Canaba rodinné domy

72

Máte někdo zkušenosti s touto firmou?

Canaba rodinné domy
4.2 (84.21%) 19 hlasů

42 Comments
 1. Hodnotím jako kvalitní a rychlou stavební firmu, která nám postavila dům a rozpočet nebyl přemrštěný – Canabu z vlastní zkušenosti mohu doporučit.

 2. S Canabou jsem řešil za kolik mi jsou schopní postavit dům, když bych tam chtěl podlahové topení a v koupelně jiné obklady, pak mi žena řekla, že jí se ta koupelna tak je líbí, tak nakonec jsem s nimi řešil jen to podlahové topení navíc, protože bez toho jsem nechtěl být ani já ani žena. S cenou, kterou nám spočítali jsme souhlasili a super bylo, že cena byla daná fixně, stavba byla podle plánu a předání domu bylo bez problému – nemusel jsem s nimi řešit žádnou předělávku nebo že by bylo něco nedodělaný – za mě všechno dobrý.

 3. Ocenil jsem hlavně cenu za kterou mi dům postavili, prodejce mi poradil s papíry co jsem potřeboval ke stavbě a jak se začalo, tak všechno šlapalo dobře.

 4. Dobré na spolupráci s nimi bylo, že mi na začátku spočítali kolik bude stavba domu stát i s věcmi co jsem chtěl navíc a já věděl s jakou částkou počítat. Líbilo se mi i to, že mají ve smlouvě sankce za nedodržení termínu předání domu, což se u stavby může stát, v mém případě bylo vše včas. Dům je přesně takový jak bylo ujednáno a já jsem spokojený.

 5. S domem Ideal od Canaby jsme spokojení. Vše proběhlo jak jsme si ujednali a s ničím zásadním při stavbě nebyl problém.

 6. Od této firmy máme postavený bungalov. Vyhovuje nám velmi, když jsme si našli svůj prostor pro odpočinek a s rostoucími dětmi jsem o to víc rád, za více prostoru.

  • My máme taky od Canaby takový ten klasický bungalov, nechtěli jsme nic vysokého a mysleli jsme tím i na budoucnost. Do dnes jsem rád, že jsme takový dům vybrali a cenově jsme se vešli do našich představ.

   • Ahoj, také jsme spokojeni, zatím jsme v procesu stavby, ale vše jde podle domluvených termínů. Musíme vydržet do léta, to bychom se měli stěhovat. Tak se těšíme.

 7. Jsem rád že i přes veškerou inflaci a zdražování materiálů firma stále ceny drží dole tak jako před tím, a že cena se během výstavby je cena fixní.

  • U nás se to taky podařilo přes všechno co se na trhu s financemi děje, držet ty ceny dole. A to že u nás ty finance byly opravdu klíčové, prostě hypotéka se pak neptá. I když jsem rád, že jsme dostavili, teď bych už nic stavět nechtěl. I když to i tak s Canabou šlo. Umím si představit, že lidi co staví svépomoci, mají se stavbou daleko větší starosti. Ale co si budeme podívat, starost a závazek je to poměrně i tak velký.

 8. Dům ideal je dobře typizovaný dům, místnosti jsou tak akorát velký, obývák s kuchyní velmi prostorný. Cena mi přijde více než dobrá, když od toho člověk odečte cenu pozemku. Za takové peníze si člověk skoro už nepořídí ani 2kk v Praze.

 9. S komunikací, cenou i samotným domem jsme moc spokojeni.

 10. Závidím těm který život takhle přál a měli možnost zdědit dům nebo jenom pozemek. My tím že jsme poměrně ještě mladý lidi, a čekat na dědictví nemáme v povaze, jsme uvítali to, že Canaba umí postavit dům za rozumnou cenu. S pozemkem jsme měli trochu problémy, hledali jsme déle jak rok než jsme našli ten správný který nás finančně nepoloží a bude odpovídat tomu co jsme chtěli. S Canabou jsme v tu dobu byli už v kontaktu a zjišťovali jsme si jak firma funguje a s čím pracuje, abychom po koupi mohli co nejdříve zařídit výstavbu, a je pravda že pan prodejce Fikeis nám velmi pomohl s tím jak co urychlit abychom mohli žít co nejdříve ve svém a neplatit zbytečně peníze někomu do kapsy v podobě nájmu. Zkušenosti mám tedy s touto firmou zatím jen pozitivní, i když samotnou kvalitu domu ještě posoudit úplně nemohu protože bydlíme jen krátce.

 11. Měli jsme štěstí že nám do klína přistál pozemek, sice malý, ale na dům Uno úplně bohatě stačil, a to i tak je ten dům na naše poměry dost velký, byli jsme zvyklý na 2kk.

 12. Dům Romace jsme pořídili za o něco vyšší cenu než je ta se základním vybavením. Chtěli jsme v dolním patře podlahové topení, plus lepší sanitu v koupelně, ale cena nebyla zas až o tolik vyšší než jsem se bál, mají nějaké slevy u dodavatelů takže to vyšlo dobře. Stavba proběhla podle plánu, bydlíme v domě už půl roku.

 13. Dobrý den,
  budeme stavět s Canabou UNO CITY.
  Byl by tady někdo ochotný mi prosím poslat nějaké fotky domu po předání?
  Chci jen pro inspiraci ohledně prostoru…
  Kdyžtak email dan.balusek@seznam.cz

 14. Když jsme zvažovali koupi domu a procházeli inzeráty, tak mě až vyděsilo jak jsou některé domy předražené a to ani nejsou velký nebo aspoň pěkný, takže jsme po delší úvaze a našetření víc peněz koupili pozemek a dům si nechali postavit podle toho jaký jsme chtěli, od Canaby jsme koupili dům Variant který má pro naší rodinu dobrou rozlohu a k tomu garáž. Dům je to opravdu velký a za takovou cenu to byla velmi dobrá koupě.

 15. Líbilo se mi že měli všechno dobře zorganizované, naše nadstandardní požadavky bez problémů splnili, samozřejmě jsme za ně zaplatili ale i tak se cena nijak rapidně nevyšplhala. Dělníci si na stavbě asi docela mákli protože do půl roka byla hotovo a za necelý měsíc jsme se plně zabydleli.

 16. Já jsem moc ráda že jsme se nakonec rozhodli pro dům se jménem Ideal, zvažovali jsme totiž ještě dům Romance ale teď už si neumím představit že bychom měli jiný. Velmi rychle jsme se tu zabydleli, zahradu jsme měli do roka zatravněnou a myslím si že teď už nám teoreticky nic nechybí.

 17. dobrá zkušenost, dům stál za chvilku na místě a byl za dobrý prachy, pozemek nás vyšel sice trochu na víc, ale aspoň už nemusíme řešit že děti dělají na zahradě nepořádek tak jako jsme to pořád řešili s naší starou sousedkou že dělají rámus před barákem, doufám že to se nám už nestane.

 18. Dom bol postavený v stanovenej dobe a s cenou sme boli maximálne spokojní. Vyšli v ústrety so viacmenej so všetkým

 19. jeden velky podvod na lidi, varuji, mam osobni zkusenosti!

  • Stavím s nima a zatím se vyskytl problém se základovou deskou,chtějí si účtovat asi o 380 tis navíc což mě přijde trochu moc dát celkem za desku cca 700 000 když připočto těch 270 000 co už mě účtují v ceně domu jako tipovou desku

 20. Můžu doporučit.

 21. Oceňuju zejména rychlou komunikaci, i vyřízení projektové dokumentace zdarma. Následná stavba proběhla taky rychle, dům nemá žádnou vadu ani po 4 letech.

 22. Varuji,máme dům od Canaby a po sedmi letech odpadává vrchní omítka a odpadávají obklady.

 23. Chtěli jsme s manželem rychle a komfortně bydlet, bylo pro nás i podstatné že stavba nebude dražší než jsme se s Canabou na začátku dohodli a dům nám bude předaný v daný den, to pro nás byla velká výhoda, mohli jsme všechno jak časově tak i peněžně naplánovat.

 24. Dům který nám Canaba postavila je i po letech v původním stavu tak jak nám ho předali, zkušenosti s nimi mám pozitivní.

 25. Hodně dlouho jsme zvažovali koupi domu od téhle firmy, všechno jsem si zjišťoval dvakrát protože jsem chtěl mít jistotu že když už do toho investuju né malý peníze tak že to bude stát za to. Asi po půl roce jsme do toho šli, nechali jsme si udělat projekt a všechno okolo a na jaře se koplo do země, po pár měsících bylo hotovo, takže moje očekávání bylo splněno.

 26. Spolupráce s Canabou byla v celku fajn, když nám něco nevyhovovalo tak se to řešilo hned dokud to nebylo podle toho jak jsme chtěli. Koupili jsme od nich dům Ideal, původní cenu jsme přesáhli protože jsme chtěli lepší koupelnu, podlahu a dveře.

 27. S Canabou mám dobré zkušenosti, klidně bych je doporučil dál.

 28. U nás bylo všechno bez komplikací, sice nám dům předali o pár dní později kvůli špatnému počasí, ale jak říkám, bylo to pár dní (myslím si že max 4 dny) a já osobně si radši počkám na to až bude dům zcela hotov a bez vad, než abych na ně doléhal ať pospíchají. Dům nám byl předán v okamžitě obytném stavu, tím že jsme s nimi měli domluvenou i kuchyni tak stačilo natahat krámy a hned jsme mohli bydlet.

 29. Hodnocení výše je v naprostém rozporu s mými zkušenostmi…zásadně varuji před uvedenou firmou, lžou jako když tiskne např. doba výstavby co nabízejí je v reálu 21 měsíců,

  • Dobrý den, mohu se zeptat s vaší spokojenosti s touto stavební firmou?? My totiž uvažujeme si nechat od nich postavit dům .
   Děkuji s pozdravem Kristina

 30. Při ceně dnešních bytů co jsou v Praze jsem byl rád že se mi nabídla možnost pracovat mimo a zařídit si bydlení v „levnějším kraji“. Nejdřív jsem byl klasicky v podnájmu, a když se mi konečně povedlo našetřit nějaký větší peníz tak jsem šel do hypotéky a koupil od Canaby dům na klíč, je dobrý že se člověk nemusí starat o nic, jen vlastně platí a čeká, a to ne ani tak dlouho, asi po půl roce jsme se nastěhovali. Konečně se mi v mých 35 letech povedlo mít vlastní barák, děti aspoň budou mít co dědit. :D

 31. Naše rozhodnutí o stavební firmě rozhodlo vzorové centrum které jsme navštívili, ujal se nás pán který byl sice krapet ukecaný ale zase nám řekl všechno co jsme chtěli vědět a pak nám i pomohl projít úřady a papírováním se stavbou spojeným. Stavba začala na začátku května, přála jsem si do konce roku bydlet v novém a oni to fakt stihli všechno, dům byl a furt je v prvotřídním stavbu a to i včetně vybavení který nám dodali oni (koupelna, záchod, kuchyně), takže bych je celkově doporučila, sice je to trochu nervozita, když nevíte co se na vašem pozemku děje ale to je tak asi vždycky.

 32. Máme od Canaby dům Ideal a jsme spokojení. Komunikace, stavba, cena i rychlost byla splněná tak jak jsme si řekli.

 33. Můžu doporučit, dům jsme stavěli jako čerství rodiče takže jsme měli starostí až nad hlavu a byl jsem rád že jsem se nemusel starat o to co se na stavbě děje, přišli jsme až k hotovému a jsme spokojení. Byl jsem spokojený i s prodejcem, který nám dával o všem vědět a komunikoval s námi celou dobu stavby.

 34. Chválím přístup prodejců který mi dost pomohli a provedli mě touhle neznámou džunglí, dům jsem stavěl poprvé a ani v okolí jsem neměl někoho kdo by se stavbou měl nějaké zkušenosti, takže jsem rád že mi s tím někdo pomohl, i co se manažera stavby týče. Dům stojí a já jsem spokojený.

 35. Stavěli jsme s ni na začátku minulého roku, ze začátku jsme uvažovali o patrovém dům, ale nakonec jsme si vybrali bungalov s tím že patro se dá případně dostavět, zatím nám to ale stačí. Celková realizace probíhala docela v poklidu, já se jen koukal na to jak jim to jde případně kontroloval samotnou práci se stavbyvedoucím.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo