Barny´s MSM Sioux – recenze

1

Barnys MSM Sioux je doplněk stravy určený na klouby a celý pohybový aparát. Je vhodný pro všechny generace a vysoce účinný také u seniorů ve vysokém věku. Jde o tradiční severoamerickou recepturu legendárního kmene Siouxů s rychlým a efektivním účinkem znatelným již po několika dnech užívání přípravku. Barny’s Sioux obsahuje ultra čistou podobu přírodní látky zvané Lignisul MSM. Je také velmi důležité, že Barny’s Sioux je přírodní přípravek bez konzervantů a jiných aditiv.

Proč právě Barny’s Sioux

Kromě toho, že má přípravek velmi rychlý a efektivní účinek již po několika dnech jeho konzumace, jeho způsob užívání je velmi snadné. Nejde o velké tablety či kapsle, které by se špatně polykaly. Stačí jej užívat pouze jednou denně v podobě jedné odměrky prášku rozpustného ve vodě. Přírodní produkt bez obsahu konzervantů a jiných aditiv má také velké a ekonomicky výhodné balení na 6 měsíců. Vezmete si 1x denně 1 odměrku přípravku Barny´s Sioux MSM rozpuštěnou ve vodě, kterou vypijete nejlépe ráno během snídaně.

MSM

Obsah aktivních látek v přípravku

Přípravek obsahuje ultra čistou podobu látky MSM tedy methylsulfonylmethan, v koncentraci 99,97 %. Pro zachování jeho vysoké kvality nejsou přidávány žádné jiné pomocné látky. MSM Lignisul je bohatým zdrojem organicky vázané síry a vitaminu C, tedy kyseliny askorbové, který je důležitý pro správnou tvorbu kolagenu v kloubních chrupavkách. Obsah aktivních látek v denní dávce což je 1 odměrka s hmotností 3,2 g je 3184 mg MSM a 16 mg vitaminu C. Jde o doplněk stravy, který se skladuje běžným způsobem v suchu při teplotě do 25 °C.

Barny’s Sioux ruku v ruce s tradicí a přírodou

Barny’s Sioux spolu se značkou Alavis je doporučen pro kloubní výživu a celý pohybový aparát, protože v sobě zahrnuje celkovou znalost přírody a letitou zkušenost severoamerických indiánů. Tradiční receptura má obrovský přesah až do dnešních dnů, protože se jedná opravdu o jeden z nejšetrnějších a také nejspolehlivějších přípravků určených na naše klouby. Jde o drahocenný zdroj přirozené síry zaměřené na stav našich kloubů, šlach, chrupavek, podporu dobrého stavu kůže i vlasů.

Proč Barny´s

Barny´s je původní kanadská společnost, která u nás v ČR působí od roku 1997 prostřednictvím divize Biopol GN. Do roku 2004 veškerou produkci prodávali ještě pod značkou Proenzi. I v té době to byla nejvíce respektovaná značka v tomto odvětví. Od roku 2004 se začali věnovat produktové řadě Barny´s zcela naplno a výsledek je opravdu skvělý. V současné době se rovněž rozvinula i spolupráce na vývoji a výrobě tzv. nutraceutik s mezinárodní farmaceutickou společností. Dodavatelé a finální výrobky musí splňovat vždy farmaceutický standard a farmaceutickou normu GMP, což je zárukou vysoké kvality nabízených produktů.

Nepřehlédněte:  Sušička prádla [recenze]

Proč vyživovat klouby

K našemu pohybovému aparátu patří kosti, klouby a svaly. Nejčastěji bývají klouby a problémy s klouby trpí třetina české populace. Kloubní hlavice zapadá do kloubní jamky. Klíčový je jejich povrch, který tvoří chrupavka, která je tlumičem a výplní zamezující přímému styku kostí. Chrupavka tlumí zátěž a snižuje tření. Pokud dojde k úbytku, dochází ke kontaktu kostí a bolesti se snížením hybnosti. Klouby bolí v důsledku dědičné vady, infekci či poruchy imunitního systému. Mezi nejčastější onemocnění kloubů řadíme artrózu, degenerativní proces při přetěžování kloubů, nadváhu, absenci pohybu, špatnou skladbu jídelníčku, nesprávné sezení a vadné držení těla.

Barny´s MSM Sioux jako vhodná prevence

Kloubní výživa je důležitá. Vyživovat měkké tkáně a kostní chrupavku pomáhá pravidelný pohyb, který zpevňuje i svaly. Starají se o správné držení těla a zpevňují klouby. Můžete zařadit plavání, jízdu na kole, nordic walking a cvičení s vlastní vahou. O výživu kloubů se stará i vhodný jídelníček. Koncentrované množství kolagenu a dalších důležitých látek, jako je glukosamin, chondroitin a boswellin obsahuje kloubní výživa v podobě doplňků stravy.

Barny´s MSM Sioux – recenze a zkušenosti

Většina uživatelů udává již při krátkém užívání, že už po pár dnech konzumace tohoto přípravku došlo ke zmírnění bolestí kloubů a ustoupení otoků. Pokud vám tedy až doteď nic nezabíralo, je nejvyšší čas tento přípravek prostě vyzkoušet. Jeho přírodní složení bez konzervantů a jiných aditiv je příjemným bonusem navíc. Velmi důležitý je i fakt, že toto zlepšení udávají i lidé po úrazech a senioři.

Barny´s MSM Sioux – recenze
3.3 (65.83%) 24 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo