Choco Lite: Zhubnete, nebo jde o podvod?

0

Pokud byste měli po ruce přírodní přípravek na hubnutí, který chutná jako čokoládový koktejl, zkusili byste ho? Pokud ano, možná byste měli s jeho objednávkou vydržet. Ne všechno je totiž tak dobré, jak se to prezentuje online. Což je právě případ zázračného nápoje Choco Lite.

Trh s přípravky na hubnutí je doopravdy rozsáhlý. Problém je v tom, že vedle seriózních výrobců se na něm vyskytují i různé typy podnikavců, kteří chtějí zbohatnou na lidském zoufalství a hlouposti. V lepším případě vám takové doplňky stravy nebudou fungovat. V tom horším můžete očekávat přibírání na váze a další nežádoucí efekty.

Proč si dát pozor na Choco Lite, který okupuje diskuze?

Co je Choco Lite?

Choco Lite recenze

Choco Lite je čokoládový koktejl, který má přispívat k jednodušší kontrole hmotnosti. Kromě spalování tuků má umět i napínání ochablé pokožky a normalizovat metabolismus. Cena Choco Lite je krásných 890,-. Ale jen za předpokladu, že stihnete akci. V plné palbě stojí 1780,-. No, nekup to.

Co je na tom divné?

Choco Lite recenze

Kdybychom nevěděli, že se Choco Lite skloňuje s upozorněním na podvod, na údajně oficiálních stránkách Choco Lite by nás zarazilo minimálně to, že se k Choco Lite vyjadřuje jakýsi pan doktor Jan. (Asi nemusíme říkat, že jeho fotka je fotka někoho úplně jiného.) Pokud už chce Choco Lite předkládat názory konkrétních odborníků, měl by zveřejňovat i jejich příjmení a působení. Což se v tomto případě (nepřekvapivě) neděje.

Při detailním prozkoumávání internetu jsme narazili na díl věnovaný Choco Lite na MallTV. A také jsme narazili na několik varovných článků na webovém portále Kupní síla. Jeden z nich odkazuje na problematický Prolesan Pure. (V souvislosti s tím, že stejně jako u Choco Lite jde o podvodný typ produktu na hubnutí.) Druhý se věnuje přímo Choco Lite, který má podle dostupných informací způsobovat prudké tloustnutí.

Posledním pomyslným hřebíkem do rakve je to, že Choco Lite neseženete v žádném seriózním obchodě. Už to by mělo kupující varovat, protože je to obvykle znak toho, že výrobek není účinný, nebo jde o nějaký podvod. (Není to tak vždy, ale většinou to bývá jedno ze spolehlivých vodítek.)

Složení Choco Lite

Choco Lite recenze

Choco Lite se vás pokusí nalákat na to, že obsahuje zelenou kávu, goji, kakao, otruby, obiloviny, acai, houbu ling zhi a chia semínka. I když to asi není úplně nejhorší složení, nedomníváme se, že by mělo nějak přispět ke snížení váhy. Navíc, bez jakékoliv fyzické aktivity. (Proti které se oficiální stránky poměrně dost vymezují.)

Diskuze

Vzhledem k tomu, že Choco Lite je už od prvního pohledu podvod, nemáme kde brát relevantní hodnocení k vytvoření závěru. (To falešné z oficiálního webu totiž nebereme jako skutečné hodnocení zákazníků.)

Proto se alespoň podíváme na to, co lidé říkají v diskuzích, i když to nutně nemusí souviset s jejich uživatelskou zkušeností.

Z příspěvků lze vyčíst, že:

  • Jim to nechutná
  • To nefunguje
  • Jde o podvod
  • Weby, které zakrývají totožnost vlastníka, jsou silně podezřelé (navíc je to porušení zákona, provozovatel musí být vždy uveden)

Když k tomu přičteme fakt, že prodejce Choco Lite odrazuje uživatele od zdravého životního stylu, jde o další vážný problém, který může odporovat zákonům a nařízením. (Určitě si všichni pamatujete větičku, která říká, že doplňky stravy nenahrazují pestrou stravu a zdravý životní styl.)

Také jste na Choco Lite naletěli, nebo se vám tomuto produktu podařilo vyhnout?

Zdroje informací

https://www.kupnisila.cz/prolesan-pure-recenze-podvod/ – ČOI varuje před nákupem kapslí Prolesan Pure (česky)

https://www.kupnisila.cz/choco-lite/ – Choco Lite způsobuje prudké tloustnutí! (česky)

https://www.mall.tv/rozum-v-troube/choco-lite-lzi-prachy-hubnuti-pripad-pro-kriminalku – Choco Lite – Lži, prachy a hubnutí (česky)

VAŠE HODNOCENÍ
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo