Capillan vlasový aktivátor [recenze]: Obnoví růst vlasů?

0

Aktivátor vlasových kořínků, který by mohl pomoci s vypadáváním vlasů a jejich nadměrným řídnutím, se může občas hodit. Aktivace vlasových folikul může přispět k normálnímu růstu vlasů a po nějaké době i k vyššímu sebevědomí, které do značné míry stojí na našem zevnějšku. Je ale moudré spolehnout se na vlasový aktivátor Capillan?

Obnovení růstu vlasových kořínků je něčím, co si přeje hodně z nás. Tím spíš, pokud vám v odtokovém kanálku sprchy, na polštáři nebo v hřebenu dlouhodobě zůstává větší množství vlasů, kterým se nějak nechce narůst zpátky. Problém to není jen u mužů, kteří ve větší míře trpí androgenní alopecií, kvůli zvýšeným nárokům na upravenost a hormonálním vlivům ztráta vlasů v hojné míře trápí i ženy.

Jedním z výrobků, o kterém se sice tolik nemluví, ale když už, tak se o něm pějí učiněné ódy, je vlasový aktivátor Capillan.

Jaké jsou s ním zkušenosti? A opravdu podporuje růst vlasů?

Co je Capillan vlasový aktivátor?

Capillan vlasový aktivátor je kosmetický přípravek, který seženete ve volném prodeji v lékárnách a v některých (převážně internetových) drogeriích a parfumeriích. Mezi jeho hlavní účinky patří posílení pokožky hlavy a podpora růstu vlasů. Jelikož jde o bezoplachovou péči, na hlavě a vlasech by měl v ideálním případě zůstat (bez umytí).

Co umí?

Účinky vlasového aktivátoru Capillan jsou poměrně široké. Jeho dlouhodobé používání by mělo přispět k větší hydrataci vlasů, které by měly být méně náchylné k lámání. Také aktivuje činnost vlasových kořínků, poskytuje vlasům potřebnou výživu, zlepšuje strukturu vlasů a omezuje potíže s vypadáváním a řídnutím vlasů.

V seznamu ingrediencí vidíme vilín, panthenol, extrakt z heřmánku a další, což znamená, že hlavní síla aktivátoru vychází z přírodních složek.

Jak se používá?

V první řadě je důležité zmínit, že vlasový aktivátor Capillan by se měl používat pravidelně, jinak nemůžete očekávat, že bude mít nějaké viditelné účinky. Také by se měl aplikovat až poté, co skončíte s mytím vlasů.

Postup je následující:

 • Umyté vlasy vysušte ručníkem
 • Naneste na pokožku hlavy a na kořínky
 • Lehce vmasírujte a nechte působit
 • Upravte si vlasy obvyklým způsobem

Kolik stojí?

Jedno balení vlasového aktivátoru Capillan vychází kolem 129-160,-. V jednom balení je navíc 200 ml přípravku. To znamená, že při jeho používání několikrát do týdne vám jedno balení celkem dlouho vydrží.

Účinek vlasového aktivátoru můžete ještě doplnit o další výrobky od stejné značky, k dostání je například Capillan šampon a vlasový balzám.

Zkušenosti zákazníků a zákaznic

Nyní se společně mrkneme na to, co o vlasovém aktivátoru Capillan říkají lidé, kteří se ho rozhodli vyzkoušet. Hned na první pohled to ale vypadá velmi nadějně, na srovnávačích zboží má skoro 100% spokojenost. Jak se tedy zdá, svého rozhodnutí vyzkoušet vlasový aktivátor od této značky nebudete litovat.

Konkrétně o něm lidé říkají, že:

 • Se dobře vtírá
 • Se jim zlepšil stav pokožky hlavy
 • Je to skvělý produkt, který funguje
 • Krásně voní
 • Jim pomáhá proti lupům
 • Jim po něm rostou vlasy
 • Ho kupují dlouhodobě
 • Jim méně padají vlasy
 • Nemastí vlasy
 • Mají menší potíže s třepením vlasů

Drtivá většina recenzentů je s vlasovým aktivátorem Capillan opravdu spokojená. Mnozí ho dokonce používají dlouhá léta a nedají na něj dopustit. Vzhledem k tolika pozitivním zkušenostem vám tedy můžeme tento výrobek jednoznačně doporučit.

 

 

Také máte s vlasovým aktivátorem Capillan dobrou zkušenost?

Capillan vlasový aktivátor [recenze]: Obnoví růst vlasů?
5 (100%) 1 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo