Chlorella Advance

0

Řasy, které mají pomoci lepší vitalitě, detoxikaci, omlazení a tak podobně. Chlorella je hitem sezóny už pěkně dlouho, kolují o ní všestranné mýty, legendy a polopravdy, které se často v mnoha článcích o zdravé výživě mísí se skutečnou realitou.

Úvodem je třeba poznamenat, že vlastně není chlorella jako chlorella. Rozdíl dělá hlavně místo, kde se pěstuje…

Musí totiž jít o maximálně čisté prostředí, které nesmí být zaneseno chemikáliemi. V některých oblastech Asie je to trochu potíž.

Čínská chlorella má podle odborníků nejnižší kvalitu, ta z Taiwanu je naopak špičková, ruku v ruce v ohledu kvality s ní kráčí i chlorella původem z japonských ostrovů.

Nepřehlédněte:  Spirulina nebo chlorella?

V ojedinělých případech se chlorella pěstuje i v rámci ČR, jde ale spíše o laboratorní produkty. Pro skutečně masivní produkci je potřeba asijské tropické klima.

chlorella-advance

Často obsahují tablety chlorelly také umělá pojiva, Chlorella advance je ale stoprocentně přírodním produktem. Problém těžkých kovů a chlorelly je také známý, ale tento produkt je testován a nic, co je podobně zdraví škodlivého, se v něm vůbec neobjevuje.

Vláknina obsažená v chlorelle je zanedbatelná, ten jeden gram navíc potřebnou denní dávku moc nedoplní. To už bude lepší sníst malé jablko i se slupkou nebo třeba misku ovesných vloček.

Množství vitamínů a minerálních látek už ale je důležitým tématem, protože jde o skutečný elixír.

Tohle vše je v chlorelle obsaženo ve větší koncentraci:

  • Betakaroten
  • vitamín E
  • vápník
  • železo
  • další cenné látky

Není proto od věci jí dát šanci, nicméně nejde samozřejmě o všelék. Zpočátku, kdy budete chlorellu užívat, se také mohou dostavit bolesti hlavy nebo zažívací problémy, je proto třeba počítat i s těmito nepříjemnostmi. Ty by ale měly po pár dnech odeznít, jsou totiž podle některých i důkazem toho, že se tělo rychle čistí zevnitř.

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo