BabyCalm kapky recenze: Jaké jsou s nimi zkušenosti?

1

Malé děti sice nemají problémy nás dospělých, ale neznamená to, že by je netrápilo nic. Jelikož nemají ještě vyvinuté zažívání a vše je pro ně nové, mohou trpět na koliky, prdíky a další zažívací potíže. Mohly by čerstvým rodičům pomoci kapky BabyCalm?

babycalm recenze

Miminka, která jsou na světě teprve krátce, musí být občas trochu v šoku. Zatímco v děloze jim přišlo veškeré jídlo až pod nos a větry pro ně byly naprosto neznámým pojmem, na světě se musí o vše postarat jejich tělo samo. A to s sebou občas přináší i nějaké do nepohodlí.

Mluvíme především o zažívacích potížích, které se u miminek dostavují v průběhu kojení. Kromě toho, že dítěti není dobře, má tendenci plakat a zdržovat se od klidného spánku, který je důležitý pro jeho zdravý vývoj.

💡  Dbejte na bezpečnost nákupu: BabyCalm kapky nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Baby Calm na BENU.cz

Hodí se připravit na tuto situaci předem a mít doma nachystané kapky BabyCalm?

Co jsou kapky BabyCalm?

✅ BabyCalm jsou  speciální kapky z přírodních zdrojů, které se podávají malým dětem při zažívacích potížích. Tento výrobek neobsahuje žádná konzervační činidla, cukry a ani alkohol.  Co se týče informace o tom, od kdy BabyCalm kapky používat, z oficiálních zdrojů lze celkem snadno vyčíst, že stačí počkat do skončení prvního měsíce života. V takovém případě nemá dávkování žádné omezení a není potřeba mít ani žádný lékařský předpis.

💡  TIP na produkt – BabyCalm kapky baby calm recenze

💧  Plně přírodní výrobek

✅ Snižuje možnost vzniku břišních bolestí a hromadění plynů
✅ Je vyráběn a testován pod dozorem lékařů a farmaceutů
✅ Umožňuje dítěti i rodičům předejít trávícím problémům

 

Na co BabyCalm pomáhá?

✅ BabyCalm kapky pomáhají na klasické trávicí problémy, se kterými se mohou čerství rodiče setkat.

Patří mezi ně:

 • Novorozenecká kolika
 • Plynatost
 • Bolest břicha

Kapky BabyCalm by měly přispět k tomu, že v břiše miminka dojde ke zvýšení produkce trávicích šťáv. Také dojde k potažení vnitřních orgánů speciálním povlakem, který usnadňuje průchod potravy zažívacím ústrojím. V neposlední řadě složení výrobku pomáhá předcházet vzniku větrů.

BabyCalm kapky

Jak se správně podává?

Aby měly tyto kapky nejlepší možný účinek, doporučuje se dítěti nakapat 10 kapek BabyCalm přímo do pusy před plánovaným jídlem. Pokud si to situace žádá, ✅ BabyCalm lze dítěti podávat i mezi jídly.

Složení

Nejspíš vás zajímá, co se v kapičkách ✅ BabyCalm přesně nachází. Můžeme vás uklidnit. Na etiketě najdete glycerin, fenyklový olej, anýzový olej a mátový olej. Jelikož nejde o léčivý přípravek, počítejte s tím, že spadá do kategorie doplňků stravy.

Hodnocení rodičů

BabyCalm kapky

Diskuze na internetu se hemží žádostmi o pomoc při probdělých nocích. Proto se podíváme na to, jestli by rodiče doporučili kapky ✅ BabyCalm svým přátelům a dalším (pro ně neznámým) rodičům.

Rodiče, kteří kapky BabyCalm vyzkoušeli, o nich říkají, že:

Výhody
 • Miminko přestalo bolet bříško
 • Mají rychlý nástup účinků
 • Se dobře aplikují
 • Jsou cenově dostupné
 • Děti lépe spí
 • Pomáhají i při zácpě
 • Miminkům chutnají
 • Složení může podporovat opruzeniny zadečku
 • Balení by bylo vhodné větší

Recenze ostatních zákazníků, které jsme našli na internetu

babycalm složení

Zdroj: Pilulka.cz

baby calm zkušenosti

Zdroj: Zbozi.cz

babycalm hodnocení

Zdroj: Lekarna.cz

baby calm diskuze

Zdroj: Benu.cz

Někteří rodiče uvádí, že bolesti se jejich dítě úplně nezbavilo, ale situace je znatelně lepší. Miminka se také kapání přípravku do úst obvykle nebrání a po podání mnohdy spokojeně spí.

Z toho důvodu si myslíme, že je vhodné kapky BabyCalm alespoň jednou vyzkoušet.

 

 

Máte s kapičkami BabyCalm nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

BabyCalm kapky recenze: Jaké jsou s nimi zkušenosti?
4 (80%) 3 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo