Badoo seznamka [recenze]

5

Badoo je sociální síť pro navazování kontaktů. Můžete zde hledat přátele, flirt i vážný vztah. Jak to tak bývá, většinou jde o flirt. Pokud hledáte někoho, s kým můžete chatovat, místo je pro vás jako stvořené. Síť funguje prostřednictvím mobilní aplikace a má i webovou verzi. Prostřednictvím lajků hodnotíte různé profily a pokud dojde ke shodě, aplikace vás pak propojí.

Badoo

Badoo je u nás jakýmsi průkopníkem ve světě mobilních seznamovacích aplikací. Jeho verze pro web a mobilní telefony jsou k dispozici od roku 2006 pro všechny uživatele, kteří hledají seznámení. Badoo je v testech hodnoceno dobře, k dispozici jsou ale i jiné aplikace k seznámení. Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak si ho vyzkoušet, je registrace online pomocí Facebook účtu v základní verzi zdarma. Můžete si stáhnout obrázky a informace z FB na profil Badoo. Pak si lze změnit jméno, které se zobrazí ve vašem účtu. Na stránce Badoo si tak zvolíte jiné.

Další možnosti

Po přihlášení můžete kontaktovat lidi ve vašem okolí, nebo se přihlásit do mobilních a webových verzí pomocí stejných přístupových dat. Můžete si zjistit, zda je určitý uživatel online. Funkce vyhledávání v aplikaci je geografická. Pomocí GPS vám vyhledá lidi v okolí, kteří odpovídají předem definovaným charakteristikám, jako je věk, pohlaví a zvolený důvod pro vyhledávání.

Zdarma i za peníze

Z velké části funguje zdarma, ale nabízí i placené prémiové služby. Po zaplacení uvidíte, komu se právě líbí váš profil, můžete navštěvovat cizí profily, aniž by o tom jejich majitelé věděli, můžete odvolat poslední hlas, topovat svůj profil, přednostně chatovat s novými a populárními uživateli. Bez platby můžete běžně komunikovat a prohlížet si profily. Členství si můžete předplatit na týden, měsíc, čtvrt a půl roku i napořád. Platit můžete více platebními metodami a ceny se při jejich použití liší.

Profily na Badoo

O nic převratného se ale nejedná. Profily nejsou nijak schvalované, mohou být falešné i podvodné a je třeba si zde dávat pozor. Některé mohou vyžadovat peníze, lechtivé fotografie a další věci. Jak je ale od sebe rozlišit, vám nikdo neporadí. Jde o celosvětovou síť s velkým množstvím uživatelů. Světově ji využívá 414 milionů uživatelů. Velké procento z nich jsou ale dávno nepoužívané profily. Světová měsíční návštěvnost je asi 60 milionů uživatelů.

Výhody Badoo Premium

U Badoo můžete i jako bezplatný člen napsat tolika lidem, kolika jen chcete. Prémiové členství na Badoo se nazývá Super Powers a můžete ho cíleně a efektivně používat. Máte také lepší viditelnost ve výsledcích vyhledávání. Pokud chcete používat Badoo strategicky, placené členství se může hodit. Možná není Badoo nejlepší seznamovací aplikací v České republice, ale můžete tu flirtovat i zdarma. Při placení verzi si lze vytvořit optimální základ pro úspěch.

Nepřehlédněte:  Be2 seznamka [recenze] - používání, členství, zkušenosti a jak funguje

Jaké jsou tipy pro větší úspěch s Badoo?

Nahrajte si více fotek vás samotných. Měly by vás prezentovat v zajímavém světle a různých oblastech života. Neustále je aktualizujte, ať nepůsobíte falešně a vyvarujete zklamání při setkání v reálu. To samé přece chcete od protějšku. Snažte se být aktivní a přihlašovat se každý den, jinak systém předpokládá, že už partnera nehledáte. Být aktivní se tedy vyplatí. Zvažte ale, zda vám během času stráveného zde neuniká ten skutečný život v reálu.

Flirt, sex a nové přátelství

V ČR Badoo využívají různí uživatelé jinak. Někteří hledají jen sex a krátkodobé dobrodružství, jiní si nejsou jistí, co chtějí a nekonečně flirtují a chatují, další hledají vážný vztah. Proto dejte svým protějškům co nejdříve vědět, co hledáte, což oběma stranám ušetří velkou spoustu času, pokud jsou cíle odlišné. Pokud chcete jen sex, zvažte hledání přímo na aplikaci pro sexuální seznamování. Můžete určit typ vztahu, který hledáte, jako přátelství, konverzace, rande a tak dále. V nastavení profilu a vyhledávání si prostě vyberete.

Uživatelská základna a přívětivost systému

Váš profil není veřejně dostupný na internetu a prohlížet si jej můžou jen registrovaní uživatelé. Placené členství je automaticky prodlužováno a přináší riziko neschválených plateb. Prodlužování lze vypnout v nastavení profilu. Dotazy a problémy lze řešit se zákaznickou podporou řešit prostřednictvím kontaktního formuláře.

Badoo v ČR

Badoo je celosvětová seznamovací sociální síť. Seznamka se hodí pro flirt i vážný vztah. Díky široké základě uživatelů je z čeho vybírat. Jde o zahraniční společnost, ale Badoo je plně lokalizované pro Česko. V rámci bezplatného tarifu můžete nahrávat až 100 fotek, prohlížet profily a samozřejmě chatovat. Placené funkce spočívají hlavně ve zviditelnění vašeho profilu. Badoo se dá přirovnat svým konceptem k Tinderu, jde ale více o sociální síť a můžete zde volně procházet mezi jednotlivými profily.

Výhody Badoo

Předností je jednoduchost a absence reklam. Badoo je primárně web, ale můžete mít Badoo i jako aplikaci na iOS či Android. Proces seznamování vám zpříjemní i různé funkce, jako nalezení protějšku, který je podobný nějaké celebritě. Je to sice tak trochu padlé na hlavu, protože skutečné hodnoty je třeba hledat jinde, ale divili byste se, jak je to žádané. Velká část je bezplatná, proto je zde mnoho falešných profilů. Je třeba být obezřetní a pamatovat na zásady seznamování online. Pokud se chcete seznámit s lidmi v okolí a zároveň nechcete investovat peníze do členství placené seznamka, Badoo je dobrým řešením.

Badoo a hodnocení na závěr

Sociální síť Badoo je určená k navazování jakýchkoliv kontaktů. Můžete zde hledat kamarády, flirt i vážný vztah. Aplikace se dá využít i v podobě webové platformy. Celosvětová síť vám umožní hledat kontakty i při cestování. Základní funkce jsou k dispozici zdarma, za prémiové členství si připlatíte a získáte výhody. Podobné funkce má také třeba Tinder, který nabízí dvě varianty placeného členství.

Badoo seznamka [recenze]
2.9 (58%) 10 hlasů
5 Comments
 1. Dobrý den chtěla bych se zeptat, proč mne badoo neustále ruší profil. Druhý den se nemůžu přihlásit, hlásí mi to, že se něco nepovedlo, že připojení trvá déle než obvykle… Založím si nový profil, ověří mi to fotku..

 2. hyeny ale karma je dozene vim to zmetci a budu to sirit kde seb da at kazdy vi jak nas lapaji

 3. nejhorsi seznamka okradaci srdci humus

 4. Má zkušenost – placené členství/neplacené…, to je asi tak nějak fuk, maximálně se zpřístupní nějaké funkce navíc. Svůj profil mám takřka po maximum vyplněn včetně ověření fotky, vícero fotek, doplněných info.. Přibližně 100-150 oslovení různými kreativními formami v rámci jednoho roku, z čehož přibližně do max. 10 odpovědí zpětně, a ve 3 případech nějaká ta delší konverzace…, a stejně to nikam k ničemu nevedlo. Nehledě na hromadu fiktivních profilů, kde odpovídá chatovací robot… Mnohdy si jinak ženy ani zprávy nepřečtou, nebo ano, ale stejně nereagují. Opravdu bych snad i zaplatil za 5 minutový rozhovor, komu se vůbec obecně v dnešní době podařilo seznámit pro vážný vztah, na bodoo vůbec…, protože, jak to tak vypadá, je to šance asi jako koupit stírací los za 50,- a vyhrát na něm alespoň 10 000,-.

  Silné stránky:
  Přehlednost a uživatelská intuitivnost
  Plně v češtině

  Slabé stránky:
  Placené, automaticky se prodlužující
  Reálná šance tak možná 10%….
  Fiktivní profily

 5. Na Badoo mě okradli o 799 kč . Po zaplacení kartou si sami strhli dalších 799 kč , hnus .Petr

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo