvůli přístupu arogantnich ….)
  Za mě určitě ne! A to jsme toho už něco projeli.

  • Pravidla se musí držet.Jde o bezpečnost.Přece tam nepustí malé dítě s tím,že si to táta bere na triko…

  • Projeli jste toho asi málo.Všude ve světě také musí respektovat podmínky atrakce.Dubaj,Singapur,apod.Tam ovšem nikdo nediskutuje, maximálně čecháčkovská,co byl v Haugádě v aquaparku na hotelu a už sežral chytrost lžícema…

 10. Odpovědět
  TENKTERÝNEOTÁČÍHLAVOU před 12. března 2018

  Dojmy z víkendové návštěvy, aneb recenze AQUALAND MORAVIA:
  Rodina 2 dospělí, děti 14 a 17 let, vstupné přes slevomat.
  Nedali jsem se odradit známými a pro nemožnost najít společný čas v týdnu jsme vyrazili v neděli. Na parkoviště přijíždíme před desátou a já mám první nutkání se otočit a už se nevrátit – fronta dlouhá asi 50 metrů šestistupu. Nakonec jsme se dovnitř dostali a rychle zabrat lehátka (zabírat lehátka je samo o sobě velký nešvar, ale když to dělají všichni…). Ta byla už skoro všechna obsazena, ale podařilo se.
  Venku je krásně, svítí sluníčko, střídáme venkovní teplý a velmi teplý bazén. Já si užívám chvíle pohody, obdivuji kvalitu provedení nerezových prvků i samotné stavby aqualandu. To že je všude mrak lidu chápu – je přeci neděle.
  ŽÍZEŇ! …v klidu, je tu mokrý bar… Bohužel asi pro 15-20 lidí, tak si tam nemůžete sednout a tak všude kolem v bazénu chodí lidé s různými (mléčnými! – že by to nikdo do toho bazénu nevylil?) nápoji. Pivo mi určitě spraví chuť! No…, za tuhle cenu bych ho čekal ne ve skle ale v křišťálu někde v Praze u Hradu. Jo, ještě něco dětem – voda, džus, limonáda? Tady jste na baru – dají si něco kde je mléko s trochou džusu a hromadou ledu za 99.
  Vydýchávám bar a je to tady – „tati? NĚCO K OBĚDU?“ Jasně, nejsme tu přeci za chudáky s chlebem se salámem! Restaurace (no, spíš bufet) s frontou. Chybí tácy, chybí příbory (pamatujete na jídelnu ve škole?). Na rozdíl od své ženy jsem vysoký a vidím na dálku, tak přes hlavy fronty čtu – polévka kulajda / vývar 55 CZK (a to ještě nevidím jakou roztomilou mističku na to mají!), roláda se šťouchanými bramborami za 129 (moje jasná volba), syn se chlubí úlovkem – řízek za 129 (aha, ty hranolky k tomu byly za 29 nebo 39?) a holky si dávají každá misku zeleninovo-těstovinového salátu „aby se neutratilo“. Ten je ale na váhu, tak ta porce stojí kolem 200. Heslo „jezte do polosyta“ dostává za 900 úplně jiný rozměr a to děti ani nepíply o něco k pití…
  Do wellness zatím nemůžeme (do 14 hod je pouze pro děti), tak je čas spravit si náladu na tobogánech. Fronty. Všude. Chodíme, nevíme, a nakonec stojím s dcerou nad U-rampou. Jako táta musím dělat statečnýho a jedeme – kupa adrenalinu, to se musí nechat, ale přecenil jsem konstruktéra který nezná přechodnice (kdo nezná viz google) a odcházím s mírně namoženým krkem. Jdeme se uklidnit na Niagáru – od pohledu nejmírnější tobogán – jedu, frčím a na konci 0,5 m schod s dopadem do bazénku s 20 cm vody (trochu naražená pata, a ty záda mě možná trochu bolely už předtím). No nic chce to něco pod sebe (fronta na kruh) a jedeme do Superkráteru. Když se točíme u výpustě (no, když se odstrkáváme abychom k ní dojeli), vjede k nám další posádka. Ke srážce naštěstí nedošlo, rozdíl rychlostí byl značný, po jízdě se moc omlouvají, ale svítila jim už zelená. No nic, chybka se stane, ten brigoš co na to s vysílačkou dohlíží je taky jenom člověk…
  Zkoušíme žlutý tobogán (samozřejmě fronta. Hrozná) – paráda, jede to, frčí to (v poměru 15 minut čekání a 15 sekund sjezd). Později ještě červený (po hrozné frontě) – v první zatáčce se nečekaně vyklápíme (ty přechodnice…), tentokrát má pořádnou bouli na hlavě pro změnu žena, dojíždíme po zádech a nejsme jediní co se neudrželi…
  Na úplný závěr mě dcera přemluví na U-rapu znovu. Nechávám se nesmyslně zlákat tím, že tam poprvé od rána NIKDO není ve frontě! Ano, jsem osel, ale vím to, tak vy mi to už říkat nemusíte – ten krk se opravdu druhou jízdou nezlepšil…
  Mezitím zkoušíme jít za romantikou do wellness. Fronta. Nehybná. Kolik lidí vyjde, tolik vejde – úplně jednoduché. Mě 15-20 minut ve frontě stačí a vzdávám to. V pozdním odpoledni to zkoušíme ještě jednou. Fronta poloviční, nehybná. Doba, ale jsme tam. Finská sauna super a poprvé mám pocit že je tu něco správně dimenzované. Jak to vypadá v páře netuším, viděl jsem jenom páru, hodně páry :-). Venkovní bazén byl moc příjemný, však i to počasí probouzejícího jara nám moc přálo. Mezi saunou jsme si na lehátku moc neodpočinuli, těch je také jenom pár, ale celkový dojem mi to spravilo z jedné * aspoň na dvě ** (jen ještě nevím jestli z deseti nebo z pěti).
  No, už je čas jet domů.
  Syn září a je moc spokojen (kdy pojedeme příště?).
  Žena spokojená, vyhřátá ze sauny (teplomilný živočich…).
  Dcera – no, vlastně nevím, něco dobré, něco ne.
  Tak asi jenom já jsem protivný morous co mu dělá zatěžko stát hodiny ve frontách, přejít drobná selhání, drobná zranění a zároveň škudlil, co krvácí když má za toto vydat přes 2 500…

  Ještě bych málem zapomněl – ke 2 vstupným do wellness jsme dostali poukázku na 2 zákusky. Vzaly si je děti a moc jim chutnaly.

  abych to shrnul, tak za mě
  POUČENÍ PRO PŘÍŠTĚ:
  1. už žádné příště!
  2. kdyby přeci jenom, ne o víkendu!
  3. jídlo a pití s sebou, aspoň trochu,
  4. opatrně na tobogánech pokud nejste vysportovaný 20 až 30-tiletý chlap,
  5. pozvěte před tím manželku a její kamarádky na celodenní neomezené nákupy do Vaňkovky (budete pak snášet účet za kávu mnohem lépe).

  podepsán svým indiánským jménem: TENKTERÝNEOTÁČÍHLAVOU

 11. Nedávno jsme tu byli s rodinou a docela se nám líbilo. Zábavný odpoledne zakončený v místní restauraci, každý si přišel na své, možná nepotěší vyšší cenovky, ale to se v podobných prostorách asi dá očekávat. Tak ono dvanáct bazénů, to si neprojdete za den. Tady by chtělo strávit více dní, no, kdyby to okolnosti dovolovaly…snad někdy příště, třeba další rok zase o letní dovolené.

  • tak tohle si napsal ten slavný aqualand sám….. jo a ukažte mi těch 12 bazénů???? pokud vím tak tam jsou dva a pár dětských brouzdališť-kokoti. jo a do břeclavských novin si napsali že tam mají 21 saun…kokoti.podle mě těch saun ,jako takových tam je 7 a tři odpočívárny. a v létě zdražíli wellness o sto korun ale s těch sedmi saun jich půlku zavřeli-kokoti.

 12. Jeste bych dodal, ze JEDINA metoda, jak je odstavit, je NEJEZDIT TAM! Je to skutecne jen na nas. Jde o nabidku / poptavku, a je jen na nas, jestli „nabidku“ mizernyho a predrazenyho servisu – ve vsech smerech – prijmeme, nebo ne. Pokud vsichni lidi budou jezdit do Laa, ktera je nedaleko, budou muset Moravii zavrit. Kdokoliv tam jede, PODPORUJE jejich spinavy praktiky. Pokud se neumime poucit, je to jen a jen nase chyba. Neni jina moznost, nez naprosta ignorance…

  • souhlasím a taky jsem se zřekl, že již nikdy více. Jenom mě mrzí, že mají v názvu MORAVIA, protože jejich způsoby by se hodili na jiné místo světa, hodně, hodně na východ a to možná někoho ještě zbytečně urážím.

   Moje zkušenosti předávám dál ve svém okolí, tak věřím že zachráním pár lidí od takových hrůz.

   No, uvidíme zda to časem lidi pochopí.

 13. Osobne si myslim, ze ty podvody s „doplatky“ a „omyly“ pri vypoctech doplatku a platby pokut atd, atd, jsou v rezii mizerne placenych zamestnancu. Je to do 5 tisic, tak to neni trestnej cin. A pokud chce nekdo volat policii, proste prachy vrati. Celkem chytry a nic neriskuji. Vsude jsou hlavne tezce negativni recenze, presto je tam furt plny parkoviste. To mi hlava nebere, lidi jsou bud nepoucitelni, nebo fakt uz nevi, co s prachama. Ja jsem tam byl 2x a zarekl jsem se, ze uz NIKDY, coz mi nedela problem dodrzet, jezdim do Laa.

 14. Existují levnější a pro zákazníky příjemnější místa. Stejně drahé Čestice máme za rohem a nabízejí nesrovnatelné služby a množství zábavy! Nikdy jsme neměli s ničím problém. Zde problémy již od počátku. Předražené vstupné, fronty na vše! Dětské čipy nefungují na nic, ani na skříňku, musíte se vejít do té Vaší. Pokud čip ztratíte, velká pokuta! Pokud Vás lákají nádherné tobogány z fotografii na jejich webových stránkách, realita Vás naprosto znechutí. Atrakce jsou naprosto nepoužitelné. Je nutné vystát frontu na kruh, bez kterého se nemůžete sklouznout, což je 20-30 minut na jednu jízdu. Pak stojíte znovu. Pokud chcete jezdit rychleji, musíte si zaplatit za přednostní půjčení nebo využít tobogány, na které nejsou potřeba. Ty jsou myslím 3. A po jejich sjetí zjistíte, že jsou ve strašném stavu, cítíte každou spáru a příště již nejedete. Na většinu tobogánů děti nepustí! Ani není povoleno jezdit s dětmi. Havarijní stav, kape voda ze stropu. Předražené jídlo a pití! Neužijete si ani klid a relax, protože Vám rozhlas každou chvíli připomíná, že za chvíli začne nějaká atrakce. Bazén s vlnobitím pouštěn pouze na 5 minut! Doplatkové pokladny, které z Vás vyždímají další nemalé peníze, fungovaly jen dvě a musíte čekat další frontu, abyste mohli vůbec odejít. Ano můžete použít samoobslužné na kartu, nicméně to vyjde nastejno. Jediné co bylo v pořádku je šatna a úklid šaten.

  „FAMILY UNFRIENDLY“! Rodinné vstupné pouze 2+1! Každé další dítě za příplatek. A tak se částka pro běžnou čtyřčlennou rodinu v šplhá na krásných 1848,-Kč pouze zastup.

  POZOR! NEDOPORUČUJI VYUŽÍT ZAKOUPENÍ LÍSTKŮ PŘES E-SHOP! Pokud si koupíte vstupné přes jejich e-shop, dostane informaci od kdy jsou vstupenky platné. Nikoliv, kdy končí jejich platnost! Tato informace je uvedena pouze miniaturním písmem u čárového kódu, jinde ne! Peníze Vám již NIKDY NEVRÁTÍ! A to ani když je nemůžete využít ze zdravotních důvodech. Vaše peníze si ponechají. Při jednání se zaměstnanci narazíte na naprostou aroganci, ignoraci a nezájem. Přestože nám bylo na pokladně přislíbeno, že vstup v hodnotě 1196,-Kč reklamují a na místě jsme zakoupili nové vstupné v hodnotě 1648,-, nám peníze odmítli vrátit. Jsem znechucená jejich jednáním. Klamou zákazníky a používají nekalé obchodní praktiky. Budu dávat podnět na ČOI.

  Nemohu nikomu doporučit. Moravu milujeme, ale tento AQUAPARK a jeho vedení jí dělá velkou ostudu! Za nás naprostá nespokojenost a veliké zklamání! V bazénu si nezaplavete, na tobogánech se sklouznete jednou. Za nás ROZHODNĚ POSLEDNÍ NÁVŠTĚVA!

  • Tak jim tam každý týden posílejme ČOI,finančák,hygienu,pracák na kontrolu brigádníků,bezpečnost práce a pokud je tam budou mít každý týden,tak je ty srandy přejdou. Blbečky teplé z aqualandu….

  • musíme potvrdit, byly jsme v červnu. Spousta výše popsaných problémů, s kočárkem nás nepustili ,kluzká nebezpečná podlaha ( tak na zlomení nohy) a při výstupu nám napočítali špatně doplatek, což po urgenci uznali, ale 50 minut to nedokázali změnit v správně sytému, tak řekli že je to v pořádku a chtěli mě vyhodit. Až na upozornění že zavolám policii mi peníze vrátili.

   Neuvěřitelné, arogantní až buranské chování. Prostě nás chtěli okrást. Detailyraději ani nepopisuji,prtož by tomu nikdo neuvěřil……… L.Keznikl

  • Co chcete po jejich vedení,šéf je gay,podšéf taky a jejich strategie je at´zaplatí a vypadnou. Jo to se jim to podná když celou tu jejich koupelnu zaplatila evropská unie s dotací , v ceně 1,5 miliardy !!!

  • bohužel je to ostuda krásného kraje JM… Podobné zkušenosti má většina klientů! Menu za 160 kč= svačina pro 5 leté dítě. Katastrofa u pokladen!!!!! teda spíš u pokladny, jela jen jedna a zástup až 50 m venku!! Pokladní neochotná, pomalá a protivná.
   Atrakce děs a hrůza, do krve od strašných spojů jednotlivých dílů!

 15. Zajeli jsme si premiérově do Morávie. Máme 4letou dceru, takže termály se skluzavkami,brouzdalištěm,teplou vodou preferujem. V minulosti jsme navštívili Tatralandii, Bešeňovou, Višegrád, Ramada-Budapest, Laa/Thaya a protože pracuji 12 let v AT, tak to máme blízko do Kaprunu, Bad Hofgasteinu, Bad Gasteinu. Pracuji v gastronomii. Moje zkušenost s Morávií- drahé vstupné, šatny OK, ocenil jsem malé lavičky na sednutí při převlékání. Sprchy , WC – chladno! , areál bazénu, prostory tobogánů to samé…podotýkám, že jsem otužilý, ale po delší době na suchu malé drkotaly zoubky. Bar ve vodě- s radostí jsem se k němu rozplaval. Bohužel mimo provoz /bylo to první týden v listopadu, kdy by měly termály šlapat na sto procent/, ceny nápojů- 130-160kč za drink, drahé , ale dal bych si, kdyby to šlo…Tobogány pro malou o ničem, stejně podle „kubatury“ splňoval jen jeden. Kafáč v patře- kávy dražší, ale člověk si to dá, dorty za ks á 70kč na českou klientelu docela sadomaso. A teď to hlavní – RESTAURACE, nebo spíš bufet!! Víno , pivo , pet-láhve nealko drahé, ale to se dá ustát, když se člověk dobře nají. ALE!!! Smažený řízek s opékačkama- myslím že 129kč plus 39kč, realita – žádný řízek dozlatova osmažený /klidně i ve fritáku jako na Melicaně na dálnici/, ale hnědý 120gr žebrák, který už se x-hodin válel v nerezovém gloši a poté byl vyjmut/vlažný/ kleštěmi a zkompletován s jedním oschlým citronem a slovy 4ks už dávno umřelých rádoby opečených brambor!!!!! Další jídlo mělo být pro dceru, má ráda špagety bolognese, nebyly. Takže špagety pomodoro- malá miska, v ní oschlé , roztřepené nudle, zalité tak jednou naběračkou červené majdy bez chuti a nazdar!!! cena 129kč a poslední jídlo- gnochi s houb. omáčkou- 11ks asi 1,5cm dlouhých noků s jednou naběračkou bešamelové omáčky s asi 6 řezy žampionů?, cena myslím také 129kč , servírované stejně jako špagety v misce. V těch samých miskách se servíruje i salát a to je kapitola sama pro sebe. Saláty byly dva- výběr z obyč. rajčat/žádné dobré , sladké, cherry / , okurek-hadovek, ledového salátu, nastrouhané mrkve, oliv a červené řepy. Jeden salát vážil 30dkg, druhý 40dkg, při ceně 39kč za 100gr tedy 120kč a 160kč za dva přílohové saláty!!!!BRUTÁLNÍ!!!! Jako zlatá tečka se nabízelo oschlé, malé Tiramisu ve vitríně asi za 60kč? už si to radši nechci pamatovat . Týden předtím jsme byli v Laa, nesrovnatelné, teplá voda, občerstvení tam není nejlevnější, ale nesrovnatelně kvalitnější a to člověk dá a nelituje toho. Před pár dny jsme se vrátili z Aquaworldu v Budapešti a s Morávií nesrovnatelné….Jsme kousek od Brna, Morávia má perfektní polohu, rád bych tam s rodinou jezdil, ale z těch všech mnou navštívených středisek asi fakt nejhorší. Příště raději o pár kilometrů vzdáleného Laa , bohužel…

  • Nechtěl jsem vím že je to ztráta času ale musím !!!!!!

   Včera 29.5. jsme navštívili po cca roce Aqualand M ( celý název se mi nechce ani psát protože něco tak ubohého nemůže snad mít v názvu něco tak krásného jako název MORAVA,,,,,, budiž), ale náš příběh je zrovna tak tragický jako ty ostatní před námi. Nebudu zmiňovat předražené jídlo a pití, podlahu kde naše děti uklouzly vedle betonových podstavců x-krát ( naštěstí vždy minuly) , či kvalitu tobogánů. Ale naše problémy začaly již při placení vstupného, zákazu vstupu se sportovním kočárkem ( pouze s návleky na kola, ale ty tam nemají, prý si je každý musí dovést sám), problém sehnat lehátko ( aquapark byl poloprázdný), zavřená polovina atrakcí, studená chemická voda,…….atd,
   To nejlepší nás čekalo na závěr -bonus.

   Když jsme platili při výstupu tak jsem se po zkušenostech u vstupu dotazoval zda platí, že budeme doplácet do výše celodenního vstupného, co v našem případě činilo 200,- Kč. Byl jsem 2 x ujištěn že ano a tak jsem kartou zaplatil. Letmo jsem zkontroloval účtenku a bylo tam doplatek 400,-Kč ( mimo útratu cca 2000,- Kč za jídlo a pití……) tak jsem na to upozornil. A pak to začalo, přepočítávaní, stornování a ujištění že vše je v pořádku, Tak mi to nedalo a upozornil jsem je , že dle jejich ceníku není, A tak mi dali ceník at si to sám vypočítám a já to za 3 minuty udělal a zjistil jsem že mě ošidili ne o 200 ale o 240,- Kč, tak jsem je chtěl zpět. A znovu začalo přepočítávání na kase ( dělali to 3 lidi) a po 20 minutách ano 2o minut to počítali na kase , že mi vrátí 160, Kč, Nechápal jsem proč a chtěl vysvětlení…… žádné. Tak to prý je. A tak i to nedalo a znovu jsme počítali a počítali a po dalších neuvěřitelných 30 ti minutách ( už jsem to chtěl vzdát, ale možná s tím počítali) mi oznámili že vše je v pořádku. Následně přišla již ochranka a chtěla mně již z areálu vyvést (prý křičím na jejich hlavní pokladní, nebo kdo to byl). Ano po 50 TI MINUTÁCH čekání na nic s tím že mně ošidili a nevěděli jak s tím naložit jsem opravdu již zvýšil hlas. Nacož
   jsem navrhl ž tedy zavoláme POLICII a vše sepíšeme. V mžiku jsem dostal 240 Kč a již se se mnou nikdo nebavil, Žádná omluva, otrávené obličeje a arogantní přístup TZV, ochranky.

   Velmi nepříjemně strávené odpoledne, takové zážitky nemám nikde z cestování po světě (snad jen z Chorvatska, ale to je jiný i když podobný příběh, spíš příběhy)

   TADY JSEM BYL a MOJE RODINA NAPOSLEDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FOREVER

   LK z Brna

 16. VAROVANIE AJ PRE OSTATNÝCH
  Bola to naša prvá a zároveň posledná návšteva .Lístky sme mali kúpené cez e-shop. Po odstátí rady sme dostali do ruky čipy s tým, aby sme čip pre 20-mes.dcéru radšej nechali v skrinke, aby sa nestratil.Tak sme to aj urobili. Pri odchode do šatní sa išiel starší syn osprchovať a čip bol v skrinke. Pri vyťahovaní uteráku mu však čip vypadol. Ja som si to nevšimla a išla som osprchovať dcéru.Po návrate (asi 5 min) sme zistili, že detský čip je preč. Pravdepodobne ho zobrala pani, ktorá bola v šatni s nami a akurát odchádzala.Tak sme sa obliekli a išla som to hneď nahlásiť.Pani u pokladne ho tam už mala, ale povedala, že jej nemám ako dokázať, že to je ten náš. Nechcela nás pustiť, pokiaľ stratu čipu nezaplatíme (síce to bol detský, ktorý bol zadarmo). Tak som bola ochotná ho zaplatiť, len do chvíle, keď som zistila, že strata toho čipu ma bude stáť 1700Kč. Keď som sa zdráhala , bola pani na pokladni veľmi neoblomná a následne prišli pred všetkými ľuďmi dvaja pracovníci ostrahy a dali nám dosť drzo najavo,že už nám nič nepomôže a môžme si sťažovať kde chceme. Pokutu, ktorá ma vyšla drahšie ako celodenný vstup pre 4-člennú rodinu aj s jedlom som teda uhradila. Následne na druhý deň som napísala sťažnosť, kde som požadovala vrátenie peňazí, nakoľko ani v zákazníckom poriadku takáto suma nebola uvedená. Po niekoľko dňoch mi odpísali, že mi bude suma 1700Kč vrátená.Tak som túto skúsenosť ani nechcela uverejniť, Následne mi však behom pár hodín odpísali, že mi celk.suma nebude vrátená a odpočítajú si 200Kč za stratu akéhokoľvek čipu. Tak teraz už naozaj neviem , akú sumu si vlastne za stratu účtujú. Som rada, že som sa domohla aspoň tejto sumy , ale môj celkový dojem hlavne o arogantnosti tamojšieho personálu už to nenapraví.
  URČITE NEODPORÚČAM

  • poslal bych je do prdele,nedal jim ani korunu a bylo by to vyřešeno. měla jste si zavolat policii,to by vás pustit museli a sepsat na ně stížnost. je to tam banda kokotů včetně vedení-píčusi !!!!

  • Tak to je hodně velký psycho.To se jim to vydělává :-). Peníze dostaly z dotací, vstupné nechutně předraženo, a ještě si účtují sumy za čipy. To mluví za vše :-).

   • přesně tak koupelka za 1,5 miliardy za dotace eu. patří páru z ukrainy a nějaká ženská s Pasohlávek je tam jen nastrčená. a to chování vedení a zaměstnanců je na blití. chtělo by to poslat jim tam občas hygienu,finančák atd…

 17. Taky přidám naši zkušenost. Jely jsme tam v létě, chtěly jsme na venkovní tobogány, reklama na fb a stránkách jako blázen at prijdeme navstivit nejlepsi venkovni tobogany. Dojedeme, a venkovni atrakce zavrene, ze je opravuji. No proste se jim to neoplatilo v tydnu otevrit nebo nevim. Plavcik nam rekl v 15 hod, tak jsme cekali a stale nic. Kdyz jsme chteli kompenzaci , nechutna baba na informacich rekla ze to neni mozne. Oni maji narok si opravovat co chteji a kdy chteji, ale meli by to oznamit . Ne na strankach davat klamavou reklamu . Ceny katastrofalni , a drinky absolutne nesplnuji normy, to lije od oka. Podlaha kluzká , za ten den tam spadlo tolik lidi. Chybí plavecký bazen. Salaty v jidlene a celkove vse jidlo katastrofa. jak cena tak i kvalita. Rozhodne nedoporucuji.

 18. Musim vyjadrit obrovske sklamanie k navsteve Aqualand Moravia. Po prejdeni 200kilometrov, kedze sme zo Slovenska sme ocakavali nieco ako slovenska Tatralandia alebo Besenova, to vsak sa vsak ani zdaleka nepodobalo. Ano, areal pekny, vela toboganov, na vyblaznenie uplne uzasne, no neodporucam to rodinam s detmi do cca 3 rokov. Kedze my sme tam boli s drobcom 20 mesacnym, ktory ma specialny nafukovaci kruh na plavanie(taky co sa do nho vlozi a nevypadne) sme boli 2 krat vykazany z bazena. Dovod? Naozaj smiesny, ze vraj koli bezpecnosti, lebo ze sa im tam vraj raz jedno dieta z kruhu prevratilo a odvtedy tam plati zakaz kupania deti s kruhmi. Ked sme sa vyjadrili, ze je to na nasu zodpovednost, ved predsa je to nase dieta a sme tam s nim 6ti dospely takze na nho dokazeme dat pozor, nas arogantna plavcicka doslova vyhodila z bazena. Boli nam odporucene rukavky, ktore vsak su pre deti az od 3 rokov alebo si ho mame drzat na rukach, po otazke ci je podla nich drzanie na rukach bezpecnejsie ako kruh ostalo ticho samozrejme. Nikde sme sa s takymto niecim nestretli a to sme uz boli s malym naozaj vselikde. A vraj nas mala upozornit pani na pokladni ked nas videla s kruhom, no nie neupozornila nas, keby nam to bola povedala naozaj by som sa otocila a odisla, lebo naco by sme platili potom tolko penazi za vstup, ked by sme mali byt s dietatom na lehatku alebo v detskom bazene…dalsia vec su velmi zle riesene sprchy a vc. Ked som sa sprchovala vosiel mi tam chlap a to si vsimol aj manzel ze jeden pan tam doslova viac krat vosiel popozeral a zasa odisiel… nehovorim o zime ktora bola v celom vnutornom arealy, preto sme nakoniec isli von kde chvalabohu nam aspon vyslo pocasie.Chceli sme si dat so sestrou drink vo vnutornom bazene a kedze mali na vyber asi 5 druhov, z toho asi 3 mojita, chcela som mojito, no a odpoved ze nemaju matu. No to je ake mojito bez maty? Dakujem pekne. Chcu vela zarobit ale sluzby tomu vobec nezodpovedaju. Mozem pochvalit akurat jedlo vo vnutornej restauracii,ktore bolo chutne, sice vyssia cena ale to sme ocakavali, to je tak vsade v tychto aquaparkoch. A na tobogany sme necakali vobec dlho, ludi tam bolo primerane, da sa povedat ze ovela menej ako sme cakali, to uz o niecom svedci, ze asi tam uz tolko ludi nechodi a ten co tam bol raz, tak stacilo, teda nas pripad to je urcite. Takze za tie peniaze absolutne neodporucam, hlavne koli hnusnemu arogantnemu personalu a vdaka pani blondavej plavcicke, pani dolezitej… Ja zostanem nadalej verna aquaparku v Uherskom Hradisti, je to tam sice male ale aspon ciste a vonave za primeranu cenu a personal vratane plavcikov na ovela vyssej urovni.

  • Jj znám to v tom jejich aqualandu mooc dobře. Je to tam jen o aroganci personálu a o vedení ani nemluvím. Znám cca 100 lidí co tam byly a jejich reakce byla- již nikdy více. Dostali to za darmo za peníze EU cca 1,5 miliardy tak je jim to úplně u prdele jestli bude návratnost nebo ne. To je ten náš velký BORDEL !!!

 19. Odpoledne strávené v aqualand moravia s celou rodinou což jsou 2 dospělý a 1 Dítě nad 150 cm, druhé do 150 cm a 1 do 90 cm – 1899,- jen za vstupne pecka ( to jsme samozrejme věděli když jsme tam jely, o to větší bylo naše očekávání ),vstupné jen celodenní, přelidněno, šileně draho – zaměřeno na rakouskou a muslimskou komunitu. opravdu velké zklamání, za takové šílené peníze bych si představovala trošku toho komfortu.Dlouhá čekačka na tobogány, jídlo ani nemluvím nejlevnější vařena kukuřka,salát ve výrobní hodnotě někde kolem 10 Kč se prodává za 89,- Kč a má tak 90 g a je fakt odpornej. Prostě příště podpořím raději někoho jiného v zahraničí i když jsem člověk který se snaží podporavat český trh.

  • Já tam byl cca 100x,měl jsem sezonní permici a potom roční.Ročmí už zrušili protože mají rádi plné vstupné. Jinak jsem jezdil hlavně do wellness a bývalo tam spousta rakušáků kteří vyloženě jezdili očumovat naše holky ale wellness je vůbec nezajímalo. Potom tam jezdívali Slováci ale jen o víkendech. No a pokud tam teď jezdí muslimové tak to je zralé jen na problém. Jo a kde ti muslimové mají ženy,ony nesmí do wellness? Holt je to náš aqualand moravia,plaťte plné vstupné a zbytek nás nezajímá-HNUS !!!

  • jj to my už dávno všichni víme co je to za xindl ten „vyhlášený aqaland moravia“ přijď,zaplať a vypadni. byl jsem s kamarádkou a jejím synem v uherském hradišti v aquaparku. 2 dospělí,1dítě na dvě hodiny neomezený vstup kamkoliv,včetně wellness a cena cca 430 .-Kč. nakašlete na Pasohlávky,pošlete jim tam občas hygienu aby se tam to vedení přestalo nudit a vymýšlet píčoviny.

 20. Vřele nedoporučuji, cena vůbec neodpovídá kvalitě. Byly jsme strašně zklamaní včetně našich kluků ve věku 10-12 let. Většina tobogánů byla použitelná jen pro adreanlinové nadšence a normálních tobogánů pro děti tam bylo tak málo, že u každého byla fronta na půl hodiny. Aquapark neměl ani pořádnou vířivku nebo plavecký bazén. Pokud chce ovšem někdo sedět v přeplněném bazénu u drahého koktejlu, pak si to asi užije.

 21. V Aquaparku Moravia jsem byla už hodně krát a po tom co tam udělali jsme si s přítelem řekly že už nikdy.
  Za tu cenu to už vážně nestojí čekání na rafty nekonečné takže sme si kupovali přednostní rafty hrůza za rafty jsme tam nechaly cca 800,- chtěly jsme si aspoň udělat fotku na tobogánu při odchodu jsme zjistily ze jim v době když jsme si tu fotku nechaly dělat tak vypadl systém. Jídlo hnusné a předražené jedna svíčková stála asi 160,- maso bylo gumové a nepojídatelné. Na venkovním vodním baru jsme si daly nápoje na tabuli pro jistotu nebyla cena a když jsme plavaly kolem vnitřního vodního baru a podívali jsme se na cen málem nás kleslo nealko za 99,- a alko 129,- byla jsem už na hodně místech ale tak drahé věci jsem ještě neviděla. Dělám v hospodě tak jsem si přepočítala kolik do toho nápoje mohly dát a bylo to max 25,- chápu chějí nějak vydělat ale toto je už extrém to radši pojedu do Německa do Tropical Islandu. Obsluha byla velmi nepříjemná seděly jsme a čekaly až nás obslouží a radši seděla a koukala do telefonu nebo co to bylo. Nejlepší na to všem snad byl cofieland nebyl drahej byl dobrej a obsluha rychlá a milá. Chtěly jsme se tam dopravit MHD protože si řidičáky teprve děláme když nám bylo oznámeno že autobus k aqualandu jede až za 4 hodiny tak jsme se se bavily že nepojedeme ale nakonec jsme si zařídily odvoz teď toho lituji a příště už radši nepojedeme..

  • NO JISTĚ JE TO JEDEN VELKÝ PŘEDRAŽENÝ KÝČ BEZ ÚCTY K HOSTŮM A O TOM VEDENÍ ANI NEMLUVÍM !!! TO SE JIM TO PODNIKÁ KDYŽ JIM EU DALA NA TU PŘEDRAŽENOU KOUPELNU 1,5 MILIARDY….

 22. První nepříjemné překvapení nás čekalo hned u vstupu. Na rozdíl od mnoha jiných podobných zařízení zde existuje pouze jediná varianta vstupného – celodenní vstupenka. To by mi ještě až tak nevadilo, ale proč (když už si koupím celodenní vstup) nemohu odejít a zase se vrátit. Potřeboval jsem totiž strávit čas s dětmi od 10 do 17 s tím, že mezi 12 a 14 musím převézt manželku z jednoho místa na jiné. Byl jsem však nekompromisně ujištěn, že to rozhodně nejde nijak zařídit. OK. Takže platíme celodenní vstup na dvě hodiny. Kluci se hned vrhnuli na tobogány, avšak podezřele rychle se vrátili. A tak jsem se dozvěděl že buď musí čekat šílenou frontu na nafukovačky (bez nafukovaček jsou použitelné prý snad jen tři – čtyři), nebo si mohou pořídit nafukovačku „bez čekání“ – ovšem za dalších 39,- za každou jízdu! O kvalitě a cenách jídel se už ani nemá smysl zmiňovat. Za to, co jsme zde nechali za (nedobré) jídlo a pití jsme den předtím strávili velice příjemný a dosti bohatý večer ve vinném sklepě poblíž. Když to shrnu – za cca 2400 (1600 vstup + 800 jídlo) se kluci 2 x svezli na toboganu … a to je vlastně vše. Už jsem byl v mnoha podobných podnicích (Rakousko, Slovensko, BUlharsko, Španělsko), ale s tam mizerným poměrem cena/výkon jsem se ještě nikde nesetkal.

  • Jo a to jak se prsí že tam je termální voda,tak lžou. Ona tam je ale ne v areálu aqualandu ale asi o 200 metrů níž jak je ta restaurace. Oni tam mají své malé wellness a tam je ta minerální voda ale v aquallandu, v tom předraženém kýči,tam opravdu není !!!

  • Hygiena to musí zavřít na první pokus a ani nemusí nic hledat !!! Jen je zajímavé že to doposud neudělala,kdo za nima stojí ???

  • Je to tam jen o penězích a o kusech-hnus !!!

 23. Děs a hrůza, tady je snad vše špatně a obsluha tomu dává jen korunu. Snad se to časem natolik proflákne samo, že se konečně chytnou ve vedení za nos a začnou s tím něco dělat.

  • Nechytnou se za nos,už tam jsou nějací Slováci,kteří to řídí už asi rok. Kašlou na to jen prachy !!!

  • oni tam nepotřebují Čechy ale Rakušáky a Slováky,ti jim zobou z ruky. je to tam hnus,podlahy kluzké,tak na zlomení nohy. nikoho nenapadlo udělat tam podlahové vytápění aby tam bylo teplo a nebyly tam všude kaluže ale udělali elektrické a zavěsily je pod strop. njn když majitelé jsou dva ukrainci tak to je potom těžké chtít po něčem/někom logiku…český člověk tam musí zajet aspoň desetkrát aby pochopil že tam se opravdu nic nezmění….a k tomu šéfa tam dělá slovák,tak jak to tam asi potom může vypadat…..?

 24. Se vám všem divím že do té předražené šaškárny ještě jezdíte??!!! Já měl roční permici do wellness a šup,už ji nenabízejí,protože zjistili že to byla lidová cena a takové tam oni nepotřebují. Je to celé jedna velká šaškárna za 1,5 miliardy kč. Majitelé jsou nějací ukrajinci co na to dostali dotace z EU. To se nám to potom podniká když nám na to dá někdo prachy. Jo a ten přístup zaměstnanců,no hnus…

 25. Vcera jsme meli moznost navstivit. Jiz podruhe (poprve jsme byli v den otevreni – v lete, tedy i venkovni cast). Tehdy jsme si to celkem pochvalovali, ale to jsme jeste neznali napr. Besenovou. Zkusili jsme podruhe a take naposled!
  Nejvetsi minus – dost studeny bazen uvnitr (podotykam ze jen 1 VNITRNI bazen) a taky dost setrili na vytopeni mistnosti. Dalsi dost velke minusy co nam zprotivili navstevu aquparku byly spolecne satny, ubohost vsech skluzavek – nemely ty spravne grady ktere bychom ocekavali. Celkove se nam nelibila NEpromyslenost spousta veci.
  Jedine co bych vyzdvihla: Palavapool, tedy bazen u Wellness, vcelku hezky vyhled, prijemne prostredi, tepla voda, a navic nam svitilo slunicko nad hlavou. I samotne wellness se mi dost libilo, urcite me nicim nijak nezklamalo. Napr. finska sauna snad pro 40 lidi, vetsi saunu jsem nikdy nevidela :)
  Doufam ze tato recenze bude nekomu prinosna ;)

 26. Dobrý den, byli jsme v Aqlendu několikrát, sami i s vnoučaty voda je studená a to hlavně v dětském bazénku, tak jsme většinou jen v těch teplejších.Starší vnučky se šli svézt na tobogán vrátili se tak prochladlé, že už tam podruhé ani nešli.Jídlo je drahé tak, že si ho bereme s sebou i pití. Je tam vážně hodně chladno, byli jsme tam naposled o jarních prázdninách a to venku nemrzlo!!!! JIŽ NIKDY VÍCE

  • Drahé,drahé,předražené,komerčně postavený. Ochota na nule přijďte,hodně zaplaťte a rychle vypadněte. A další host nástup a to stejný kolem dokola. A k tomu letos zase zdražily nechápu proč??!! Energie zlevnily tak že vstupy jsou nižší a oni naopak zdraží.

  • Jde to tam od desíti k pěti zajímají je jen prachy ale lidi ne. To se nám to podniká když nám na tu koupelku za 1,5 miliardy dala unie peníze….

 27. Byli jsme tam v nepěkném venkovním počasí v zimní sezóně, takže soudím jen to co je otevřené v zimě. Pro děti 10+ až do bezdětné dospělosti asi super. Pro děti do cca 6 let špatné (tobogány pro tuto kategorii nepochopitelně nemají, pouze skluzavky pro 3-leté prcky, velký bazén je příliš hluboký, zároveň ale pro dospělého mělký. Takže s tím 6-7-letým nemáte kam moc jít. Když budete sám na více různě starých dětí, tak problém, tobogány mají oddělenou halu, takže se nemůžete pokoupávat s jedním a po očku sledovat druhé dítě na tobogánu. Prostě budete stát s tím mladším v nevzhledné hale, hlídat staršího a po čase vám bude zima. Dojezd 130m tobogánu do 30cm plivátka po proražení průhledné gumové zástěny kazí celou atrakci. Za nás zlatý Vyškov, ceny třetinové a k tomu si tatínek může pár délkami protáhnou záda (absence plaveckého bazénu v Aqualandu je pro mne nepochopitelná a zcela diskvalifikující, preferuji aby byl odpočinek přeci jen trochu aktivní, na zadku sedím furt). Takže shrnu – máte-li děti, na které je zapotřebí ještě dohlížet a jste-li k tomu plavci, tak nic pro Vás.

 28. Aqua park nás bohužel dost zklamal, vnitřní prostředí není moc pěkné, a poněkud nudné, oddělená hala průmyslového vzhledu s tobogány taky moc nezapůsobila, o vzhledu rádoby relaxačních teplejších bazénů ani nemluvím. Jako plus dávám pěkné nerezové provedení bazénů, atrakce samozřejmě fajn ale to je snad u aquaparku samozřejmostí. Vytkla bych kamikaze tobogán, kam by mohly dát alespoň na sjíždění karimatky, když už se jim ty spoje v tobogánu nepovedli protože opravdu dost bolí. Jako mínus stejné barevné provedení člunů, takže si lidi odnášejí čluny mezi atrakcemi a s tím i související neschopná práce plavčíků kterým je to fuk.
  Na závěr to dorazila cena místních stravovacích služeb, se kterou bych neměla problém kdyby alespoň kvalitativně odpovídala, ale to co tam předvádí je prostě nářez. Jsem ráda že jsme aquapark navštívili, protože nám chyběl do sbírky, nicméně sem už nikdy.

  • Přesně tak,mám to kousek byl jsem tam x-krát protože mám roční permanentku ale ten přístup personálu je hnus a vše je komerčně postaveno na typu“ přijď-zaplať a rychle vypadni“…Když jim řeknete proč nemají ve skříňkách blbé ramínka na šaty tak si vás zaškatulkují do kolonky „RYPÁKŮ“. Mluvil jsem dokonce i z manažerem i s ředitelkou a co myslíte jak to dopadlo? Keci,keci a keci oni potřebují rakušáky a slováky kteří jim do ničeho nemluví. Holt drahá koupelna za 1,5 miliardy z dotací EU a vedení o kamarádech a ne profesionálech. To se nám to holt podniká když nám druhý na to dal….

 29. Aqualand Moravia je super Zde video ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=YCbKjLwTqDQ

 30. Ve wellness to jde prudce s kopce,chování zaměstnanců,nesvítící světla,všude mokro „kaluže“ chybějící ramínka na šaty ve skříňkách. A když něco řeknete zaměstnancům tak vás odbydou stylem jako že když se vám to nelíbí,tak tam nemusíte chodit. Vyhodil bych celý management včetně ředitelky wellness a až na konec bych vyměnil zaměstnance. Jde vidět že to tam všichni mají vyloženě u prdele a jen počítají kolik přišlo lidí,kolik tam utratili a kolik jim to každý den vydělalo.Se zaměstnanci jsem řešil ramínka na šaty do skříněk v hodnotě cca 4-5Kč za ramínko a kus. Neřešitelný problém,první se vymlouvali že ramínka už tam nebudou protože lidé jim je kradli,potom otočli že tam nebudou protože uklízečky tam nejsou od toho aby sem tam nějaké ramínko hledali pod skříňkama a až jim došli argumenty tam na mě chtěli zavolat nějakého 50-ti kilového sekuriťáka. Njn,když není vůle,není ani cesta !!!

 31. Předražený kýč, jinými slovy nelze hodnotit toto „koupaliště“.
  Vstupné předražené, občerstvení rovněž předražené. Ceny absolutně neodpovídají nabízeným službám.
  V celém Aqualandu není ani plavecký bazén pro plavce. Atrakce celkem dobré, avšak některé nebezpečné, především pro děti. Personál znuděný a ne zrovna ochotný.
  Takže za mne nedoporučuji. Jestli však chce někdo utratit velké peníze za nic, tak doporučuji návštěvu pouze na tři hodiny, protože na delší dobu už to nemá smysl, pak už je to nuda.

 32. Byli jsme v Aqualandu Moravia s manželem a se synem, kterému je 6 let. Tobogány pro takto staré děti tam vůbec nemají. Pustili jsme ho na skluzavku, která byla od 100 cm. Syn se u dojezdu otočil na bok a bouchl se tam do ruky, naštěstí se mu nic nestalo. Víckrát jsme ho tam ale nepustili. Ze zvědavosti jsem si jí šla také vyzkoušet, takovou rychlost bych pro tak velké dítě určitě nedoporučila. Velké tobogany jsme radši ani nezkoušeli. Jen jsme ho vzali ještě na jeden. Byla to atrakce pro 3 lidi s nafouknutým trojmístným raftem. Dítě do otvoru akérát tak propadne i když je to od 120 cm, což náš syn má. Nakonec jsem si ho vzala na sebe. Aktrakce jinak pěkná. Jen podruhé jsem tam propadla i já a to nejsem zrovna hubeňour.
  Restaurace je hodně předražená, ale když jste na dovolené, tak ty peníze dáte. Jídlo bylo dobré. Salát také, ale ten byl totálně předražený, bohužel jsem se pořádně nekoukla na cenu. Pití dobré.
  Po jídle jsme byli ve velkém bazénu a prošli jsme se venku. Tam jsme na žádné atrakci nebyli.
  ¨Pak jsme dovolili synovi jít do dětstkého bazénku. Jsou tam stříkací děla, to se synovi líbilo a pak dětská skluzavka. Bohužel tam syn uklouzl a rozrazil si hlavu. Na ošetřovně mu to sice zavázaly, ale ani mu to nevydensifikovali, sepsali protokol a když jsem řekla, že se mi dělá špatně a musím si sednout na bobek, tak si prý mám sednout vedle syna na ošetřovací lůžko. Už se Vám někomu udělalo špatně e nechali Vás sednout a abyste měli nohy ve výšce a v klidu s Vámi sepisovali protokol? Nakonec jsem si stejně sedla na bobek, protože jinak bych jim tam omdlela a asi by si Vás ani nevšimli. Poté nám řekli, že je to na šití a musíme jet do nemocnice do Brna. Bohužel jsme nebyli u Aqualandu autem (to jsme měli v nedalekých Pasohlávkách), tak prý máme jít na vlak. S dítětem s rozbitou hlavou budu hledat vlak a pak v Brně budu hledat nemocnici jako blbec? Nakonec se nad námi smilovali a zavolali to jejich taxi a to nás dovezlo do Pasohlávek a pak jsme tedy jeli sami do nemocnice do Brna. Řekli nám sice ulici, ale číslo nevěděli, tak jsme si to museli hledat na internetu. V nemocnici na chirurgii o nás už věděli a vzali nás celkem rychle. Synovi to stáhli lepícími páskami a poslali nás domů. To nemohli udělat i v Aqualendu? Na co tam tedy jsou?
  Takže za naší rodinu velké minus. Víckrát tam nepůjdeme.

 33. …Moravia 19.8.2015 (prichod 10:00,teplota 18C)
  -parkovisko – bez problémov
  -pokladne – bez problémov
  -vstupne – menej ako v SK-Beš.
  -skrinky – bez problemov
  -lehatka – rovno pri bazéne
  -plavčíci – OK
  -ceny v bufete -hmmm… napr.4x kava=180čk…cca 6,5eura (ale da sa…)
  -tobogany-super (čakanie cca 2-3min.)
  -voda – v hlavnom bazéne by som prijal teplejšiu
  -okolie – Palava – nádhera (našli sme ubytovanie a pobudli ešte deň)
  Sumar: za nás – veľká spokojnosť – pre deti super!

 34. NIKDY VIAC!!!!!!!!!!!!!!!!
  Našu dovolenku v Čechách sme chceli ukončiť v toľko reklamovanej Aqualandii. 19.08 2015.Vonku bolo škaredé počasie cca16 stupńov,všetky dvere otvorené,voda mala mať30 st.(ani náhodou) dlažba studená,v bazéne si výrastkovia hádzali loptu(plavčík nebol schopní zakročiť),aby sme sa zahriali tak sme sa tlačili v malých o niečo teplejších bazénoch .Na všetkých atrakciách dlhé rady. A tie uškriekané animátorky nemali chybu,človek si nepočul vlastné slovo.Prišli sme si aj oddýchnuť ale odchádzali sme znechutený. Tých 80€,ktoré sme tam nechali neodpovedajú kvalite. Moja chyba mala som si prečítať recenzie,tých čo sú spokojný je menej. Inak Znojmo a Lednice-super

 35. V úterý jsme navštívili váš všude reklamovaný aqualand.Vůbec se nám tam ale nelíbilo!!!Za dosti vysoké vstupné jsme tak nějak očekávali jakýsi nadstandard a byli jsme rozčarovaní.Nehorázné dusno a horko již hned ve vestibulu,u převlékacích skříněk taktéž.Voda ve sprchách i v umyvadlech horká-člověk se opravdu v tom děsném horku nemá ani kde osvěžit,ani u pítka v areálu s atrakcemi,neboť voda v pítku je teplá.Děsné fronty,čekací doby u každé atrakce a opět děsné horko.
  Za pokladnami máte bezobuvovou zónu-tudíž předpokládáme,že všude se má chodit bosky-BEZ OBUVI!!!i v té vaší jídelně,kterou jsme také navštívili.Ceny v ní za jídlo a pití jsou opravdu přemrštěné.A ve finále si v ní můj manžel píchl do palce u nohy skleněný střep!!!Po té jsme tedy šli na ošetřovnu,kde manžela ošetřili-střep za ukrutné bolesti,neboť to byl docela velký střep a pichnutý pěkně hluboko.Věříme,že se rána mému muži nezanítí.
  Při procházení venku nás všude zarážel nesnesitelný smrad-jako z wecek či co.
  Pak jsme si koupili za 90Kč palačinku s Nutellou a mletými oříšky-to jsme neměli dělat!!!-mleté oříšky plné skořápek!!!-to bylo tak na vylámání zubů!-při vysokých cenách stomatologických výkonů by se nám pak ten výlet do vašeho Aqualandu opravdu prodražil,ale naštěstí to zuby vydržely!!A my si odvezli jen zklamání z vašeho „slavného“Aqualandu.
  Při odchodu jsme chtěli sepsat úraz mého muže pro případ kdyby něco..Slečna pokladní nám řekla,že není problém,že to musí ale paní vedoucí,pro kterou ihned šla,ale vrátila se sama,že paní vedoucí nemá čas,že tedy máme napsat maila.
  JSME OPRAVDU ZKLAMANI!!!!!a jak tady čtu,takových je víc :-( Měli byste s tím něco dělat!!!!

  • SKLAMANÁ :

   Ceník aquaparku v Pasohlávkách
   Přinášíme Vám ceník aquaparku v Pasohlávkách, který je platný ve všední dny (pondělí – pátek) od 15.9.:

   AQUALAND MORAVIA
   / Forum Romanum
   Wellness přechod z AQM do
   SPA / ze SPA do AQM 3 hodiny celý den
   Děti do 100 cm ZDARMA ZDARMA ZDARMA
   Děti do 150 cm * 200 Kč 280 Kč
   Děti nad 150 cm ** 100 Kč 280 Kč 360 Kč
   Dospělí 100 Kč 380 Kč 470 Kč
   Rodinný vstup *** 870 Kč 990 Kč

   NEPLATÍ LŽOU JSOU TO KECI PLATILI JSME VSTUP 3.HOD. ZA 440KČ- A TO PRAC. DEN V POLEDNE -VODA STUDENÁ- PŘECHOROVÁLO TADY NENI ŽÁDNÁ TERMÁLNI VODA .

 36. Tento aquapark je komerčně brilantně zmáknutý projekt. Kde je po něčem na trhu poptávka, tam je zákonitě i nabídka. Majitelům tedy nelze v tomto směru vytknout absolutně nic. Já si dnes za těch cca. 600 Kč ale koupil něco jiného, než těch dalších několik tisíc návštěvníků. Utvrdil jsem se opět, jak lehce se dá vydělávat na lidské hlouposti. Hlava na hlavě všude, kam se člověk hnul, ta chemická sloučenina, do které jsem se ponořil, připomínala vodu jen vzdáleně, všude nekonečné fronty, přeplněné bazény, předražené jídlo a pití, přeplněné parkoviště, zápach v šatnách, amatérští animátoři a v dechu cítím chemii ještě nyní. Pochopím, že tam přijde rodič s dítkem, aby se mu vyblblo (asi tak 3x v průběhu 6-ti hod.) na tobogánu, protože o to žadoní, když tam už byli několikrát jeho kamarádi, ale co ti zbývající dospělí? To u nás nemáme jiné možnosti, kde se v těchto vedrech vykoupat, buď v přírodních vodách na čerstvém vzduchu a zadarmo, nebo za pár korun na koupalištích? Mě ten dnešní výlet stál zhruba tolik, co roční provoz mého bazénu u domu. Ale jsem nakonec rád, že jsem tam byl, protože pravidelný kontakt s okolním světem je někdy k nezaplacení :) Takže, vážení, za vše co tam je špatně nemůže majitel toho aquablázince, ale každý jeho návštěvník ! Protože kdyby jsme tam za ty vydřidušské peníze nelezli, tak by ten majitel musel přemýšlet a velmi rychle zareagovat, aby vše napravil k lepšímu, poněvadž by jinak co? ZKRACHOVAL.

  • Neco podobnyho jsem napsal o par prispevku nize. Nelze, nez souhlasit. Cemu ale nerozumim je, ze i pres evidentni prisernost tohoto „aquaparku“ se jeste nekdo dokaze rozplyvat, jak je to tam suprovy.. Jak jsem tu psal drive, za 3 lidi s prisernym jidlem v zime, kdy je venku VSE zavreno, jsem dal 1800Kc. To je rezie meho bazenu asi tak za 2 roky. Fakt to nechapu, jak tu nekdo muze pri vsi te hruze blazene slintat.

   • Možná můj komentář ani tak nesouvisí s návštěvou Aquaparku Moravia, ale vlastně ano protože jinak bych se sem nedostal, protože jsme uvažovali o jeho návštěvě. Nemůžu komentovat zde napsané reference protože jsem tam nebyl. Ovšem mám nutkání se zde podělit o zážitek z Rakouského Aquaparku Lutzmannburg na východě Rakouska u Maďarských hranic kde jsme se zastavili při návratu z dovolené v Chorvatsku. My s přítelkyní stále tvrdíme, že je u nás je hodně krásných míst na trávení dovolené, ale stále nám zde něco chybí. To něco jsou především neuvěřitelně hladce probíhající starost o klienta a služby kde máte pocit, že všechno jde jaksi samo a bez sebemenších problémů. A když už máte pocit, že jste něco zvorali tak jsou kolem vás lidé, kteří s neuvěřitelným zájmem a lehkostí vám pomužou proplout dál do hlubin krásných zážitků. A to nás potkalo např. v Lutzmannburgu. A to je ten hlavní důvod proč dovolené trávíme především v Rakousku či v Německu. Přiznám se, že vždy máme trošku pocit, že v zahraničí (A + D) je všechno trošku dražší, ale když pak přijedeme zpět do Česka a zjistíme ceny a služby u nás, tak si řekneme jak jsem byli naivní. Já tady píšu v obecné rovině protože na zážitky, které nás potkaly v Lutzmannburgu tady už není prostor. No prostě od samého vstupu až po odchod domů samá pohoda a fantazie, o atrakcích ani nemluvě. A cena 25,- Eu/na celý den pro dospělého. Běžte se tam podívat a porovnejte sami jestli je to hodně nebo ne ? Já říkám, že to hodně nebylo.

 37. Dnes jsem navstivil,neuveritelne a nikdy vice za ty penize

 38. Aqualand Moravia = tragédie. Byl jsem tam prázdninový čtvrtek 6.6.2015 a už bych tam v životě nejel. V podstatě máte po zaplacení 590 Kč vstupu 2 možnosti – buď ležet na lehátku nebo stát ve frontách (jídlo atrakce). Fronta na jídlo 30-45 min. Fronta na atrakci 20 min. 2-3 atrakce super jinak spíše nuda. Ceny občerstvení přehnané kvalita podprůměrná, vezměte si s sebou chladící tašku pitím a jídlem, uděláte líp, protože za celodenní občerstvení zaplatíte 400 – 1000 na osobu podle toho, jak se omezujete.
  V areálu bylo 4500 lidí z kapacity 6000. Prakticky je ale areál dimenzován tak na 2000. Po ukončení návštěvy máte pocit, že za své peníze nedostanete nic a dvě super atrakce na kterých si sjedete tak 3x za den a pak vás to kvůli frontám přestane bavit to nevytrhnou. Jo a s pizzou a kuřetem se mi stalo to samé, co paní Monice, k její recenzi se podepisuji.

 39. Dobrý den,
  po naprosto otřesném zážitku, kterým pro mě byla právě návětěva „největšího českého aquaparku“ jsem se,ač to běžně nedělám, rozhodla napsat recenzi. Píšu o něm v uvozovkách proto, že aquaparkem se může zdát jen těm, kdo nikdy nenavštívili žádný aquapark v zahraničí. Ale i kdyby ano, za tak předražené vstupné jsou nabízené služby naprosto nedostačující. Aquapark jsme navštívili v jednu velice horkou středu – člověk by čekal, že ve všední den tam nebude tolik lidí, což byl bohužel naprosto mylný předpoklad. Nevím, kolik je kapacita tohoto „zábavního“ parku, ale připadalo mě, že jich je tam tak dvakrát víc, než na kolik je stavěný… Nejdříve jsme tři čtvrtě hodiny čekali, než jsme se vůbec dostali dovnitř – nejdříve jsme se ve frontě pařili na přímém slunci na parkovišti, potom jsme se sice dostali z přímého slunce dovnitř, kde nebylo o nic příjemněji – klimatizaci zřejmě pokládají za zbytečnou… Po vpuštění dovnitř jsme hledali volnou skříňku – konečně jsme jednu našli a až jsme si do ní dali všechny věci, tak jsme zjistili, že nemá zámek, takže naše hledání začalo znovu… Lehátek bylo sice opravdu všude dost, ale bohužel na celý obrovský areál asi jen 50 slunečníků, takže pokud si prosím vás chcete někdo schovat do stínu aspoň hlavu, doporučuji přijít hned na otvíračku, jinak nemáte absolutně šanci a musíte se celý den péct na slunci. A pokud si chcete lehnout na břicho a opalovat si záda, tak to máte taky smůlu – ledaže si lehnete na zem, protože na lehátkách v areálu se dá pouze polosedět, pololežet na zádech. Tobogány jsme okamžitě vzdali, protože fronta byla všude tak obrovská, že pařit se v tom dusnu vevnitř ve frontě se nám po všech těch překvapeních fakt nechtělo…Ale bohužel kromě tobogánů tam žádnou velkou zábavu pro děti nenajdete – snad jen plivátko úplně pro prťata, jinak nic zajímavého… Ani velikost bazénů mě rozhodně nepřesvědčila o tom, že tohle má být náš „největší“aquapark. Lidí bylo všude tolik, že veš by suchou nohou přešla naprosto v pohodě z jednoho konce bazénu na druhý, v betonové krabici, kde pouštěli mořské vlnění, a které moře nepřipomínalo designem ani vzdáleně, si lidi skákali takřka po zádech, takže ani tam se nám moc nechtělo…Když jsme si chtěli dát v 1 hodinu po poledni jídlo, opět jsme se museli postavit do nekonečné fronty… U stánku s pizzou nám bylo řečeno, že pizza bude až za hodinu – evidentně se nepočítá s tím, že by si lidi chtěli kolem oběda opravdu dát oběd – jak nečekané…Stolů sice bylo docela dost, ale opět málo slunečníků – konkrétně u stánku s pizzou asi 3 na 10 stolů, takže pokud se chcete schovat do stínu aspoň u jídla, opět máte smůlu… Nejsem žádný zarytý odpůrce sluníčka, ale aspoň trochu stínu při jídle bych uvítala… Každopádně zážitek tohoto dne byl pro mě tak příšerný, že tahle návštěva byla pro mě určitě poslední a chtěla jsem se o své odstrašující zkušenosti podělit i s ostatními, kteří se tam teprve chystají…

  • SOUHLASIM!!!!DES BES!!!!Za ty penize jsme cekali nejaky nadstandard!!!!Ze si z tak reklamovaneho Aqualandu „sedneme na zadek“.NEKONALO SE!!!!Jsme znechuceni!!!Zklamani!!!!

  • Vojta 7,8,2015
   Katastrofa,recenze paní Moniky je naprosto nezkreslená a velice slušně napsaná.

 40. V aqualandu jsem byla již 3x, pokaždé to bylo něco úžasného. Myslím si, že mám velký rozhled v návštěvnosti takových velkých koupališť, byla jsem 3x v Praze v Aquapalace, v Babylonu v Liberci, 2x na Slovensku v Tatralandii i Podhájské, atd. takže si myslím, že dokážu objektivně posoudit, jak to v aqualandu opravdu vypadá.
  Nejlepší jsou zde atrakce, přes 10 tobogánů, děti se opravdu vyblbnou. Je sice pravda, že se musí čekat na kruhy, ale to tam nesmíte jezdit o víkendu že ;-) když jedete od po-pá, je to podle mě v pohodě. V bazénech je teplá voda, cca 29-30 stupňů. Ve venkovních kolem 26.
  Teď něco pro změnu k restauraci. Podle mě je ok, vyzkoušela jsem kuřecí řízek, svíčkovou i těstoviny. Nevím, co očekáváte, ale jedete se vykoupat, ne se najíst. Navíc v poschodí nad restaurací je bar, kde dělají výbornou pinacoladu.
  Cena je poněkud vysoká, ale ve srovnání se všemi dalšími aquaparky je to všude stejné. Rozdíl max. stokoruny.
  Aqualand mohu jedině doporučit. Navíc, příští týden se tam jedu znovu podívat ;-)

  • A jen diky vam a vam podobnym muze takovej „podnikatel“ prezit.

  • Doporucuju vam vrele navstevu v zime: vlazna voda, osvetleni asi tak na 30%, vnejsi bazeny zavrene, u atrakci zima jako v Ruskem filmu, jidlo hnusne, ohrivane a predrazene. Slany bazen s horkou vodou budete hledat marne, misto toho najdete plivatko asi 4 x 6 m s fantastickou hloubkou asi 70 cm. Skutecne vam tu navstevu doporucuju – kdy jindy, nez v ZIME taky jet do termalu, ze? A vsadim se, ze nazor zmenite.

 41. Dobrý den, připojuji svoji recenzi k Aqualandu Moravia. Byla jsem tam podruhé 1.7. Můj syn má tento den narozeniny. Loni-2014 měl vstup zadarmo. Letos už je narozeninový vstup jen za poloviční cenu.- Zajímavé. V Laa je stále narozeninový vstup zdarma. Já ačkoliv jsem měla vstup za plnou cenu, tak jsem si říkala, jednou za rok se to na celý den dá. Je však škoda, že Wellnes v tomto vstupném není. Loni jsme byli spokojeni s atrakcemi. Je to o tom, že lidé i děti musí být ukáznění a dodržovat určitá pravidla.Můj syn je dospělý, ale i ostatní děti byly ukázněné. Byl to vždy všední den, když jsme tam jeli.Nebylo tam moc lidí a volných lehátek bylo dostatek. Myslím si , že víkendy a svátky , raději nejezdit.Co však kritizuji, jsou předražená a nedobrá jídla v restauraci.Loni ještě možná. Letos otřesné.Chuť strašná. Např : špagety Pomodoro- spíše pro vepříka, ale ne pro člověka.Bar v bazénu-no, proč ne. Ale ceny vysoké. Navíc vám nasypou do půl sklenice led a do zbývajícího dají ingredience. Až se to rozpustí, je to samá voda.Jinak čisto, uklizeno. Volných lehátek dost a to i venku i když jsme přijeli až po 10hodině. Wellnes jsem si nezaplatila. Vstupné je už tak moc drahé.A jsem ráda. Co čtu – žádná sláva. Shrnuto, podtrženo- potřebuje to velkou konkurenci.

  • Konkurence je Laa. Ja uz jezdim jen tam. Je to i levnejsi.

  • Dobrý den,
   my byli včera a byla jsem 100% spokojená ve frontě na vstup jsme stala 5 min max a to byla sobota a prazdniny.
   Lehátek dost atrakce pro děti super i pro dospělé.
   Je pravda,že jídlo a pití je drahé,ale zas výborné.
   A to jsem v oboru :-)
   Za mě na 1.
   Jen tedy vzít větší obnos peněz pokud si to chcete užít se vším.
   Určitě tam pojedeme znova jen co našetříme …:-D

 42. Aqualand jsem navštívila tento víkend čili 23.5.2015 a bylo to pro mě jedno velké zklamání a utrpení. Měla jsem to jako narozeninové překvapení pro přítele a musela jsem se hanbou propadat, že jsem ho táhla takovou dálku (nejsem místní). To, že čekáte 30 minut jen u pokladny by se dalo ještě skousnout, ale že v podstatě čekáte všude a na všechno už tak fajn není. Otevřen byl jen vnitřní areál, o lehátka jsme se museli v podstatě prát a to bylo teprve hodinu po otevírací době, dále jsem DOST postrádala nějakou musiku. Chvilkami tam poskakoval „animační tým“, ale čekala jsem že tam bude po celou dobu hrát aspoň musika/radio. Další bomba byla voda – opravdu utahaná z práce jsem se těšila jak si vezu do teploučké vody a bublinek a hoodnně jsem se zmýlila. Voda byla studená a měla jsem po celou dobu husinu co jsem v ní byla, to nebylo 32° teda ani náhodou!!! V areálu to samé – zima, všude strašná zima takže jsem teď nemocná a mám chřipku – díky! Skluzavky a jídlo bylo v pořádku, ceny přijatelné, obsluha milá. Když jsem sebrala svých pár nervů že si připlatíme a zajdeme se zahřát do wellness tak jsem se dozvěděla od paní, že v celém wellness musíme být nazí!!!!!! To byl pro mě takový šok, že jsme se sbalili a jeli pryč odtamtud. Je přece na každém zda chce být nahý či ne ať už z jakéhokoliv důvodu! A toto mi přišlo dost absurdní. Byla jsem loni na Slovensku v Tatralandii a čekala jsem něco na této úrovní. HLUBOCE jsem se spletla a už nikdy nikdy více sem nepojedu znovu a nejsem zřejmě jediná, protože při odchodu byl před námi pán, který si hlasitě ztěžoval a požadoval peníze zpět.

  • asi je vidět že nechodíte do saun protože jsem nevidel saunu nebo welnes kde bych na sobě měl plavky. v pasohlavkách jsme byli asi třikrát na celý den. poprvé jsme navštívili i v restauraci tam už by mě nikdo nedostal takže svaču sebou a welnes je uplně super pokažde si to pořadně i s manželkou užijeme a odpočineme.a to že jsme bez plavek vubec neřešíme a slunění na terase je super relax.už se těším na podzim pojedeme hned jak se nebude dát koupat venku a to klidne i na N-pláži.

   • Zajedte si do Laa a budete spokojena. Horka a slana k tomu je tam furt. Jen je tam jen jeden tobogan, ale to se da ozelet.

   • Asi je vidět ze toho nemáte moc najezdino ;) jak říkám, důvodu proč si ty plavky nechat muze byt spousta a nemělo by tim byt ovlivněna návštěvnost. O sluneni na terase jsme si mohli nechat zdát když jeste 23.5. byl venek uzavřen. Nevím nevím tedy, samozřejmě je to Vas názor a jsem rada ze aspoň někomu se tam líbilo, když tak čtu tu spoustu negativních hodnoceni ;) pro nas zklamaní a už nikdy, nikdy, nikdy! :)

 43. Tak letošní léto jsem měla v plánu vyrazit do Aqualandu, ale po přečtění diskuzí mě už zřejmě chuť přešla :-(

  • Plavky v sauně, to snad není otázka vkusu či názoru, ale nejspíše otázka hygieny. Jde o to, že po každém saunování by se měl člověk osprchovat než vleze do welness či bazénku, ale pot z plavek jen tak nevysprchujete. Každopádně tam určitě budou půjčovat prostěradla či župany, takže pokud nechcete svou nahotu ukazovat, nic Vám nebrání zahalit se od hlavy po paty. Sauna není nudistická pláž, ale i na nudistické pláži pokud vím nemůžete být v plavkách, protože …….

 44. Dobrý den
  Nezažil jsem nic horšího a to už jsem něco projel ,Špatná organizace u vchodu ,netuším proč není otevřený venkovní termální bazén jak je to všude. Jste zavřeni ve,vnitřním totálně přeplněným bazénu který je nevětraný ,takže se tam nedalo dýchat a za chvíli nas palily oči ,Nemluvím o předražené kuchyni ,kde se nedala dát ani polévka ,proto tam také meli lide svačiny .tobogány byly příjemné až na ten personál ,který by se mohl naučit usmívat.. raději příště pojedu do Laa .

  • Posledného pol roka je to stále horšie.Majiteľ chce silou mocou zarobiť.Dlhé rady,chaos,drahá bufetová strava,lovecká polievka/samá voda/.Mali sme permanentku 5-vstupovú.Vrátili sme ju aj s posledným nevyužitým vstupom.Je to blázninec,nie relax.Po takej skúsenosti budem radšej relaxovať doma.Jediná chvála-je tam čistota.

 45. Jo, přidávám se ke kritikům se svou negativní zkušeností s vaším slavným aqualandem. Stojí to za prd, NEJEZDĚTE TAM !!!!!!!!!! snad až otevřou venkovní prostor, což prý bude až od konce června !!!!!!!!!!!!!!!!!! Byli jsme na voucher ale to je průšvih, páč takových dalších tam stálo stovky :( Negativa: půlhodinové čekání v několika řadách na vstup, málo otevřených pokladen a žáááádná organizace, na tobogány opět fronty, přeplněné bazény, whirpooly, i sauny !!!! Studená voda v bazénu, přííííšernýýýýý vzduch v totálně uzavřeném interiéru, VENEK MIMO PROVOZ !!!!!! na konci dubna !!!!!!!!!! při 25 stupních, obsazený všechny lehátka … a nehorázně předražený veškerý občerstvení …. odvezli jsme si VELKÉ ZKLAMÁNÍ, a zkušenost že v zimě do Aqualandu nikdy více :(

 46. Byli jsme podruhé a naposled.Také podnikám a chápu, že je třeba mít zisk. Ale musíte mi za něj něco nabídnout. Aquapark je super – děti se vyřádí. Ale služby – to je tragédie jak z komunismu. Nejlevnější suroviny (káva u bazénu hnus), když obsluha vidí dítě hnedle dá polovinu hranolků (proč trošku neušetřit že?), brigádnice u palačinky udělá místo palačinky trhanec…… Je to škoda, protože s kým mluvím – pověst aquaparku se dá shrnout do jedné věty, „Očesat hloupé kočky jak to jde“. Tak to nechci. Děkuji. Raději budu jezdit dál třeba do Kuřimi.

 47. Pro vedení – téměř vše co je špatné na Aqualandu je důsledek vašich slevových akci. Lidi se tam nahrnou a důsledky si každý může přečíst. Když jsem na to upozorňoval už v samém začátku, že to tak dopadne netušil jsem , že to bude tak rychlé. V Brně je více reklam na termály v Laa než na Aqualnd. Rakušáci kteří k v nám jezdí a jezdí taky do Aqualandu nám říkají , že je v Aqualandu víc čisto , ale myslím že i toto brzo pomine. Na bilbordy napíšete geotermální – myslíte , že všichni ví co je geotermální ? Nestačilo by jen termální a zaměřit více na toto téma, než psát po bilbordech cituji: Léto u nás nikdy nekončí.. Ale proč už nikdo nenapíše? Restaurace je kapitola sama pro sebe. sežeňte slušného soukromníka ( dejte mu slušnej nájem ), který se toho z radostí ujme ! Jestli si však myslíte , že zakážete konzumaci vlastních potravin a to vám nažene lidi do vašeho luxusního bufetu ( název restaurace je v tomto případě nesmysl) , tak to je stejná filozofie jako slevomat , který navíc není zadarmo a ještě ho z cela jistě dotujete. Což asi ani polovina národa neví , jak to chodí , když se chcete na jejich portále prezentovat.

  Hodně úspěchů a hlavně zamyšlení vám přeje Martin

 48. 7.4. 2015 – jedním slovem – VELKÉ ZKLAMÁNÍ, na velik. po jsme uplatnili slev. voucher, protože plnou cenu bych nedala, byla jsem tam poprvé a asi taky naposled, spíše než pozitiva bych našla více negativ – předražené jídlo, masa lidí, malé skříňky, padající čipy, stále obsazené vířivky a lehátka, absence dostatečného počtu personálu, pokud nemám auto – tak i špatné navazující autob. spojení z Brna (vlakové je lepší) atd.

 49. Bohužiaľ o Aqualande Moravia nemôžem napísať nič pozitívne.V porovnaní so slovenskými aquaparkami je to veľmi úbohé.Vedenie tohto areálu zjavne nezvláda absolútne všetko. Boli sme tam v sobotu, kapacita prekročená, ľudia sa zrejme pre nedostatok miesta na šatniach rozkladali v okolí bazénov, nedostatok lehátok.Absolútny kolaps v reštaurácii a v bare, totálne nepripravený personál na plné obsadenie, všade rady, ceny premrštené.Len na obyčajnú kávu sme si počkali 40 minút.
  Na takýto areál chýba plavecký bazén.O adrenalínovom oddelení (tobogánoch), by som radšej ani nehovoril, všade rady, všade chladná voda, od príjemného prostredia to má veľmi ďaleko. Samozrejme oddelenie Wellnes absolútne preplnené a zasa rady. Toto všetko sa na záver dňa odzrkadlilo aj na kvalite vody, vlasy sa Vám motajú na prsty a pod.
  Je to skrátka všetko o tom ako z ľudí vytrieskať čo najviac peňazí.Ja osobne som veľmi zrelaxovaný neodchádzal, zrelaxovaná bola iba moja peňaženka. Ešteže sme mali vstupenky cez nejaký zľavový portál na internete, ale aj tak myslím, že sme tam boli prvý a posledný krát.

  • Souhlasím se vším!!! Katastrofa, nikdy více!!! Byli jsme v sobotu 14.3.2015. V 11 hod. přeplněná kapacita. Ve 13 hod. uzavřeli dětský bazének. 7 bazénů jsem tam opravdu nenašla……Na tobogánech hrozná zima, velké fronty, pro menší děti nevhodné….

  • Nakoľko mám zakúpenú 5 vstupovú permanentku,vychystal som sa tam v sobotu 7.marca 2015.Spravil som 1 okruh na kruháči pred aqualandom a pokračoval som domov ďaľších 100 km./bolo 11 hod 20 minútDôvod bol jednoduchý.Štvorzástupový rad až po kruháč.Možno keby som čakal,tak by som sa dostal do aqualandu asi po dvoch hodinách.Prešla ma chuť už pri pomyslení na chaos ktorý tam bude.Takže ten komentár od návštevníka „Bekina“ je určite opodstatnený a pravdivý.Mám tam ja +manželka každý ešte 4 vstupy.Neviem čo spravím-nechám ich asi prepadnúť.Je to asi rozumnejšie riešenie ako si užiť stresy a nervy.

 50. Do aquaparku Moravia jsme se s přítelem moc těšili, domů jsme se vrátili plní krásných zážiků. Aquapark je ráj :-) Jako plus velmi chválíme hygienu, čipy, které vám nahradí peněženku i klíče od skřínky, zábavné tobogány a whirpolové bazény. Jako mínus jen ceník a wellness, kde se bezplavkovou zonou nazývá místo kde má člověk chodit zcela nahý ani nesmí být v ručníku.

  • ANETKO A MARECKU. KDYZ VAS DOKAZE ROZVASNIT CIP, TAK JSTE ASI MNOHO AKVAPARKU – NERKU-LI TERMALU – NEVIDELI. ZAJEDTE SI DO LAA A DOKONCE SE I OHREJETE. KOUKAM, ZE JSTE V MORAVII BYLI V UNORU. HMM, TAK TO JE UPLNE TEN NEJHORSI CAS. A NERIKEJTE, ZE VAM TAM BYLO TEPLO.

 51. Chodíme sem často.Všetko super-vodný svet,bazény,atrakcie,wellnes,sauny,poriadok,čistota.Kazí to len strava,čo je škoda.Čím ďalej,tým horšie.Cena jedla je dosť vysoká.Napríklad polievka zvaná „zelňačka“,sa nedá nazývať polievkou.Porcia je v cene 55 Kč,čo by nebolo až také zlé,ale namiesto „zelňačky“ si vylovíte z obedára aj po maximálnom snažení len jedinečnú špecialitu čo by som nazval „zelňačkový vývar“ alebo teplá voda ze zelí!Verím že je to dobrý biznys pre predajcu-zarobiť na porcii 50 Kč je prostě bomba,ale len do doby kým prejde zákazníkov trpezlivosť.Škoda,preškoda takýto skvelý aquapark pokaziť úbohou kuchyňou???,ktorú by som nazval „experiment s ľudskou trpezlivosťou“.Dovtedy sa chodí s krčahom po vodu,kým sa džbán nerozbije…Škoda,takýto jedinečný aquapark ZNIČIŤ nerozvážnymi pokusmi…Stojí Vám to za to??

 52. V Aqualandu Moravia se nám líbí, ale mohl by být ochotnější personál. Jídlo v restauraci je předražené, proto ho kupuje málo lidí a potom se podává v horší kvalitě. Ceny pití ani nestojí za komentář to je přímo nehorázné. Welnes je pěkné, ale zapomnělo se na lidi, kteří mají nějaké postižení a není pro ně možné být bez plavek. Nově otevřený venkovní bazén má poměrně chladnou vodu.

 53. V lednu 2015 jsme navštívili aqualand. Nejsem příznivce adrenalinových tobogánů, ale nakonec jsem podlehla- byly super, opravdu. Myslím, že pokud člověk dodržuje pravidla (konkrétní čluny do konkrétních tobogánů) neměl by se úraz stát…jezdili mladší, starší, silnější, hubení, žádný úraz.
  Chladno nebylo, naopak (horký chlorovaný vzduch dal zabrat mým očím). Fronty u tobogánů taky nebyly- jen kdyby u člunů byla nějaká obsluha, která by hlídala neposlušné lidi, kteří nedodržují pravidlo sjeď a předej člun dál… Co se týče personálu, příliš vlídně nevypadali. U tobogánů byl starší muž, který v sedě na židli křičel po druhých. U pokladen nijak příjemná ani nepříjemná obsluha…trochu úsměvu by po příchodu ocenil každý.
  Těšila jsem se zejména do wellnes, aquapark mě nijak nelákal…dojmy mám ovšem opačné. Aquapark jednoznačně převálcoval wellnes, do kterého jsme vešli a do pěti minut odešli. Bohužel patřím zřejmě ke stydlivějším náturám, ale chodit nahá nejen mezi ženami ale i muži, mi bylo nepříjemné, za mě tedy wellnes velké NE!!!. Šli jsme se známými, poprvé, a opravdu nepotřebuji znát známé tak důkladně. Před každou saunou fronta na kdoví jak dlouho. Opravdu nepříjemné.

 54. Predvčerom sme s priateľom boli v Aqualande Moravia a bohužiaľ, pripájam sa k ľuďom ktorí tiež neboli spokojní. Určite nemôžem odporučiť, nepríjemná obsluha, v atrakciách studená voda, predražené jedlo ktoré nechutí tak, ako by si človek za tú cenu predstavoval, navigácia v okolitých mestách systémom bilbordov nulová, podvody pri platení v reštaurácii, žiadny priestor na poriadne zaplávanie si, a niektoré tobogany (Black Hole, Kamikadze, Niagára) veľmi nebezpečné!!
  Nabudúce ani nebudem premýšľať či sem znova prídem.

 55. Byl jsem tam s manželkou sami už potřetí a to jen kvůli relaxační zóně. Protože v bazénech si nemůžete ani zaplavat, děti máme menší a na žádnou skluzavku je nepustí. Vstupenku jsme koupili na Slevomatu protože ceny jsou jaké jsou. Když už tam jsme tak se jdeme také svést na tobogány ale při poslední návštěvě 12. 9. 2014 bylo už i toto zklamání protože všude stojíte frontu na duše kterých je pořád méně a nikdo je nedoplnil určitě od otevření takže tobogány jsou využity jen na třetinu bez nafukovaček je jen jeden tobogán a v něm jsou tak moc cítit spoje že ho každý jede jen jednou. Takže za ty peníze je to zklamání a to i restaurace (teď myslím chuť). Za ty peníze co stálo vybudování tohoto komplexu si myslím že to mělo být mnohem lepší, ale asi by nezbylo dost pro všechny ty co se o to zasloužily.

 56. Po návštěvě Aqualandu Morávia nikomu nedoporočuji draho hamburger 89 hot dog79 ledová tříšt 0,3 za 45 korun všude u atrakci fronty čekání na kruhy nepříjemný personál u atrakci nikdo mě tam nedostane a byli jsme tam 21.8.2014 bylo škaredě tak tam bylo málo lidí nedokážu si představit plno u venkovní atrakcí čekáte na kruhy kterých je tam asi naschvál malo.Jezdíme do Velkýho Mederu na Slovensko a vyjde mě to levněji jet tam na jeden den 2 dospělí a 1 dítě nad 150cm i s autem

 57. Dobrý den,
  bohužel se musíme přidat k nespokojeným návštěvníkům. Dle barvy tobogánu jsme usoudili, že žlutý tobogán bude pro syna s dostatečnou výškou v pořádku. Zdání klamalo. Sotva si sedl do kruhu a rozjel se, ozvala se rána a spláčem a otřesnou boulí v zadu na hlavě na nás čekal v labunce uprostřed tobogánu. Během dne jsme zaznamenali mnoho dalších zraněných lidí v ,,nafukovacích monstrech pro dva,,.
  Některé atrakce jsme raději ani nezkoušeli. Chtěli jsme zůstat prostě hlavně na živu. O restauraci se rozšiřovat nebudu vůbec. Je to velké rozčarování.
  Morava je pohostinná, bohužel v Aqua lendu jsou vyděrači. Dovolím si upřesnit!! Týká se to samozřejmě manažerů, ne zaměstnanců. Dle mého názoru příslušníci rodin zaměstnanců do zařízení ani nechodí. Tak finančně náročné zařízení nemůže nikdo asi moc často navštěvovat. Navíc po první návštěvě, pokud ji vůbec přežije se už stejně nevrátí – te. Příště raděj na běžný bazén a vinných sklepů. Tam je to v poho :)

 58. Proslavenému aqaparku Moravia jsem se dlouho vyhýbal. Loni v létě jsme už stáli u pokladen, ale po sdělení ceny krajně nepříjemnou pokladní se mi povedlo manželku i dceru přesvědčit a včas odejít. Letos už bohužel ne. Opět krajně arogantní slečna za pokladnou dle jmenovky Kateřina Bartelsová. Vzhledem k tomu, že na účtence je u údajů o firmě uvedeno Anna Bartelsová předpokládám, že se zřejme jednalo o příbuznou paní z vedení firmy, nebo možná majitelky…Opravdu nechápu kde se vzal nesmysl o velikosti dítěte. Dítě je podle mě dítě do 15 let i kdyby měřilo dva metry. Že jsou společné šatny bych ještě pochopil. Ale to, že kolem sprch a toalet které nejsou nijak uzavřené volně procházejí osoby opačného pohlaví mi hlava nebere. Někdo si tu stěžoval na zimu mi se setkali trochu s opakem. Uvnitř dusno a zápach, ve sprchách opravdu horká voda. Kapitolou samou pro sebe jsou skříňky. Najít volnou bylo fak
  t umění. To, že čipem otevřete nejen svou skříňku…..je už opravdu vrchol.
  Závěrem: když tohle vše vidíte po návratu z Rakouského Laa a navíc jako člověk, který několikrát navštívil Ramadu v Budapešťi je vám už celkem jedno že aqapark je jako celek velmi hezký.

  • JO A TY KLADNÉ RECENZE JAK JE TO TAM LEVNÉ,SKVĚLÉ,ÚŽASNÉ,JAK SI TO RODINA UŽILA,PARTNEŘI,SYN DCERA HOLKY A KLUCI,TAK TO SI TADY PÍŠE AQUALAND SÁM. JE TO HNUS CO ONI SI DOVOLÍ,VÍ ŽE TO TAM STOJÍ ZA HOVNO,TAK SI KLADNÉ RECENZE MUSÍ PSÁT SAMY UBOŽÁCI.TO VEDENÍ PATŘÍ NAKOPAT DO PRDELE VČETNĚ TĚCH MAJITELŮ-UKRINCŮ A NASTRČENÉ ČEŠKY Z PASOHLÁVEK.

  • Je to tam o tom přinést prachy a rychle odejít!!! Ve wellness už je zákaz nošení telefonů-prý by jste mohli fotit,nevím koho a co??? Za další je zákaz nošení vlastního pití ale oslintává tam jedno pítko stovky lidí s teplou vodou denně. A to je prý v pořádku,oslintávat jedno pítko.Jídlo je tam taky zakázáno,prý z důvodů hygieny. Keci chtějí prodávat své. Věřím tomu že hygiena a ostatní instituce to musí během chvilky zavřít a to nemluvím o koupelnách v aqualandu kde se chodí všude. Myslím sprchy a šatny.Jo a náhodou jsem vyslechnul debatu,asi vedení podniku,seděli dole pod wellness,pod slunečníkem a to byl hnus !!! Jeden slovák,jeden čech,nějaká asi manažerka a holka co jim tam přinesla kafe,vodu,collu,mattonku a džbán se studenou vodou,citronem a v tom asi mochito. Jeden kouřil bílé marllborky,druhý už nevím,ona taky hulila ale zákaz kouření mají všichni zaměstnanci i hosti ve wellness.Ale ta debata byla tak hnusná až se tomu nechce věřit.Princip jejich debaty byl,víc lidí,víc peněz,naserte na ně jsou to jen kusy které musíme oholit. Klienti jsou banda blbečků a musíme zvýšit návštěvnost za každou cenu. Ale ne aby jsme těm blbečkům v něčem ustupovali,nevíme jak dlouho ještě tady budeme.Tak že tvrdě po nich,oni nám musí přinést ty prachy a co bude potom,se uvidí. Asi všichni víte že tady končíme,tak s toho musíme vymlátit maximum !!!

 59. Po návštěvě 23.7. 2014 mohu směle říct už nikdy více. První nepříjemný dojem byl hned u pokladen, kde nám krajně arogantní slečna (Kateřina Bartelsová) sdělila, že jelikož má naše 11leta dcera více jak 150 cm nelze zakoupit rodinou vstupenku. Tak tedy 1630,-….
  Společná šatna pro ženy, muže, děti a to že kolem sprch procházejí osoby opačného pohlaví byl už celkem šok. Najít volnou skříňku vyžaduje umění a čas….Po objevení jedné takové bylo nadšení udušeno v zárodku – nešla zavřít….Při odchodu se pak nešlo dostat ven, což bylo záhy personálem vysvětleno tím, že není odblokována skříňka. Následoval tedy návrat do šatny a přiložení čipu k otevřené skříňce. Pak už turniket neměl námitky….Areál jako celek velmi hezký.

 60. Pro rodinu se dvěma dětmi s větším výškovým rozdílem těžko zvladatelné. Starší nad 140 cm může skoro všude, mladší, 116 cm nesmí skoro nikde – pouze na jednu skluzavku (v Praze v Aquapalace mohl všude!). Vysvětlete mladšímu, který nikam oproti staršímu bratrovi nemůže, jak to vyřešit…
  Neskutečné fronty, jak na tobogánech, tak na jídlo.
  Přešla nás chuť, už tam nikdy nepůjdeme.
  Když to porovnám s Aqua parkem v Sárváru (Maďarsko), kde jsme byli loni 4 dny, tak se to nedá srovnat. Tam téměř žádné fronty, celý areál bez schodů mezi bazény.
  Neužili jsme si to.

 61. Jeli jsme do aquaparku jako 4členná rodina dne 5.72014. Vstupné jsme měli o 20% levnější díky 40 lidem, kteří s námi přijeli autobusem. Atrakce jsme si maximálně užili. Všechny tobogány byli v provozu a nečekalo se dlouho, tak 5-10 min.nejvíc. Akorát na širokých skluzavkách jsme nebyli. Viděli jsme, jak si tam jeden pán rozbil hlavu. Ozvala se rána a potom jsme viděli, jak vylézá z vody a vzadu z hlavy mu teče krev. Jinak jídlo nestálo za nic. Věděli jsme, že je předražené, ale mysleli jsme si, že dostaneme za ty peníze normální chutné vařené jídlo. Měli tam akorát smažené rychlovky, halušky, brambor.knedlíky plněné nějakým salámem. Polévka předražená a nestála za ty peníze.
  Takže jestli sem ještě někdy pojedem, tak jídlo, pití s sebou.

 62. Bazény super, tobogány super, pěkné. Ale rozčarování nastalo u skluzavek, holka přijela s pláčem, samá modřina. Při výjezdu to s ní seklo o dno. Myslím, že nejsou bezpečné a divím se, že to ještě neskončilo nějakým průšvihem. Když jedou děcka dolu, vylezou a jedno se drží za rameno, druhé za záda…no nevím. A restaurace drahá, ale kvalita tomu neodpovídá. Velké zklamání.

 63. Takže sem už nikdy. Včera jsme navštívili… Při závěrečném doplacení jsem zůstal nemile opařen, protože ze zamčené skříňky mi z peněženky zmizelo 500Kč a stravenky za 1400Kč. 100Kč a jednu stravenku tam nechali… Jěště ze mě dělali blbce, že jsem to tam neměl. Zkouším nějak kontaktovat tento podnik, ale bez výsledku…

 64. Tak po přečtení recenzí to vypadá jakoby tam netopili, ale my jsme po návštěvě dnes ( 19.5.2014 ) „s teplem maximálně spokojeni“. Bylo tam až výrazně přetopeno.
  S čím ale spokojeni nejsme, tak to je cena jídel a pití. Ani v 5 hvězdičkovém hotelu snad nemají ceny jako zde. Menu víc jak 150 kč… a obecně násobky 50.. obyčejná polévka skoro 60 kč….neskutečné.. Nepočítejte ani s tím, že se jídla přejíte. 5 malinkatých knedlíků se salámem a se zelím dospělého nenasytí. U pokladen fronta, která se pohnula tak o 10 m po 25 minutách… Prostě 2 pokladní je asi málo. Celkově jsme se odreagovali a skluzavky kromě jedné fungovaly všechny a bez front. Skluzavky občas ve spojích dřou. K personálu nemáme jedinou výhradu, jen snad ta POKLADNA. Pokud to někdo ale jako areál přirovnává k Uh Hradišti, je úplně mimo. CENY jídla i vstupného JSOU ZDE OPRAVDU JEN PRO MOVITÉ a nikoliv pro děti z chudších rodin. Majitel si zahrává.

 65. Mě by zajímalo,zda někdo neví,jaký úraz se tam stal hned při otevírání celého slavného aqualandu,atrakce je uzavřena myslím dodnes. Po tom co čtu ,mě to nijak neláká.

  • Aby nedošlo k matení – úraz nebyl nijak hrozný a zavřený je jenom tobogán, viz citace z http://breclavsky.denik.cz:

   „Dalším zklamáním je pro návštěvníky obří tobogán Propast. Je mimo provoz kvůli nehodě, která se stala krátce po otevření. Zranilo se při ní dítě. „Dívka se narazila, ale odešla po svých. Měla jen drobné oděrky,“ uvedla mluvčí aqualandu Adéla Vávrová. I tak zaměstnanci raději přivovali sanitku. „Aqualand by měl mít ošetřeno, aby se takové věci nestávaly,“ myslí si Břetislav Valeček, který do aquaparku přijel z Opavy.

   Od té doby je skluzavka uzavřená a kdy ji aqualand znovu zprovozní zatím není jasné. „Vyšli jsme až nahoru na věž a až tam zjistili, že tobogán nefunguje. Ceduli měli dát i dolů,“ myslí si stavbař Zdeněk Liška.“

 66. Dobrý den,
  po včerejší návštěvě v Aqualand Moravia už nikdy více!!!! Opravdu všude zima. Jídlo bych si tam ani nekoupila za ty peníze jsme si zašli kousek do restaurace, kde mají velké porce a nevypadá to jak 2x snězené a vrácené na talíř, krásné posezení s cimbálovkou a hlavně za polovic ceny.
  Přístup personálu ani nemluvím. Vše je tam zpoplatněno 100kč. Skříňky nešly zamknout a tak jsme 4 lidi museli dát oblečení do jedné. Mají v tom strašný zmatek. Po odchodu jsme upozornili, že skříňky nejdou zamknout a na našich hodinkách už je jedna skříň načipovaná. Jednoho z nás nechtěli pustit ven, protože měl na hodinkách zamklou skříň a tak jí otevřeli,ale už tam měl někdo jiný oblečení,mobil,atd…no chudák ten co mu jí otevřeli.
  Za ty peníze projeté tam a zpět + aqualand si raději zajedeme do UH aquaparku kde je vstup stejný na celý den,ale v ceně je vše co v Moravia zpoplatňují 100kč. Úplné masáže jsou za 130kč a ne za 990kč. V UH aquapark si člověk odpočine a personál užasný!
  Raději si zajeďte do aquaparku v Uherském Hradišti! Vyplatí se to!

 67. Dne 13.4.2014 jsme navštívili Aqualand Moravia, areál krásný, cena vysoká, s tou se ale počítá, jen by tomu měly odpovídat služby a kvalita. V prostoru hlavního bazénu fajn, mohlo by být tepleji, voda v brouzdališti pro děti byla chladnější než v hlavním bazénu, což je pro dítě, které se tam má hrát tak akorát na nachlazení, při příchodu do prostorů pro tobogány zima, to samé v restauraci, ceny neřešíme, každý kdo se chce najíst musí připlatit, ale abychom tam seděli v zimě, to je zvláštní. Při dotazu personálu na teplotu v restauraci a hlavně doslova zimu v šatnách a sprchách nám řekl neochotný plavčík, že se nám to jen zdá, že je právě přetopeno u hlavního bazénu, tak nevím, každopádně mi ale vadilo, že ve sprchách směrem k šatně nejsou vůbec dveře a každý kdo prochází kolem sprch, tzn. včetně žen se může podívat, což je zvláštní,…., že by už nezbylo na dveře?? Tobogány jsou bezva, co mi ale přijde zvláštní, že na většinu atrakcí musíte ve dvou, příp. ve třech, jen skluzavky a jeden tobogán je pro jednoho, takže pokud tam nejste s partou přátel, příp. s partnerem který má rád adrenalin jako vy, asi si musíte říci někomu cizímu. Takže Aqualand Moravia je fajn, ale příště asi někam jinam, třeba si časem majitel uvědomí, že právě zákazníci jsou ti důležití, přitom to chce jen změnit pár detailů, škoda, že si někdo z vedení někdy nepřečte právě tyhle recenze, protože to na co si lidé stěžují se tady opakuje.

 68. Po přečtení recenzí Aqualandu Moravia jsem se docela bála, co mě čeká. Byla jsem ale naopak mile překvapena. V pondělí tam bylo málo lidí, nikde žádné fronty. Nevím, jak je to s jídlem – po přečtení recenzí jsme si vzali raději svoje, ale pití tam mají opravdu hodně předražené. To si ale člověk může vzít s sebou a užít si krásný den :-)

 69. Byli jsme v březnu a tou dobou panovalo nádherné počasí,tak nevím,jestli se teplota projevila na té vnitřní,nicméně můžu říct,že v hlavním,termalním bazénu byla voda 30 a venku ještě tepleji.Tobogány super,ale souhlasím s ostatními v několika bodech.Cenu je většina asi ochotná akceptovat,ale chtělo by to zapracovat na chování personálu.Nevím,jak je zaplacenej,ale místy bych se nebál trvdit,že až drzej a arogantní.Procestovali jsme po aquaparcích už hodně,tak můžu srovnávat.Dále mě překvapilo striktní trvání na výšce dítěte,i přesto,že s ním chcete jet jako rodič v tandemu.Neexistuje,máte smůlu a pak to děcku vysvětlujte.Restaurace na sobě asi začala pracovat,jídlo v normě,ceny nadnormu ,ale chování milé až podbízivé..O návratu ještě pouvažujeme…..

 70. Navštívila jsem ve středu 12.2.2014 s rodinou Aqualand Moravia v Pasohlávkách a byli jsme velmi spokojeni. Málo lidí, všechny vodní radovánky jsme využili, na tobogánech žádné fronty a jsou hlavně uvnitř, což je v zimě výhoda, prostě supr.

 71. Předražené a velice neochotný personál konkrétně ve wellnesu mladá blond paní.S takovým jednáním jsme se s manželem ještě nesetkaly.katastrofa, rozhodně pasohlávky už nenavštívíme.datum návštěvy 7.2.2014

 72. Jeli jsme poprve. Bylo to super. Muzu doporucit.Nevim proc tu nekteri rypaji.V kazdym aqua parku je to proste jiny. Nicmene tady se nam moc libilo. Meli jsme s sebou maly mimco a to se docela dost vyblblo. Tobogany sou super. Jen skoda ze na tobogan kde se jezdi na trojdusich neni mozny vstup na dvoj dusich. Satny super zarizeny a dobre vymysleny. Muzu jen a jen doporucit. :-):-)

 73. Aquland Moravia NIKDY VICE!!! Proc? Viz clanky ostatnich.. Prijel jsem tam ze zvedavosti. Bydlim jen 17km od aqualandu a 25 km od Laa. Proste zkouska, nic jineho. Vysledek? Bazen s vlaznou vodou, polosero, venkovni bazeny zavrene (asi by se muselo ohrivat vice vody). V hale s atrakcemi neuveritelna kosa, tobogany zapinane na stridacku po hodine. „Horky“ bazen, jak ho zname z Laa, vubec nehledejte. Ano, v aqualandu jsou 2 takove bazeny, nicmene MINIATURNICH rozmeru ca. 4 x 8m s hloubkou asi 80cm. Po slane vode ani pamatka. Aktivne lze tedy vyuzit v podstate jen hlavni bazen s vlaznou vodou, kde me neuveritelne stvaly PONORENE nerezove prekazky, ktere pod hladinou nejsou videt. Nekolikrat jsem se pri plavani pekne prastil. V restauraci zima, jidlo jen ohrivane, hranolky z mrazeneho sacku sup do fritaku, ceny nehorazne. Jak rikam, Laa nema konkurenci a majitele aqualandu urcite brzy zavrou. Cena 450 Kc na 3 hodiny je prehnana, zvlast, kdyz si znovu uvedomim kvalitu sluzeb. V Laa je cena 15 Euro /3 hodiny, pripadne pro 2 dospele v jedne skrince po 14 E / 3 hodiny, coz je ca. 400 Kc , resp. 370 Kc / 3 hodiny. Pokud jde vice lidi, je uspora jiz znat. Vse je otevrene, voda je horka i slana. Majitele Aqualandu evidentne nemaji pojem o ekonomice provozu. V dobe, kdy opodal stoji zabehla Laa, kam se pro preplnenost obcas ani nejde dostat, oni posavi neco podobneho ani se nesnazi konkurovat!!! To, co tam predvadi, to totiz zadna konkurence neni. Aqualand Moravia NEDOPORUCUJU!!!

  • tady to spíš vypadá, že pán je asi při nejmenším zaměstnanec v Laa :D

   • Pan je ridic autobusu a na predrazenej Aqualand nema. A pokud ma, ocekava za sve penize SLUZBY minimalne jakov Laa, ne-li lepsi. Kdyz se pan jde v Laa najist, jsou ceny mirnejsi a kvalita neprekonatelna. V Laa se pan muze koupat v horke a slane vode. Tolik vzkaz od pana.

 74. Kdo se chystá navštívit tyto termální lázně tak můžu jen říct že už při vstupu na tobogány byla strašná zima bylo tam poměrně hodně lidí a tak jsme museli strašně dlouho čekat na jezdící kruhy-v té zimě nic moc příjemného jde vidět že nejsou připraveni na hodně zákazníků. V bazénu voda poměrně hodně studena po 5min. mi byla zima.
  Restaurace byla příšerná tak hnusné jídlo jsem už hodně dlouho nejedla.

 75. Aqualand jsme navštívili den před Štedrým dnem. A protože to máme 100 km, dali jsme si celodenní, rodinné vstupné. Bohužel do tohoto vstupného nepatřil náš devítiletý syn, protože měří více jak 140 cm. Trochu divné posuzování dětí. Předražené jídlo. Cestou nebyla žádná upoutávka ani značka ukazující směr. Bloudili jsme skoro hodinu, než našli cíl. Ne každý má navigaci. Sedmihodinový pobyt v aqualandu + welnes + jídlo + nafta – výlet za 3000,- kč. I když se nám tam moc líbilo, více už nepřijedeme a nemůžu ani doporučit.
  Marcela

 76. Po návštěvě Aqualandu Morávia už vím, že rozhodně doporučovat nebudu…
  V prostoru hlavního bazénu rozhodně není takové teplo, aby se dalo relaxovat na lehátku.
  Byli jsme v týdnu… Lidí málo a tomu bohužel odpovídala i kvalita služeb.
  Pitná voda v pet 0,5l 39kč.
  Od předraženého a ne moc vábného jídla po to, že v týdnu po hodinách zapínají tobogány na etapy…Tzn. když máte vstup pouze na 4h, tak některé atrakce ani nevyzkoušíte…. Málem bych zapomněl, v prostoru s tobogány bylo 25 stupňů. Docela mě zaráží, že při takto omezeném provozu tato skutečnost není zohledněna v ceně vstupného….

 77. Navštívili jsme aqualand v létě a během hodiny jsme odešli. Náš syn si nic neužil neboť neměřil víc než 120cm. Plavat umí,ale bohužel. Jedním slovem trapná prádelna spinavých peněz

 78. Jsme pravidelní návštěvníci různých termálních lázní, především na Slovensku.Nám stačí dva bazény s teplou vodou, kde si odpočinem v klidu, prohřejeme se,abychom mohli zase normálně žít.Na nějaké přetechnizované a předražené atrakce, které nikdy v životě nevyužijeme kašlu.Postavit lázně kam jezdí desetitisíce lidí za odpočinkem asi nebyl smysl aqualandumoravia.Minulý týden jsme byli v termálech v Dunajské Stredě.Byli jsme velice spokojeni, celodenní vstupné kolem 150kč.Myslím si, že návštěvníci z Čech a Moravy už svoje místa mají, ale předražený ,,aqualandmoravia“ to nebude.
  Jiří Klouda

 79. Hezky postavené lázně, které jsou ovšem katastrofálně předražené, je to zařízení na to jak co nejvíce a nejrychleji vytahat z kapes návštěvníků peníze.Šetří se co nejvíce, některé atrakce nefungují ( vodní děla v dětském bazénu, proplouvací bazén )osvětlení zapnuto jen z nejnutnější části( odjížděl jsem v cca 19 hodin a v bazénech vládlo pološero ).V samoobslužné restauraci cena smažáku s přílohou 160 Kč stojí minimálně za zamyšlení zda se 4 členná rodina bude vracet do tohoto zařízení. Zdá se mi že cca 1500 vstupné a dalších 1500 za jídlo a nápoje opravdu za tuto atrakci nestojí. Rád se vrátím do osvědčeného Maďarska nebo na Slovensko.

  • Naprosto souhlasím. V tobogánech zhruba od 18 hod. studená voda. Restaurace naprostá katastrofa!!
   Cenu bych ještě přešla, ale to jídlo tomu musí odpovídat. Káva mdlé chuti a ty zákusky taky nic moc.
   Špagety ohřívali stylem-namočením do horké vody a pak podávali. HNUS!!!

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo