Colostrum recenze

2
Aktualizováno

Tak předně, co to vlastně Colostrum je? S tímto slovem se už asi každý z nás setkal v nějaké z četných reklam, ty ale uspokojivě nevysvětlují, oč jde.

Jedná se o takzvané „první mateřské mléko“, které pomáhá dobytčatům přežít prvních pár dní života bez úhony.

Colostrum recenze A protože je lidské i dobytčí colostrum prakticky stejnocenné, stačí vše jen ideálně zpracovat a na světě je výtečný posilovač imunitního systému. A nejen to, colostrum má podle jeho autorů mnohem více výhod, pojďme si je tedy postupně představit.

Každé mládě musí přežít prvních pár dní v prostředí, na které se ještě neadaptovalo – prostředí plné virů, bakterií a různých toxických látek, jimž se neumí alespoň zatím ubránit.

Nepřehlédněte:  Recenze na DetoxActive

Colostrum (chybně psané jako Kolostrum), nebo též česky mlezivo, mu s tím ale úspěšně pomůže. Jedná se o první tekutinu, kterou mládě přijme po
porodu. Telata, která colostrum nedostanou nikdy, buď do pár dnů po porodu zemřou nebo mají problémy se zdravím po celý zbytek života.

Historie léčby colostrem je stará skoro jako lidstvo samo, lépe řečeno jako chování dobytka lidmi V Indii se používalo již před mnoha tisíci lety.

Colostrum je odebírané kravám několik hodin po porodu tak, aby neohrozilo jejich mláďata. Colostrum je možné užívat jak v tekutém stavu, tak i pomocí drobných kapslí. Jedná se o dobrý zdroj proteinů, ale i vitamínů a minerálů pro každý den.

Colostrum má zlepšovat chuť k jídlu, ale také růst dětí a hodí se i jako prostředek k léčbě revmatické artritidy. Kladných účinků na zdraví by tedy mělo být ažaž, ale co colostrum a vaše názory?

Diskuze a zkušenosti

Jitka

Ahoj, pila jsem Colostrum a jedla jsem ho i v tabletách a musím říct, že imunita super, nemarodím jak je rok dlouhej. Hodně ale záleží od jaké firmy si ho člověk pořídí, některé jsou totiž jen atrapy

Anonymní

Dobrý den.
Osobně užívám COLOSTRUM pro jeho vlastnost posilování imunity přirozeným způsobem. Mám autoimunitní onemocnění a nemohla bych nic jiného, neboť bych své tělo „zabíjela“. Také velmi dobře pomáhá v redukci hmotnosti k vyrovnání hladiny inzulinu. Mohu doporučit COLOSTRUM z více společností, ale nejdražší nebývá vždy nejlepší.

Překlepy: Colostrumm, Kolostrum, Colostrumcompoct, Colostrum compact

Colostrum recenze
3 (60%) 2 hlasů

13 komentářů
 1. Prosím vás mám prosbu můj vnuk trpí už delší dobu Laryngitida má občas k tomu i v nocí chrapot v krku a musi jit na v vzduch studeny a po podání čípku po 20 minitach to přejde ,ale já bych chtěla aby ten náš vnouček se už konečně této nemocí zbavil je mu dnes 5 let,prosím poraďte jestli by mohl používát tento přípravek Colostrum .Havlíčková

 2. Dobrý den, pokud máte zájem o kvalitní colostrum s Ig 40 (živé colostrum) za rozumnou cenu. kdy nekrmíte žádný MLM který si cenu vyžene až o polovinu výš tak doporučuji https://www.ceske-colostrum.cz/

 3. LR Colostrum je zbytečně drahé, totožné je bio colostrum a je za nižší cenu
  Bio colostrum vyrobeno německou společností, která je vlastníkem certifikace IFS od Institutu Fresenius.

 4. Dobrý den, mohu nabídnout colostrum od firmy essens, též má má certifikát – Aktivní látky v 1 kapsli:
  Colostrum IgG40 400mg za 695,- Kč.

 5. Dobrý den mám colostrum od firmy essens a je cena nižší než u jiné firmy a funkčnost je stejná jako drahé colostrum u essens colostrum 60 kapslí stojí 695 kč kdyby měl někdo zájem o objednání tak mi napište simonadrgova@seznam.cz :)

 6. Můžete mě kontaktovat na email- jani.cervenkova@seznam.cz

 7. Dobrý den. Colostrum seženete jen od lidí co jsou zaregistrovaní u firmy LR.

 8. Dobrý den, pokud budete chtít, mohu Vám ho zajistit… více info na email vojandy@email.cz

 9. Dobrý den, můžete mi prosím Vás sdělit od které firmy je Colostrum nejkvalitnější. Tvrdí , že firma LR má nejlepší. Mám narušenou imunitu a chtěla bych to vyzkoušet ,protože mi nic nezabírá.
  Děkuji moc za radu a přeji dobré zdraví
  Dagmar

  • Colostrum od LR jako jediné na našem trhu má certifikát kvality od Německého certifikačního úřadu Fresenius což zaručuje jeho nejvyšší kvalitu.Lepší jsem neužíval

  • Dobrý den, také jsem se sháněla po doporučení nejlepšího výrobce od ostatních lidí, ale nenalezla jsem žádné, docela mě to překvapilo.
   Před čtyřmi lety jsem byla nachlazená čtyři roky po sobě, pokaždé po celou zimu, manžel mi sehnal Colostrum, ale bohužel výrobce jsem si nezapsala.
   Po jeho užívání nachlazení zcela vymizelo, až letos po dlouhé době se k němu vracím znovu.
   Tento měsíc začínám s Colostrem od firmy “ health colostrum “
   od výrobce ACE Trade spol. s.r.o., Vrbová , ‚Ustí nad Orlicí
   http://www.bio-colostrum.cz
   Mám pocit, že jsem koupila dobrý výrobek, bohužel pro Vás to možná nebude dostačující doporučení výrobku, protože ho používám krátkou dobu, ale aspoň malá pomoc pro vás. Po velmi krátké době užívání ,se opravdu cítím lépe. Přeji Vám hodně zdraví a síly do Vašeho života Julie

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Obnovit heslo