Canaba rodinné domy

72
Aktualizováno

Máte někdo zkušenosti s touto firmou?

Canaba rodinné domy
3.8 (76.92%) 13 hlasů
Nepřehlédněte:  Nábytek Bmark

34 Comments
 1. Od této firmy máme postavený bungalov. Vyhovuje nám velmi, když jsme si našli svůj prostor pro odpočinek a s rostoucími dětmi jsem o to víc rád, za více prostoru.

 2. Jsem rád že i přes veškerou inflaci a zdražování materiálů firma stále ceny drží dole tak jako před tím, a že cena se během výstavby je cena fixní.

 3. Dům ideal je dobře typizovaný dům, místnosti jsou tak akorát velký, obývák s kuchyní velmi prostorný. Cena mi přijde více než dobrá, když od toho člověk odečte cenu pozemku. Za takové peníze si člověk skoro už nepořídí ani 2kk v Praze.

 4. S komunikací, cenou i samotným domem jsme moc spokojeni.

 5. Závidím těm který život takhle přál a měli možnost zdědit dům nebo jenom pozemek. My tím že jsme poměrně ještě mladý lidi, a čekat na dědictví nemáme v povaze, jsme uvítali to, že Canaba umí postavit dům za rozumnou cenu. S pozemkem jsme měli trochu problémy, hledali jsme déle jak rok než jsme našli ten správný který nás finančně nepoloží a bude odpovídat tomu co jsme chtěli. S Canabou jsme v tu dobu byli už v kontaktu a zjišťovali jsme si jak firma funguje a s čím pracuje, abychom po koupi mohli co nejdříve zařídit výstavbu, a je pravda že pan prodejce Fikeis nám velmi pomohl s tím jak co urychlit abychom mohli žít co nejdříve ve svém a neplatit zbytečně peníze někomu do kapsy v podobě nájmu. Zkušenosti mám tedy s touto firmou zatím jen pozitivní, i když samotnou kvalitu domu ještě posoudit úplně nemohu protože bydlíme jen krátce.

 6. Měli jsme štěstí že nám do klína přistál pozemek, sice malý, ale na dům Uno úplně bohatě stačil, a to i tak je ten dům na naše poměry dost velký, byli jsme zvyklý na 2kk.

 7. Dům Romace jsme pořídili za o něco vyšší cenu než je ta se základním vybavením. Chtěli jsme v dolním patře podlahové topení, plus lepší sanitu v koupelně, ale cena nebyla zas až o tolik vyšší než jsem se bál, mají nějaké slevy u dodavatelů takže to vyšlo dobře. Stavba proběhla podle plánu, bydlíme v domě už půl roku.

 8. Dobrý den,
  budeme stavět s Canabou UNO CITY.
  Byl by tady někdo ochotný mi prosím poslat nějaké fotky domu po předání?
  Chci jen pro inspiraci ohledně prostoru…
  Kdyžtak email dan.balusek@seznam.cz

 9. Když jsme zvažovali koupi domu a procházeli inzeráty, tak mě až vyděsilo jak jsou některé domy předražené a to ani nejsou velký nebo aspoň pěkný, takže jsme po delší úvaze a našetření víc peněz koupili pozemek a dům si nechali postavit podle toho jaký jsme chtěli, od Canaby jsme koupili dům Variant který má pro naší rodinu dobrou rozlohu a k tomu garáž. Dům je to opravdu velký a za takovou cenu to byla velmi dobrá koupě.

 10. Líbilo se mi že měli všechno dobře zorganizované, naše nadstandardní požadavky bez problémů splnili, samozřejmě jsme za ně zaplatili ale i tak se cena nijak rapidně nevyšplhala. Dělníci si na stavbě asi docela mákli protože do půl roka byla hotovo a za necelý měsíc jsme se plně zabydleli.

 11. Já jsem moc ráda že jsme se nakonec rozhodli pro dům se jménem Ideal, zvažovali jsme totiž ještě dům Romance ale teď už si neumím představit že bychom měli jiný. Velmi rychle jsme se tu zabydleli, zahradu jsme měli do roka zatravněnou a myslím si že teď už nám teoreticky nic nechybí.

 12. dobrá zkušenost, dům stál za chvilku na místě a byl za dobrý prachy, pozemek nás vyšel sice trochu na víc, ale aspoň už nemusíme řešit že děti dělají na zahradě nepořádek tak jako jsme to pořád řešili s naší starou sousedkou že dělají rámus před barákem, doufám že to se nám už nestane.

 13. Dom bol postavený v stanovenej dobe a s cenou sme boli maximálne spokojní. Vyšli v ústrety so viacmenej so všetkým

 14. jeden velky podvod na lidi, varuji, mam osobni zkusenosti!

  • Stavím s nima a zatím se vyskytl problém se základovou deskou,chtějí si účtovat asi o 380 tis navíc což mě přijde trochu moc dát celkem za desku cca 700 000 když připočto těch 270 000 co už mě účtují v ceně domu jako tipovou desku

 15. Odpovědět
  Nikola Říhová před 2019/12/23

  Můžu doporučit.

 16. Oceňuju zejména rychlou komunikaci, i vyřízení projektové dokumentace zdarma. Následná stavba proběhla taky rychle, dům nemá žádnou vadu ani po 4 letech.

 17. Varuji,máme dům od Canaby a po sedmi letech odpadává vrchní omítka a odpadávají obklady.

 18. Chtěli jsme s manželem rychle a komfortně bydlet, bylo pro nás i podstatné že stavba nebude dražší než jsme se s Canabou na začátku dohodli a dům nám bude předaný v daný den, to pro nás byla velká výhoda, mohli jsme všechno jak časově tak i peněžně naplánovat.

 19. Dům který nám Canaba postavila je i po letech v původním stavu tak jak nám ho předali, zkušenosti s nimi mám pozitivní.

 20. Hodně dlouho jsme zvažovali koupi domu od téhle firmy, všechno jsem si zjišťoval dvakrát protože jsem chtěl mít jistotu že když už do toho investuju né malý peníze tak že to bude stát za to. Asi po půl roce jsme do toho šli, nechali jsme si udělat projekt a všechno okolo a na jaře se koplo do země, po pár měsících bylo hotovo, takže moje očekávání bylo splněno.

 21. Spolupráce s Canabou byla v celku fajn, když nám něco nevyhovovalo tak se to řešilo hned dokud to nebylo podle toho jak jsme chtěli. Koupili jsme od nich dům Ideal, původní cenu jsme přesáhli protože jsme chtěli lepší koupelnu, podlahu a dveře.

 22. S Canabou mám dobré zkušenosti, klidně bych je doporučil dál.

 23. Odpovědět
  Martin Hrdlička před 2019/06/18

  U nás bylo všechno bez komplikací, sice nám dům předali o pár dní později kvůli špatnému počasí, ale jak říkám, bylo to pár dní (myslím si že max 4 dny) a já osobně si radši počkám na to až bude dům zcela hotov a bez vad, než abych na ně doléhal ať pospíchají. Dům nám byl předán v okamžitě obytném stavu, tím že jsme s nimi měli domluvenou i kuchyni tak stačilo natahat krámy a hned jsme mohli bydlet.

 24. Hodnocení výše je v naprostém rozporu s mými zkušenostmi…zásadně varuji před uvedenou firmou, lžou jako když tiskne např. doba výstavby co nabízejí je v reálu 21 měsíců,

  • Dobrý den, mohu se zeptat s vaší spokojenosti s touto stavební firmou?? My totiž uvažujeme si nechat od nich postavit dům .
   Děkuji s pozdravem Kristina

 25. Při ceně dnešních bytů co jsou v Praze jsem byl rád že se mi nabídla možnost pracovat mimo a zařídit si bydlení v „levnějším kraji“. Nejdřív jsem byl klasicky v podnájmu, a když se mi konečně povedlo našetřit nějaký větší peníz tak jsem šel do hypotéky a koupil od Canaby dům na klíč, je dobrý že se člověk nemusí starat o nic, jen vlastně platí a čeká, a to ne ani tak dlouho, asi po půl roce jsme se nastěhovali. Konečně se mi v mých 35 letech povedlo mít vlastní barák, děti aspoň budou mít co dědit. :D

 26. Naše rozhodnutí o stavební firmě rozhodlo vzorové centrum které jsme navštívili, ujal se nás pán který byl sice krapet ukecaný ale zase nám řekl všechno co jsme chtěli vědět a pak nám i pomohl projít úřady a papírováním se stavbou spojeným. Stavba začala na začátku května, přála jsem si do konce roku bydlet v novém a oni to fakt stihli všechno, dům byl a furt je v prvotřídním stavbu a to i včetně vybavení který nám dodali oni (koupelna, záchod, kuchyně), takže bych je celkově doporučila, sice je to trochu nervozita, když nevíte co se na vašem pozemku děje ale to je tak asi vždycky.

 27. Máme od Canaby dům Ideal a jsme spokojení. Komunikace, stavba, cena i rychlost byla splněná tak jak jsme si řekli.

 28. Můžu doporučit, dům jsme stavěli jako čerství rodiče takže jsme měli starostí až nad hlavu a byl jsem rád že jsem se nemusel starat o to co se na stavbě děje, přišli jsme až k hotovému a jsme spokojení. Byl jsem spokojený i s prodejcem, který nám dával o všem vědět a komunikoval s námi celou dobu stavby.

 29. Chválím přístup prodejců který mi dost pomohli a provedli mě touhle neznámou džunglí, dům jsem stavěl poprvé a ani v okolí jsem neměl někoho kdo by se stavbou měl nějaké zkušenosti, takže jsem rád že mi s tím někdo pomohl, i co se manažera stavby týče. Dům stojí a já jsem spokojený.

 30. Stavěli jsme s ni na začátku minulého roku, ze začátku jsme uvažovali o patrovém dům, ale nakonec jsme si vybrali bungalov s tím že patro se dá případně dostavět, zatím nám to ale stačí. Celková realizace probíhala docela v poklidu, já se jen koukal na to jak jim to jde případně kontroloval samotnou práci se stavbyvedoucím.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo