Arte Clinic Brno – recenze

9
Aktualizováno

Arte Clinic Brno - recenze Také v Brně si můžete dopřát špičkovou plastickou chirurgii. Sídlí zde klinika Arte Clinic Brno, která se specializuje na estetické zákroky bez použití invazivních metod.

Můžete si zde dopřát širokou škálu zákroků, a záleží pouze na vás, který z nich si zvolíte.

Klinika se nachází v moderní budově v Brně, která je dobře dostupná pomocí hromadné dopravy. Pro klienty je samozřejmě připraveno i parkování zdarma.

Nepřehlédněte:  Surgal klinik Brno recenze

Bezbolestné metody liposukce snadno k mání

Dlouhodobým hitem v oblasti estetické medicíny je liposukce neboli odstranění přebytečných tuků z vašeho těla. Zde je prováděna dvěma různými metodami.

  1. Ta první využívá moderního laseru SlimLipo a současně dochází k okamžitému efektu zeštíhlení těla. Zákrok je rychlý a bezbolestný.
  2. Druhou možností je tumescentní liposukce, která počítá s běžným odsátím tuku pomocí tenkých kanyl. Po obou způsobech zákroků můžete ihned odejít domů.

Mezi další oblíbené zákroky patří estetické úpravy na těle a končetinách. Arte Clinic vám dopřeje nejen odstranění nepěkných strií na břiše, ale kromě toho také vzpruhu pro vaše povadlé hýždě nebo speciální plastiky intimních partií.

Facelifting zkrátka na jedničku

Nejvýraznější částí každého těla je obličej a tomu se samozřejmě Arte Clinic věnuje také. Mezi nejoblíbenější zákroky poslední doby patří takzvaný facelifting, při kterém je povadlá kůže napnuta a zpevněna.

Můžete si ale dopřát také například vyhlazení vrásek na jakémkoliv místě vašeho obličeje či krku. Arte Clinic poskytuje i takzvaný minifacelift, který po sobě nezanechává téměř žádné stopy, a především je velmi rychlý a efektivní.

Jedná se o soukromou kliniku, která vám všechny provedené výkony naúčtuje. U některých zákroků je ovšem možné vyřídit i výhodný splátkový kalendář, takže si můžete dopřát omlazení a zkrášlení i bez zdlouhavého čekání, než se vám povede si potřebnou částku našetřit.

Arte Clinic a Quick Lift

V poslední dobře můžete reklamu na zákrok Quicklift od Arte Clinic vidět všude na webu. Tato metoda liftingu obličeje má zaručovat, že budete vypadat opět mladě, bez vrásek a vaše pleťe bude opět vypnutá.

Bohužel, zatím na internetu o Quicklift metodě není mnoho recenzí a diskuzí. Pokud tedy máte zkušenosti s Quickliftem od Arte Clinic, pomozte ostatním a napište vaše hodnocení a zkušenosti dolů do diskuze, děkujeme.

Kontaktní údaje:

Arte Clinic, Křenová 73, 602 00 Brno-střed

VAŠE HODNOCENÍ

2 Comments
  1. Dostala jsem od dětí poukázku do Arte Clinic na Quicklift. Zpočátku jsem nevěděla o jaké přesně ošetření jde, jelikož jsem s tím neměla žádnou zkušenost. Vše jsem se dozvěděla až na konzultaci s paní doktorkou, která musím podotknout byla velmi milá, příjemná a vše mi ochotně vysvětlila. Po konzultaci jsem se objednala přímo na zákrok. Upřímně musím říct, že takový efekt jsem rozhodně nečekala. Manžel mi udělal fotku před a po a opravdu rozdíl je neuvěřitelný. Takže velké díky paní doktorce !

  2. Odpovědět
    Daniela Rudzanová před 2019/03/24

    Postoupila jsem SL břicha a boků před 4 týdny..jsem naprosto spokojená,výsledek je už nyní viditelný.P.doktorka Nartová odvedla perfektní práci.Mohu jen doporučit kliniku Arte Clinic Brno

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo