Bactoral kapky – recenze

0

Cucavé tablety, které jsou doporučovány mnoha praktickými lékaři jako doplněk při léčbě angíny. Bactoral má vynikající recenze, drtivá většina uživatelů si na českém internetu vysloveně pochvaluje jeho účinky.

Předností je i příjemná chuť, která u podobného druhu léčiv rozhodně není vždy zcela ideální.

Záněty středouší, které jsou příliš časté? Viróza a bolesti v krku? Úporná rýma?

Na to vše by měl mít efekt právě Bactoral, tedy – samozřejmě je nutná ještě další léčba, a to podle doporučení ošetřujícího lékaře, zvláště pokud jsou problémy skutečně chronické.

Existuje přátelská i nepřátelská mikroflóra, Bactoral dodá impuls té první

Takzvané orální probiotikum, které dodá síly přátelské mikroflóře v oblasti krku a ústní dutiny.

Balení šestnácti tablet, snadno rozpustných v ústech.

Bohužel, vážným mínusem je zde cena. Zaplatit za šestnáct tablet zhruba čtyři stovky? Pro většinu rodin, zvláště těch s menšími dětmi, které musí kalkulovat s každou stokorunou, je to velká zátěž pro rozpočet.

Bactoral nicméně není na lékařský předpis a už vůbec jej nehradí pojišťovna, zájemci o něj proto musí zaplatit plnou cenu, kterou stanovil výrobce.

Probiotické bakterie, která obsahuje Bactoral, se brzy v ústní dutině začnou cítit jako doma a zaženou na zdárný ústup patogenní bakterie, chystající se množit a škodit.

Při akutních potížích se doporučuje užívat jednu cucavou tabletu dvakrát denně (ráno po jídle, večer před ulehnutím), a to po dobu tří dnů. Dalších deset dnů se doporučuje brát jednu tabletu před spaním.

Znamená to, že spotřebujete vlastně celé balení. Tableta by měla být rozpouštěna v ústech co nejdéle to bude možné, poté, co se rozpustí, tak asi půl hodiny nic nejíst a nepít.

Nepřehlédněte:  Prodietix recenze

Bactoral se může samozřejmě užívat i preventivně, hlavně v době, kdy hrozí zvýšený počet infekcí.

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo