Recenze na BeaMia – pomůže vám spolehlivě oživit vlasy?

4

Regenerace vlasů patří, zvlášť poté, co jsme je barvily nebo zesvětlovaly, k důležitým pilířům péče o ně. Kvalitní kosmetiku však oceníte i jindy, například v době, kdy cílíte na růst vlasů. V případě, že se nespokojíte jen tak s něčím a jde vám především o prémiovou kvalitu produktů, určitě byste měly mít v hledáčku českou značku BeaMia. A níže si povíme proč!

Dlouhé vlasy se považují za jeden z hlavních atributů ženskosti. Pokud ale budou prameny vysušené, polámané a oslabené, ani jejich úctyhodná délka to nedokáže v očích jiných zachránit.

Jedním z hlavních pilířů úspěchu je používání kvalitních pečujících přípravků na vlasy a na pokožku hlavy. Jenže, v drogeriích jich mnoho není a ty, které se dají koupit v kadeřnických salonech, jsou špatně dostupné a mnohdy velmi drahé. Naštěstí si lze vybrat i přijatelný kompromis, kterým je skutečně účinná kosmetika, která ale na druhou stranu nezruinuje váš domácí rozpočet.

Jak se ten zázrak jmenuje? BeaMia.

O BeaMia

BeaMia je česká přírodní kosmetika, která cílí především na pečující kosmetiku na vlasy. Ve svém portfoliu má ale i tělové peelingy, pánskou pečující kosmetiku a mnoho dalších zajímavých věcí, včetně výhodných kosmetických sad. V přípravcích na vlasy se pak s železnou pravidelností setkáme s keratinem, který je jednou z hlavních složek pěstěných a krásných vlasů, kterým na první pohled nic nechybí. Ve složení výrobků jsou ale i další prvotřídní složky, které podpoří jejich přirozenou krásu.

Na co se vyplatí zaměřit?

Už po vstupu na web BeaMia si nelze nevšimnout příjemně minimalistického, avšak ne studeného designu celého e-shopu. Z výčtu výhod se také dozvídáme, že jde o 6 let fungující značku (takže nejde o žádného nováčka na trhu), to, že při nákupu nad 900,- je doprava zdarma nebo to, že výrobky jsou skladem a tým BeaMia vám v případě pochybností během nákupu pomůže se správným nasměrováním k tomu, co by vám mohlo vyhovovat.

Mezi TOP 3 nejoblíbenější produkty u zákazníků pak patří tělový peeling Coffee Scrub Exclusive, který obsahuje směs kávy, přírodních olejů, třtinového cukru a himalájské soli, bezoplachová vlasová kúra Keratin Exclusive ve spreji, ve které je brazilský keratin, panthenol, extrakt z kopřivy, extrakt z aloe vera, vitamín A, vitamín E a vitamín B3, či balíček intenzivní vlasové kúry Exclusive, který kromě Keratin Exclusive spreje obsahuje i arganový šampon a kondicionér.

Co má BeaMia pro muže?

Pokud hledáte nějaký produkt pro muže, v nabídce BeaMia najdete pánský sprchový gel Exclusive, pánský vlasový šampon a balíček pánské kosmetiky s oběma předchozími výrobky. Ve sprchovém gelu nechybí kofein, mentol a panthenol, takže po koupání můžete počítat s dlouhotrvajícím pocitem svěžesti. V šamponu je zase keratin a kofein, takže mohou po tomto šamponu sáhnout i muži, kteří mají potíže s vypadáváním vlasů.

Pro koho je BeaMia vhodná?

Kromě toho, že jde o kosmetiku, která bude vyhovovat jak mužům, tak ženám, sáhnout by po ní měli především lidé, kteří mají zájem o skutečně kvalitní péči bez obsahu silikonů, sulfátů, parabenů a dalších potenciálně problematických látek.

Speciálně pak mohou o této kosmetice uvažovat i ženy, které mají problém s vypadáváním a oslabením vlasů. Dále jsou BeaMia kosmetické výrobky vhodné i pro lidi, kteří chtějí podpořit růst vlasů, omezit jejich třepení a lámání a mají za cíl omezit jejich vypadávání. Zjednodušeně řečeno, půjde o dobrou volbu všech, kteří chtějí najít alternativu dražší salonové kosmetiky.

Názory kupujících

Haircare Cosmetics. Lady Applying Shampoo On Long Hair Washing Head Sitting In Bathtub Full Of Foam Indoors. Side View Shot Of Happy Woman Enjoying Hair Care Routine In Modern Bathroom

Co o kosmetice BeaMia říkají lidé, kteří se rozhodli ji vyzkoušet? Když se podíváme na srovnávač zboží Heureka, vidíme, že kupující s ní mají (stejně jako s celým obchodem) pozitivní zkušenost.

Když vybereme slova z ověřených recenzí, zjistíme, že se klienti nejčastěji zmiňují o:

  • Rychlém dodání objednávky
  • Vysoké kvalitě prodávaných výrobků
  • Vstřícném jednání
  • Spolehlivosti obchodu

Vzhledem k tomu, že kosmetika BeaMia obsahuje skutečně mnoho atraktivních pečujících látek na pokožku i na vlasy, a vzhledem k tomu, že je možné koupit i výhodnější kosmetické balíčky, které můžete někomu věnovat jako dárek, nebo jimi udělat radost sami sobě, můžeme vám tuto českou kosmetiku doporučit.

Také máte s BeaMia pozitivní zkušenost?

Recenze na BeaMia – pomůže vám spolehlivě oživit vlasy?
5 (100%) 2 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo