Direct pojišťovna recenze

0

Direct pojišťovna začala svou historii oficiálně psát v květnu roku 2007, kdy daná pojišťovna začala na tuzemském trhu oficiálně působit pod jejím vlastníkem, kterým byla společnost RSA. Tento stav přetrval až do června roku 2012, kdy bylo následně působení pojišťovny Direct ukončeno, nikoliv však natrvalo. Znovu pojišťovna Direct vstoupila na náš trh 15. června roku 2015. Tentokrát však už pod zcela novým majitelem, kterým je nově společnost VIGO Investments.

direct

Direct pojišťovna

Cílem Direct pojišťovny je už od začátku jejího působení nabídnout hlavně jednoduchost. Patří do skupiny institucí, které mají méně poboček, jelikož umožňuje řešení mnoha věcí včetně sjednání pojistek na dálku, primárně telefonicky či online. Tento koncept zůstal i v dnešní době zachován a Direct pojišťovna se na maximální jednoduchost sjednání produktů a vyřízení požadavků zaměřuje.

Direct pojišťovna a 6 pojistných segmentů

Jasným specifikem této pojišťovny je fakt, že jde o neživotní pojišťovnu. Od toho se pak jasně odvíjí zaměření jednotlivých pojistných produktů. Ty jsou nabízeny běžným lidem, tedy fyzickým neboli soukromým osobám. Jsou nabízeny i podnikatelským subjektům, tedy právnickým osobám. Direct pojišťovna nabízí dlouhodobě tuto trojici pojistných produktů:

  • Pojištění vozidel
  • Cestovní pojištění
  • Úrazové pojištění

Vývoj pojišťovny Direct jde neustále kupředu, proto je nabídka doplněna také další trojicí:

  • Pojištění majetku
  • Pojištění odpovědnosti
  • Pojištění podnikání

direct

Důraz na individuální přístup

Jednotlivé segmenty pojistek se dále dělí na několik konkrétních. U pojištění vozu třeba na havarijní pojištění a povinné ručení. Samozřejmostí je možnost nechat si sestavit pojistku podle konkrétních představ v rámci rozsahů pojistného krytí a pojistného plnění i s ohledem na doplňkové služby. Direct pojišťovna je vhodná volba pro ty, kdo hledají jen základní pojistnou ochranu, ale i pro ty, kdo hledají rozsáhlou ochranu situací, které mohou v životě nastat.

Rozsah pojistek

Pojistky jsou vhodné pro fyzické osoby, velké i malé společnosti. Nabídka Direct pojišťovny firemním klientům je rozsáhlá. Základem je klasické pojištění pro společnosti, které může představovat různá rizika. Vše doplní i o další pojištění podnikání. Při správě většího vozového parku může využít pojištění flotil vycházející ze standardní auto pojistky. Do segmentu pojištění majetku a pojištění odpovědnosti patří i pojištění bytových domů, zdravotnických zařízení nebo obcí a měst.

Direct, pojišťovna, která se vyvíjí

Profilování pojišťovny směrem ke zjednodušování a inovacím vedl k tomu, že tato pojišťovna získala v roce 2016 zajímavou cenu od portálu Chytrý Honza, tedy Cenu pokroku 2016. Hlavním důvodem ocenění byl směr interně označovaný jako Paperless. Snaha o omezení papíru a možnost sjednávat a vyřizovat vše na dálku, bez složité administrativy.

direct

Jen 8 poboček – to je Paperless

Pro ty, co vyhledávají možnost osobního sjednání půjček, je 8 poboček pojišťovny Direct asi nedostačující. Odpovídá však směru Paperless a světovému vyřizování online. Vše lze vyřídit jednoduše a na dálku, bez nutnosti osobních návštěv. Kromě poboček je k dispozici i síť obchodních partnerů, nezávislých firem nebo jednotlivců, které nabízejí pojistné služby a kde je možné si produkty u pojišťovny Direct sjednat. Takových míst je v naší zemi několik desítek.

Direct pojišťovna – recenze a zkušenosti

Je třeba si uvědomit, že hlavně u nás je zvykem svěřovat se s negativními zkušenostmi a psát negativní recenze. Proto jich najdete na internetu plno. Pokud je někdo spokojený, sice poděkuje, ale málokdy to napíše jako kladnou recenzi někam na internet. Najdete však i kladné recenze. Po nahlášení pojistné události v podobě úniky vody s úhradou vodného a stočného měl třeba jejich klient Oldřich B. do 5 dnů své peníze na účtu. Pokud se podíváte na recenze jiných pojišťoven, jsou stejně převážně negativní, jako u Directu. Vše totiž pojistit nelze. Záleží na tom, jak a na co máte pojistku uzavřenou. Nejlepší je doporučení někoho známého a většinou vám nejvíce napoví.

Direct pojišťovna recenze
3.1 (62.07%) 29 hlasů
3 Comments
  1. Direct-nikdy více!!! Jejích pojištěnec mě naboural auto ,poničil celou zadní část. Pracovník pojištovny Direct,mě málem chtěl přesvědčit,že jsem to udělal já i když jsem u toho nebyl!! Prostě s hnupem se jednat nedá!! Bezkunkurenčně nepofesionalita, VARUJI VŠECHNY-TUTO POJIŠTOVNU NIKDY!!!!

  2. Pokud budete řešit s Directem škodnou udalost ,že vám jejich klient nabourá auto, připravte jsi psychofarmaká, nebo to je zážitek na celý život!!! Hrůza!

  3. Direct ;)…Uzavřela jsem s nimi smlouvu na základě doporučení. Po větrném jaru, kdy vítr poškodil střechu a skleník jsem pojišˇtovnu kontaktovala. Škoda zamítnuta okamžitě a výpověď smlouvy k tomu. Neprofesionální. – nedoporučuji.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo