Body Wraps Chodov – recenze a zkušenosti

5
Aktualizováno

Zeštíhlující zábaly Body Wraps jsou velmi oblíbené u žen i mužů všech věkových kategorií. Největší úbytky jsou na břiše, v pase, na bocích, hýždích a nohou. Metodou Body Wraps Slim lze upravit postavu až o jednu konfekční velikost. Pokud upravíte životní styl, jídelníček a přidáte pohyb, bude změna opravdu znát. Ošetření stojí 1 490 Kč, vyplatí se ale zakoupit kúru.

Body Wraps Chodov

Metoda Body Wraps trvá 90 min a v salonu na Praze Chodově trvá 30 min měření, balení do bandáží, 30 min cvičení a 30 min relaxace. Alespoň 2 hodiny před kúrou nejíst, nenatírat se pleťovým mlékem a dobrý je nemastný peeling. Je třeba pít hodně tekutin, 24 hod se nesprchovat a 4 dny nepít alkohol.

Body Wraps

Druhy zábalů

 • Body Wraps SLIM je nejžádanější, zeštíhlující a detoxikační zábal
 • Body Wraps DETOX je určený pro lepší detoxikaci
 • Body Wraps SPORT se hodí pro sportovce, pomáhá zvyšovat výkon a doplnit energii

Speciální Body Wraps bandáže se namočí do lázně připravené z produktu Body Wraps obsahujícího směs kaolínu obohacenou o minerály. Speciálními bandážemi vám bude proveden celotělový zábal. Jako dárek dostanete kúru na 7 dní povzbuzujícího čaje Body Wraps TEA ke každému druhu zábalu.

 • Lymfodrenáž rozhýbe lymfatický systém a vyloučí se nepotřebná voda z těla
 • Detoxikace z tukových buněk vytáhne škodlivé toxiny a ty se smrští
 • Pohyb nastartuje metabolismus a rychlejší spalování
 • Body Wraps TEA – povzbudí organismus a urychlí hubnutí

Pro koho je vhodná metoda Body Wraps

Metoda Body Wraps Slim je vhodná pro ženy i muže při hubnutí problémových partiích, potížích s lymfatickým systémem a zadržováním vody, po porodu, potížích s vyprazdňováním, při únavě, při lupence, ekzémech a akné. Kúra se nesmí provádět v těhotenství, při kardiovaskulárních chorobách, infekčních onemocněních, akutním virovém, bakteriálním a onkologickém onemocnění.

Nepřehlédněte:  Zdravé stravování recenze

Body Wraps Chodov – recenze

Klienti si chválí celkové zeštíhlení postavy, znatelný úbytek centimetrů, snížení otoků, lepší zažívání, pravidelné vyprazdňování a zmírnění nadýmání. Po porodu zábal pomáhá navracet tělo do původního stavu, snižuje celulitidu a strie. Často se uvádí i snížení únavy, bolestí hlavy a zlepšení kožních potíží. Pokožka se vyhlazuje, vypíná, je hebká a jemná. Urychluje se metabolismus a podporuje hubnutí. Proto

A jak jste se zábaly Body wraps spokojeni Vy?

Máte vlastní zkušenost s procedurou Body wraps?

Podělte se o to s ostatními.

Body Wraps Chodov – recenze a zkušenosti
2.8 (56%) 10 hlasů

Štítky:

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

   Zanechte své hodnocení nebo dotaz

   Register New Account
   Obnovit heslo