Bactoral kapky – recenze

1

Cucavé tablety, které jsou doporučovány mnoha praktickými lékaři jako doplněk při léčbě angíny. Bactoral má vynikající recenze, drtivá většina uživatelů si na českém internetu vysloveně pochvaluje jeho účinky.

Předností je i příjemná chuť, která u podobného druhu léčiv rozhodně není vždy zcela ideální.

Záněty středouší, které jsou příliš časté? Viróza a bolesti v krku? Úporná rýma?

Na to vše by měl mít efekt právě Bactoral, tedy – samozřejmě je nutná ještě další léčba, a to podle doporučení ošetřujícího lékaře, zvláště pokud jsou problémy skutečně chronické.

Existuje přátelská i nepřátelská mikroflóra, Bactoral dodá impuls té první

Takzvané orální probiotikum, které dodá síly přátelské mikroflóře v oblasti krku a ústní dutiny.

Balení šestnácti tablet, snadno rozpustných v ústech.

Bohužel, vážným mínusem je zde cena. Zaplatit za šestnáct tablet zhruba čtyři stovky? Pro většinu rodin, zvláště těch s menšími dětmi, které musí kalkulovat s každou stokorunou, je to velká zátěž pro rozpočet.

Bactoral nicméně není na lékařský předpis a už vůbec jej nehradí pojišťovna, zájemci o něj proto musí zaplatit plnou cenu, kterou stanovil výrobce.

Probiotické bakterie, která obsahuje Bactoral, se brzy v ústní dutině začnou cítit jako doma a zaženou na zdárný ústup patogenní bakterie, chystající se množit a škodit.

Při akutních potížích se doporučuje užívat jednu cucavou tabletu dvakrát denně (ráno po jídle, večer před ulehnutím), a to po dobu tří dnů. Dalších deset dnů se doporučuje brát jednu tabletu před spaním.

Znamená to, že spotřebujete vlastně celé balení. Tableta by měla být rozpouštěna v ústech co nejdéle to bude možné, poté, co se rozpustí, tak asi půl hodiny nic nejíst a nepít.

Nepřehlédněte:  Prodietix recenze

Bactoral se může samozřejmě užívat i preventivně, hlavně v době, kdy hrozí zvýšený počet infekcí.

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password