Aquapark Čestlice – recenze, zkušenosti a hodnocení

0

Užít si léto? To lze mimo jiné i při návštěvě aquaparku Čestlice, kde se vydovádí doslova celá rodina.

Pojďme si proto postupně představit nějaká zajímavá místa, kde se dá strávit prosluněný letní den.

Jedním z takových je třeba Aquapark v Praze, který funguje už bezmála deset let a nabízí více než devět tisíc metrů čtverečních vodní zábavy.

Dopravní dostupnost je skvělá, nedaleko je exit dálnice D1

Dostanete se sem poměrně snadno, a to jak autobusem, tak i vlastním vozem. Jezdí sem každou hodinu autobusová linka od stanice metra C – Opatov, auto tedy klidně můžete nechat doma.

Dvanáct tobogánů s délkou až neuvěřitelných 140 metrů, divoká řeka, potápěčská jáma nebo také dětský bazén se stylovým vrakem pirátské lodi, to je jen zlomek toho, co v jednom z největších evropských aquaparků vlastně najdete.

Nejrozsáhlejší tuzemský aquapark je otevřen každý den mezi desátou a dvaadvacátou hodinou (v pátek a v sobotu je otevřeno večer až do jedenácti).

Ceník za vstupné do aquaparku Čestlice

Překážkou může být poměrně nákladná vstupenka, protože vyjde dospělého na 499 korun, pro děti je připravena sleva (329 Kč).

Rodinné vstupné (dva rodiče, dvě děti) rovná se čtrnáct stovek, vstupenka navíc platí „pouze“ na další tři hodiny.

Nepřehlédněte:  Aqualand Moravia Pasohlávky

Umělé vlnobití a vodní laser show, ale také palác relaxu s vířivkami a plaveckými bazény. Aquapark Čestlice uvítá i zájemce o klasickou finskou saunu nebo Kneippovy lázně, k dispozici jsou i různé masážní procedury nebo turecké lázně.

Adresa: Pražská 138, 251 01 Praha Čestlice, Česko

Webhttp://www.aquapalace.cz/

Návštěvní řád:

  • pondělí 9:00–22:00
  • úterý 9:00–22:00
  • středa 9:00–22:00
  • čtvrtek 9:00–22:00
  • pátek 9:00–22:00
  • sobota 9:00–22:00
  • neděle 9:00–22:00

Kosmetické služby, solárium, depilace, prostě vše, co si račte přát. Navíc také moderní fitness centrum, kde si lze vyzkoušet dokonce i bruslařský trenažér.

Skutečně tu nechybí nic, co se alespoň trochu točí kolem vody.

Pokud tu chcete zůstat déle, nabízí se i čtyřhvězdičkový hotel přímo v resortu Aquapalace Praha, který nabízí k výběru více než dvě stovky pokojů

Recenze a hodnocení návštěvníků Aquaparku Čestlice

Markéta

jen tam jedte, já tam byla s manželem a užili jsme si to pořádně a vůbec jsem nebyla zklamaná, že jsme tam jeli…ale my jeli na začátku října a byli jsme tam dopoledne, takže bylo málo lidí, tak jsme si to užili, jak to tam je ted o prázdninách, to nevím

Baru

Říkala jsem si, jestli opravdu chci obětovat 400Kč (mám ISIC) za 3h ráchání se ve vodě. Byla jsem přesvědčena a dokonce i mile překvapena! Tobogány jsou fakt žůžo! Byli jsme tu s kamarády v neděli dopo-odpo a nebylo vůbec narváno, fronty na tobogány se daly vystát a divokou řeku jsme si sjeli asi milionkrát. Strašně mě baví způsob placení v celém areálu – vše se Vám načítá na čip – nevím jak obvyklé to v aquaparcích je, páč nejsem jejich znalec. Na baru si můžete dát alko-nealko drink, jejichž ceny jsou typicky pražšké (kolem 100kč). Celkově to hodnotím moc pozitivně, ale tohle místo se nestane mojí častou víkendovou destinací..
Byl jsem zde vícekrát v saunovém světě a chválím jak velký výběr saun od nízkoteplotních až po turbosaunu „vulkán“, tak rozdělení na „finskou“ část, římské lázně a část venkovní „ruskou“. Najdete zde vnitřní i venkovní vířivky, relaxační prostory i venkovní terasu, ochlazovací bazénky, vědra i sprchy (vč. tzv. zážitkových) či malý bazén na plavání. Můžete si zde za poplatek půjčit ručník či prostěradlo, zakoupit nějaké občerstvení či venku při dešti půjčit deštník. Tedy stručně řečeno, každý si zde vybere a jako třešničku zde nabízejí saunové rituály, o které je takový zájem, že doporučuji hlídat si čas a přijít v předstihu. Ze saun můžete projít do wellness, kde se můžete nechat namasírovat (nevyzkoušel jsem) a Auqapalce zahrnuje samozřejmě i velký „vodní svět“ s tobogány, divokou řekou, animačními programy a soutěžemi a jinými vodními radovánkami. Pokud jedete autem, parkujete zdarma, pokud volíte MHD, pak od metra  z Chodova využijte aquabus, rovněž zdarma. Je to sem celkem výlet, ale je to zde fajn. :)

Více recenzí na Aquapalace Čestlice z Yelp >>

Cevii

Chválím aquabus, který je zdarma a doveze vás až k areálu. Aquapark bych ale nepovažoval za nejlepší v České republice, velmi směle mu konkuruje Aqualand Moravia v Pasohlávkách, který nabízí daleko lepší tobogány. Tobogány mě zde příliš nenadchly, řekl bych, že tak jeden byl opravdu zábavný (děti se však určitě vyblbnou tak či tak). Co mě však ohromilo byl rozlehlý saunový svět, plný různých druhů saun, lázní, vířivek a také saunové rituály. Rozhodně bych zde však vytknul zpoplatnění prostěradel, vzhledem k ceně vstupného, které je poměrně vysoké.
Denisa
Aquapark se mi moc líbil. Tobogány byly skvělé. Divoká řeka vypadala moc hezky, ale byla jsem po nemoci a nechtěla jsem mokrá plavat ven. Jediné, co mě mrzelo, bylo, že před akvárii s mořskými rybami si hověly mámy s dětmi, a nikdo (ani děti) akváriím nevěnoval pozornost. Také bych se tam ráda šla kouknout, ale prodírat se houfem dětí se mi opravdu nechtělo.

Více recenzí na AquaPalace Čestlice z TripAdvisoru >>

jitunka

V Aguaparku v Čestlicích jsme byli s dcerou za vysvědčení. Byla velice zklamaná, vstupné předražené, na tobogány fronty, celkově nepřehledné, ve vlnobití narváno, celou dobu hrála hlasitá hudba, dcera mě prosila ať jdeme domů, i když jindy se jí nechce domů. Lepší zkušenost mám s jinými aguaparky: Most, Slaný ale i Barrandov. Bylo to i pro mě spíše zklamání.

A co vy? Navštívili jste aquapark AquaPalace Čestlice? Přidejte vaše recenze, zkušenosti nebo dotazy do diskuze!

Aquapark Čestlice – recenze, zkušenosti a hodnocení
2.7 (53.33%) 3 hlasů

Štítky:

1 komentář
  1. kdyz je to tak prosperujici zalezitost,se ho chce sehnal group zbavit.protoze je to prodelecne.a mhmp mu neskocil na lep.energeticky neunosne.lidi budou setrit aby zaplatili domacnost.soudruh Ing.Sehnal se tam muze s kolegy soudruhy a soudruzkami rachat.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo