Canaba rodinné domy

70
Aktualizováno

Máte někdo zkušenosti s touto firmou?

Canaba rodinné domy
4.3 (86%) 10 hlasů
Nepřehlédněte:  Amway názory a zkušenosti [recenze]

22 komentářů
 1. Já jsem moc ráda že jsme se nakonec rozhodli pro dům se jménem Ideal, zvažovali jsme totiž ještě dům Romance ale teď už si neumím představit že bychom měli jiný. Velmi rychle jsme se tu zabydleli, zahradu jsme měli do roka zatravněnou a myslím si že teď už nám teoreticky nic nechybí.

 2. dobrá zkušenost, dům stál za chvilku na místě a byl za dobrý prachy, pozemek nás vyšel sice trochu na víc, ale aspoň už nemusíme řešit že děti dělají na zahradě nepořádek tak jako jsme to pořád řešili s naší starou sousedkou že dělají rámus před barákem, doufám že to se nám už nestane.

 3. Dom bol postavený v stanovenej dobe a s cenou sme boli maximálne spokojní. Vyšli v ústrety so viacmenej so všetkým

 4. jeden velky podvod na lidi, varuji, mam osobni zkusenosti!

 5. Můžu doporučit.

 6. Oceňuju zejména rychlou komunikaci, i vyřízení projektové dokumentace zdarma. Následná stavba proběhla taky rychle, dům nemá žádnou vadu ani po 4 letech.

 7. Varuji,máme dům od Canaby a po sedmi letech odpadává vrchní omítka a odpadávají obklady.

 8. Chtěli jsme s manželem rychle a komfortně bydlet, bylo pro nás i podstatné že stavba nebude dražší než jsme se s Canabou na začátku dohodli a dům nám bude předaný v daný den, to pro nás byla velká výhoda, mohli jsme všechno jak časově tak i peněžně naplánovat.

 9. Dům který nám Canaba postavila je i po letech v původním stavu tak jak nám ho předali, zkušenosti s nimi mám pozitivní.

 10. Hodně dlouho jsme zvažovali koupi domu od téhle firmy, všechno jsem si zjišťoval dvakrát protože jsem chtěl mít jistotu že když už do toho investuju né malý peníze tak že to bude stát za to. Asi po půl roce jsme do toho šli, nechali jsme si udělat projekt a všechno okolo a na jaře se koplo do země, po pár měsících bylo hotovo, takže moje očekávání bylo splněno.

 11. Spolupráce s Canabou byla v celku fajn, když nám něco nevyhovovalo tak se to řešilo hned dokud to nebylo podle toho jak jsme chtěli. Koupili jsme od nich dům Ideal, původní cenu jsme přesáhli protože jsme chtěli lepší koupelnu, podlahu a dveře.

 12. S Canabou mám dobré zkušenosti, klidně bych je doporučil dál.

 13. U nás bylo všechno bez komplikací, sice nám dům předali o pár dní později kvůli špatnému počasí, ale jak říkám, bylo to pár dní (myslím si že max 4 dny) a já osobně si radši počkám na to až bude dům zcela hotov a bez vad, než abych na ně doléhal ať pospíchají. Dům nám byl předán v okamžitě obytném stavu, tím že jsme s nimi měli domluvenou i kuchyni tak stačilo natahat krámy a hned jsme mohli bydlet.

 14. Hodnocení výše je v naprostém rozporu s mými zkušenostmi…zásadně varuji před uvedenou firmou, lžou jako když tiskne např. doba výstavby co nabízejí je v reálu 21 měsíců,

  • Dobrý den, mohu se zeptat s vaší spokojenosti s touto stavební firmou?? My totiž uvažujeme si nechat od nich postavit dům .
   Děkuji s pozdravem Kristina

 15. Při ceně dnešních bytů co jsou v Praze jsem byl rád že se mi nabídla možnost pracovat mimo a zařídit si bydlení v „levnějším kraji“. Nejdřív jsem byl klasicky v podnájmu, a když se mi konečně povedlo našetřit nějaký větší peníz tak jsem šel do hypotéky a koupil od Canaby dům na klíč, je dobrý že se člověk nemusí starat o nic, jen vlastně platí a čeká, a to ne ani tak dlouho, asi po půl roce jsme se nastěhovali. Konečně se mi v mých 35 letech povedlo mít vlastní barák, děti aspoň budou mít co dědit. :D

 16. Naše rozhodnutí o stavební firmě rozhodlo vzorové centrum které jsme navštívili, ujal se nás pán který byl sice krapet ukecaný ale zase nám řekl všechno co jsme chtěli vědět a pak nám i pomohl projít úřady a papírováním se stavbou spojeným. Stavba začala na začátku května, přála jsem si do konce roku bydlet v novém a oni to fakt stihli všechno, dům byl a furt je v prvotřídním stavbu a to i včetně vybavení který nám dodali oni (koupelna, záchod, kuchyně), takže bych je celkově doporučila, sice je to trochu nervozita, když nevíte co se na vašem pozemku děje ale to je tak asi vždycky.

 17. Máme od Canaby dům Ideal a jsme spokojení. Komunikace, stavba, cena i rychlost byla splněná tak jak jsme si řekli.

 18. Můžu doporučit, dům jsme stavěli jako čerství rodiče takže jsme měli starostí až nad hlavu a byl jsem rád že jsem se nemusel starat o to co se na stavbě děje, přišli jsme až k hotovému a jsme spokojení. Byl jsem spokojený i s prodejcem, který nám dával o všem vědět a komunikoval s námi celou dobu stavby.

 19. Chválím přístup prodejců který mi dost pomohli a provedli mě touhle neznámou džunglí, dům jsem stavěl poprvé a ani v okolí jsem neměl někoho kdo by se stavbou měl nějaké zkušenosti, takže jsem rád že mi s tím někdo pomohl, i co se manažera stavby týče. Dům stojí a já jsem spokojený.

 20. Stavěli jsme s ni na začátku minulého roku, ze začátku jsme uvažovali o patrovém dům, ale nakonec jsme si vybrali bungalov s tím že patro se dá případně dostavět, zatím nám to ale stačí. Celková realizace probíhala docela v poklidu, já se jen koukal na to jak jim to jde případně kontroloval samotnou práci se stavbyvedoucím.

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Obnovit heslo