Dermalogica [recenze]: Platí se za kvalitu, nebo jen za značku?

1

Péče o pleť je důležitá v každém věku. Zároveň byste ale neměly sahat po produktech, které se vyznačují pofidérní kvalitou. Opravdu ale nákup drahé kosmetiky stojí za to, nebo platíte jen za jméno zvučné značky? Pokud si nejste jisté, v dnešním článku se podíváme na kosmetiku Dermalogica.

Dermalogica je kosmetická značka, která se v poslední době těší zvýšené oblibě. Na druhou stranu, za nákup special cleansing gel nebo za daily microfoliant pořádně zaplatíte. To samé platí i pro relativně obyčejné sérum, které by mělo být součástí každodenní péče o pokožku všech dospělých žen.

Je proto docela pochopitelné, že se asi samy sebe ptáte, jestli je značka Dermalogica opravdu takové terno, jak se na první pohled tváří, nebo jde jen o pořádně nafouknutou bublinu.

O Dermalogica

Kosmetiku Dermalogica založila pleťová terapeutka, která rozumí potřebám pleti a péči o ni. Značka se navíc orientuje na inovativní kosmetické produkty, takže jde neustále s dobou a do výrobků promítá aktuální poznatky. Značka je kromě jiného veganská, cruelty-free, bez umělých parfemací a barviv, bez parabenů, bez alkoholu, bez lanolinu a bez minerálních olejů.

V případě, že si nevíte s péčí o pokožku rady, nejlepším možným řešením bude, když navštívíte salon, který s touto kosmetikou pracuje, a který se nachází ve vašem blízkém okolí. Jejich seznam najdete na oficiálních webových stránkách, takže se nemusíte bát, že někam dorazíte špatně.

 

Nejoblíbenější výrobky

V sortimentu Dermalogica objevíte kosmetiku, která je určena na široké spektrum problémů, nebo obsahuje konkrétní aktivní látky. Hodně oblíbený je například retinol, řada krémů, které mají SPF na ochranu proti slunečnímu záření (které podporuje poškození buněk a stárnutí), krém active moist, primer, který zajistí, že na vaší tváři bude správně držet make-up a mnoho dalších.

Některé přípravky jsou vhodné pro stárnoucí pleť, další i pro pleť, která má sklony k tvorbě akné. Z toho důvodu si v sortimentu vybere své oblíbence prakticky každá žena, nehledě na její věk.

Výhodné nákupy a dárky

Sleva není na e-shopu Dermalogica moc obvyklá (někdy se ale vyskytne, čeho můžete využít), i tak se ale můžete dostat k zajímavějším cenám. V první řadě, můžete získat dárky k nákupu. Čím vyšší je vaše útrata, tím jsou samozřejmě hodnotnější. Smysl mohou mít i speciální dárkové a vánoční sety, které obsahují několik typů výrobků.

 

Kde tuto kosmetiku koupit?

Kosmetika Dermalogica se dá sehnat jak na oficiálních stránkách, tak v salonech a v online obchodech se značkovou kosmetikou. Dokonce ji vedou i některé lékárny, které mají oddělení pro dermokosmetiku. Tam si můžete výrobky prohlédnout přímo na místě a případně se můžete poradit s personálem, který má perfektní znalost všech prodávaných výrobků.

Zkušenosti zákaznic

Nyní se podíváme na to, co na používání kosmetiky Dermalogica říkají ženy, které se do ní rozhodly vložit svoji důvěru. Právě na základě jejich hodnocení můžeme vyhodnotit, jestli má nákup výrobků od této kosmetické značky smysl.

Ženy o výrobcích této značky říkají, že:

  • Jsou neodmyslitelnou součástí jejich každodenní péče o pleť
  • By je doporučily i ostatním ženám
  • Pleť působí rozzářeně
  • U mnoha výrobků stačí aplikovat jen malé množství
  • Si výrobky kupují opakovaně
  • Jim vyhovuje dobrá dostupnost této značky
  • Většina výrobků má neutrální vůni

Některým ženám samozřejmě nevyhovuje cenová hladina, za kterou se kosmetika Dermalogica prodává. Jelikož ale stačí jen malé množství produktu a po zahájení používání této kosmetiky vnímají pozitivní rozdíly, mnoho z nich uznává, že je tato cena, která je v porovnání s některými jinými značkami vyšší, opodstatněná.

Řada žen v uživatelských recenzích mnohdy uvádí, že si bez této kosmetiky už nedovedou představit fungovat a určitě by se nevrátily k výrobkům od jiných značek, které používaly dříve.

Z toho důvodu se domníváme, že v tomto případě opravdu neplatíte pouze za značku.

 

 

Máte s kosmetikou Dermalogica nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

 

VAŠE HODNOCENÍ
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo