Aquapark Chomutov recenze

3

V posledních letech rostou nové aquaparky doslova jako houby po dešti, na mapě ČR jich najdeme už několik desítek – a dostane se nejen na krajská, ale i někdejší okresní města.

Dovádění ve vodě si tak nenechají ujít tisíce českých rodin, a to zvláště během letních měsíců, kdy je podobné osvěžení přímo nutné.

Pojďme si proto představit jeden ze zajímavých tipů na víkendové cachtání v teplé vodě nebo pobyt v prohřáté sauně, vítá vás aquapark v Chomutově, který tu najdete na okraji města v Mostecké ulici.

Bazén s osmi drahami, určený i pro plavecké závody

aquapark-chomutov V Chomutově se pořádá spoustu plaveckých závodů, součástí aquaparku je krytý osmidráhový bazén s místem pro 200 přihlížejících diváků.

Jde zde i samostatné plavecké centrum, kde své první pokroky ve vodě dělají naši nejmenší. Další atrakce jsou třeba masážní trysky a lavice, houpací bazén nebo vodní chrliče, nechybí ani dětské brouzdaliště a dva velké tobogány, jeden klasický, druhý člunový – který je v tuzemsku spíše unikum.

Otevřeno je zde od úterý do neděle od devíti do jednadvaceti hodin, v pondělí je pak otevírací doba „až“ od jedné hodiny odpolední.

Od úterý do pátku je možné chodit na ranní plavání (6-8 hod.), každý sudý pátek je na programu takzvané večerní plavání, které se odehrává mezi dvacátou a dvaadvacátou hodinou.

Ceny vstupného?

Posuďte sami, zda je to málo nebo moc – za hodinu pobytu v aquaparku zaplatí dospělá osoba 95 korun, děti do patnácti let, studenti či senioři nad 65 let věku mají nárok na dvacetikorunovou slevu.

Půldenní vstupné se dá pořídit za 220, resp. 170 korun, rodinné vstupné pro dva dospělé a dvě děti je na půl dne 360 korun, na jednu hodinu zaplatí rodiny hned 240 Kč. Samozřejmostí je zde i možnost využití dobíjecí kartu Aquasvět – ta se dá využít jako permanentka.

VAŠE HODNOCENÍ

Štítky:

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo