Brigády na doma přes internet

9

Hledáte si novou práci, ať už jde o zaměstnání na plný úvazek, na pár hodin denně, brigádu nebo jen malý přivýdělek? Rádi byste pracovali z pohodlí domova a sami si určovali čas, ve kterém se budete práci věnovat?

V dnešní době už není nic těžkého najít si skutečně výnosnou a seriózní činnost, kterou lze vykonávat z domu. Nepotřebujete k tomu ani žádné speciální vzdělání, mnoho takovýchto prací může vykonávat skoro každý.

prace-na-doma-recenze

Jaké práce se dají dělat z domu?

Existuje celá řada různých činností, které můžete dělat z domova a vydělat si tím pěkné peníze. Asi nejlepší variantou jsou práce na doma je práce na počítači. Hodně si tak mohou vydělat zejména programátoři, oblíbený je také copywriting, neboli psaní textů na zakázku.

Můžete také doplňovat zboží do internetových obchodů, spravovat profily na sociálních sítích a dělat spoustu jiných činností, k nimž Vám stačí jen počítač a připojení k internetu.

Kromě prací na počítači se dají z domova dělat i jiné práce, není jich ale mnoho. Patří mezi ně např. telefonní marketing, výuka jazyků, překlady textů nebo různé manuální práce.

Dá se prací z domova vydělat slušné peníze?

Samozřejmě – i z domu si můžete vydělat v podstatě neomezené částky, záleží čistě na Vašem úsilí, schopnostech a aktivitě. Práce z domova rozhodně nemusí být jen obyčejným přivýdělkem, ale pro čím dál více lidí je plnohodnotnou alternativou vůči klasickému zaměstnání ve firmě.

Záleží samozřejmě na tom, jakou konkrétní práci vykonáváte, kolik času jí věnujete atd., nicméně mnoho lidí si z domova vydělá i více než 100 000 Kč měsíčně.

Hodně si vydělají zejména programátoři, o jejichž služby je velký zájem, dobře placení jsou také lektoři cizích jazyků, překladatelé, kvalitní copywriteři a jiné profese.

Přivýdělek pomocí vyplňování anket

Pokud trávíte hodně času u počítače, doporučujeme zkusit vyplňování anket za finanční odměnu. Oproti reklamním mailům nejde o podvod a skutečně si zde vyděláte reálné peníze.

Stačí se jen bezplatně zaregistrovat a budou Vám chodit mailem dotazníky, za jejichž vyplnění dostanete vždy odměnu na účet. Jakmile si našetříte danou částku, můžete si peníze nechat proplatit (na účet, složenkou, na PayPal, šekem – u každé společnosti jsou jiné způsoby platby).

Vyplňováním anket sice nezbohatnete a měsíčně si tak vyděláte jen pár stovek, za rok si ale takto bez problémů vyděláte i několik tisíc a to rozhodně stojí za to.

Jedna anketa totiž obvykle trvá jen několik minut a často je jejich vyplňování i docela zábavné.

Pokud hledáte domácí práce od firmy, která nabízí placené ankety, zkuste např.

  • Český národní panel
  • TNS Aisa
  • iVýzkumy.cz
  • GFK Czech

Ze zahraničních pak především americký Global Test Market, od něhož chodí ankety skutečně často a peníze si pak můžete nechat poslat šekem.

Na co si dávat při hledání práce z domu pozor?

podvodne-nabidky-prace Podvodníků, kteří na internetu nabízejí práci z domova a přitom jde jen o trik, jak z lidí vylákat peníze, je bohužel pořád hodně.

Jedná se především o inzeráty typu plnění obálek, kompletace různých výrobků apod. – na tyto inzeráty prakticky ani nemá cenu reagovat, je to jen zbytečná ztráta času.

Stejně tak nemá smysl registrovat se u společností, jež rozesílají reklamní maily a nabízejí za to odměny – v reálu tyto firmy žádné peníze uživatelům nikdy nevyplatí a na cílovou minimální částku Vás nikdy nepustí.

Čeho byste se ale měli vyvarovat v prvé řadě, jsou inzeráty nebo pracovní nabídky, kde musíte nejdříve zaplatit určitou částku a teprve pak můžete začít s prací.

Žádná solidní společnost, nabízející práci, po Vás nikdy nebude chtít žádné poplatky předem – pokud je vyžaduje, je zřejmé, že se jedná o podvod.

Tip na kvalitní web s nabídkou práce z domova

Závěrem pro Vás máme tip na jeden velmi kvalitní projekt, jenž se věnuje tomuto tématu. Stránky se nacházejí na adrese http://domaci-prace-doma.mefistofeles.cz/ a najdete na nich spoustu užitečných rad a informací, týkajících se práce z domu.

Web informuje o vybraných pracích, které jsou skutečně seriózní, přináší informace o podvodných inzerátech (v sekci Práce z domova – podvody), různé rady a tipy, recenze, odkazy na relevantní webové stránky a další zajímavosti.

S webem je spojená i facebooková stránka Práce na doma, jež je pravidelně aktualizovaná a najdete na ní řadu cenných informací.

Internetové stránky domaci-prace-doma.mefistofeles.cz jsou jedním z největších českých portálů se zaměřením na nabídky práce nebo brigády z domova. Díky nim si už velké množství lidí z celého Česka našlo přivýdělek, brigádu nebo i plnohodnotnou práci.

VAŠE HODNOCENÍ

3 Comments
  1. pěkný článek, poučný, bohužel odkazy na adresy nefungují

  2. Mám zkušenost s vyplňováním anket a online průzkumů. Jako malý přivýdělek je to dobré ,ale musíte dávat pozor, protože kolikrát jsou průzkumy časově omezené. Já si vydělala 1.000,- za měsíc. Není to moc, ale lepší než nic.
    https://trendaro.cz/?ref=CcjJFu

  3. Pro ty, kteří by se chtěli zabývat internetovým marketingem a dostat se tak na pozice do SEO firem nebo na freelance za dobré peníze, možná by dobrým úvodem posloužil tento článek- http://www.gsmagazin.cz/sem-marketing-vyhledavac-jako-spolehlivy-zdroj-prodeju/

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo