Cleopatra Clinic [recenze]

11
Aktualizováno

Cleopatra-Clinic Přímo v centru Ostravy se nachází estetická klinika Cleopatra Clinic, pojmenovaná po egyptské královně Kleopatře – ženě, která ve své době učarovala nejednomu muži svou nebývalou krásou.

I vy si můžete dopřát vylepšení svého vzhledu v příjemném prostředí plném profesionálních pracovníků.

Problémy s nadváhou řeší liposukce

Kromě klasické plastické chirurgie nabízí Cleopatra Clinic také řešení potíží s vaší váhou. Těšit se můžete na vskutku komplexní služby, které začínají výživovým poradenstvím na vysoké úrovni.

Další možností je liposukce neboli odsávání přebytečného tělesného tuku. Na klinice Cleopatra je možné provést jak klasickou liposukci, tak i modernější metodu vibrační liposukce.

Poslední, ale stále oblíbenější metodou je zavedení takzvaného žaludečního balonku, který ve vás navozuje pocit sytosti, a tak nenechá tělo, aby vás neustálým pocitem hladu nutilo jíst stále dál. Balonek se zavádí na období půl až jednoho roku.

Plastické operace prsou z módy nikdy nevyjdou

cleopatra-clinic-recenze Samozřejmě jsou tu ale k dispozici i klasické chirurgické zákroky sloužící ke zkrášlení určitých pasáží na vašem těle. Absolutním hitem, který asi nikdy nevyjde z módy, je plastická operace prsou.

Při ní si můžete nechat svá prsa zvětšit i zmenšit, nebo také klidně jenom vytvarovat do krásnějšího tvaru.

Oblíbené jsou také operace, při kterých je vám vyhlazena a opravena pleť na obličeji.

Jedná se o soukromou kliniku, takže je jasné, že si musíte případný zákrok i sami uhradit. Nemusí však jít o žádný dramatický výdaj, protože klinika umožňuje u vybraných zákroků rozložit platbu celkově až do šesti bezúročných splátek.

Zkrátka jen zaplatíte zálohu a poté v šesti splátkách zbytek. Samozřejmostí je plně profesionální přístup, který zahrnuje komplexní péči před zákrokem i po něm.

Pobočky a kontakty:

 • Tyršova 1832/9, 70200 Ostrava, Moravská Ostrava
 • Dům zdraví, Karvinská 5, 736 01 – Havířov
 • Poliklinika Dr. Martínka 7705 00 – Ostrava – Hrabůvka
 • MG Medical CenterPopská 11, Opava
 • www.plastickachirurgie.com
Nepřehlédněte:  Floryday dámská móda [recenze] - šaty, boty, halenky, zkušenosti

Klinika Cleopatra Clinik nabízí i možnost ubytování, a to včetně luxusního plně vybaveného bytu nad klinikou, kde můžete pobýt už za tisíc korun denně.

A co vaše zkušenosti? Přidejte recenze, reference a hodnocení na klinicku Cleopatra Clinic

Cleopatra Clinic [recenze]
2.7 (53.33%) 27 hlasů

1 komentář
 1. Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik u Vás vyjde operace břicha dejme tomu bez šití diastázy, vcetně narkozy, noclehu atd. Dále bych se chtěla zeptat jestli jste schopni mi předem říct jestli by bylo třeba šít svaly nebo ne. A jak dlouho je čekací doba na zákrok. děkuji Kaletová

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Obnovit heslo