eDarling seznamka [recenze]

6

eDarling je dnes velmi známá internetová seznamka. Byla založena v Německu už v roce 2008. Má rozsáhlou uživatelskou základnu a rozšířila se již do 26 zemí po celém světě. V minulosti byla tato služba v České republice značně kritizována. Dnes už jsou internetové seznamky běžně přijímány.

seznamka edarling

eDarling – recenze seznamky

eDarling je seznamka pro náročné klienty. Je totiž určena výhradně lidem, kteří jsou starší 18. let a hledají opravdu vážný vztah, což není na konkurenčních internetových seznamkách zcela běžné. Pokud hledáte spíše flirt nebo náhodnou známost, tak doporučujeme zvolit jinou konkurenční seznamku. Po základní registraci, která je zcela zdarma, musíte projít speciálním testem osobnosti a pak už se můžete s radostí pustit do hledání své budoucí druhé polovička a té pravé lásky.

💡 Dbejte na bezpečnost na internetu: Obzvlášť na internetových seznamkách dbejte na své bezpečí. Ujistěte se, že komunikujete s opravdovou osobou a že se nejedná o falešný profil. Proto využívejte ověřené seznamky jako je ✅ eDarling

eDarling a cena

Cena pro 3. měsíční VIP je 349 Kč/měsíc, VIP členství na 6 měsíců je 199 Kč/měsíc a VIP členství na 12 měsíců je za 189 Kč/měsíc. Na ✅ eDarling to bez VIP členství nejde. Bez VIP programu jsou nabízené služby a funkce opravdu až extrémně osekané. Pokud nepřistoupíte na placenou verzi a chcete seznámit, čekají vás tyto nevýhody, proto určitě doporučujeme si členství zaplatit, jinak vás čeká:

 • velmi omezená komunikace
 • rozmazané a neostré profilové fotky
 • nebudete mít žádné informace o tom, kdo navštívil váš profil
 • máte značně omezený počet navržených protějšků
 • vůbec nezjistíte, zda si daná osoba přečetla vaši zprávu

eDarling a VIP členství

Po zaplacení členství se můžete začít těšit a využívat tyto výhody:

 • chat bez dalšího omezení
 • ihned uvidíte, kdo navštívil váš profil
 • konečně máte k dispozici viditelné profilové fotky
 • průměrně dostanete až 20 nových návrhů od protějšků denně

Nejkratší doba zpoplatnění jsou výše uvedené 3 měsíce, takže to budete muset risknout. Pokud si tedy myslíte, že chcete a vyplatí se vám do seznámení investovat a díky tomu najít svého nového životního partnera, určitě to zkuste.

eDarling a aplikace online

Pokud zrovna nemáte přístup k počítači, ale rádi byste si v aktuálním čase prohlédli profily ostatních uživatelů nebo si s někým popovídali, nejde o žádný problém. Můžete si totiž zdarma stáhnout mobilní aplikaci dostupnou na Android i iOS. Aplikace má téměř stejné funkce, jako s internetovým připojením při komunikaci z domu. Můžete tedy posílat zprávy i prohlížet fotky. Dá se i zaplatit VIP členství nebo třeba ve volné chvíli nahrávat fotografie.

Seznamka eDarling v ČR

Seznamka ✅ eDarling patří k nejznámějším v Česku i v Evropě. V USA či Austrálii vystupuje pod názvem EliteSingles. Je to celosvětově známá možnost seznamování. Má dobré ohlasy od lidí, kteří hledají spíše vážnější známost. Od lidí, kteří hledají primárně flirt nebo krátkodobou známost, jsou recenze méně příznivé. Pro ně doporučujeme spíše třeba Badoo nebo Tinder. V placené verzi dostáváte i doporučení od eDarlingu na své potenciální partnery vyhodnocené podle osobnostního testu, kterým projdete při registraci, tedy na základě vašich zálib a životních hodnot. Kromě toho si současně můžete sami vyhledávat vhodné protějšky ze svého okolí pomocí intuitivního a pokročilého vyhledávače.

Nepřehlédněte:  Be2 seznamka [recenze] - používání, členství, zkušenosti a jak funguje

eDarling a bezpečnost

Profily se zde schvalují manuálně, proto si za seznamku musíte zaplatit. Je to ale velmi dobrá vstupní bariéra a odradí většinu podvodníků. Je zde tedy mnohem menší procento falešných profilů. I tak ale buďte obezřetní při seznamování přes internet. Najdete zde také vyšší poměr lidí ve středním věku, kteří se už mnohem hůře seznamují a mají k tomu méně možností.

eDarling a zrušení účtu a členství

Vymazání základního účtu bez jakéhokoliv VIP profilu, je velmi jednoduché a můžete jej provést kdykoli a odkudkoliv. Klikněte na Můj účet, dále tlačítko Členství a pod odkazem Informace o mém profilu klikněte na ikonku Zde.

Jako klient jakéhokoliv placeného členství VIP už ale berete na vědomí, že smlouva bude po jejím vypršení automaticky obnovena. Z účtu se vám tedy automaticky strhne částka za 3, 6, anebo 12 měsíců. Svoji smlouvu musíte vždy vypovědět ještě před uplynutím dané smluvní doby. Z toho tedy vyplývá, že musíte ukončit vaše členství nejpozději 3 dny před vypršením vašeho VIP účtu, jinak se vám odečte opětovná platba a máte další dobu automaticky prodlouženou.

 

Výpověď jakéhokoliv placeného VIP členství tedy nabude účinnosti pouze v případě, že ji aktivně sami zadáte a provedete pomocí online formuláře v záložce Členství, nebo bude doručena v písemné formě, nejlépe doporučeně na uvedenou adresu. Pokud se rozhodnete pro písemnou výpověď, uveďte v zaslaném dopise vaši emailovou adresu, kterou se přihlašujete do eDarling nebo svůj bezpečnostní kód.

Dopis lze zaslat poštou na adresu:

Spark Networks Services GmbH

Kohlfurter Straße 41/43

10999 Berlín

Německo

Faxem na adresu:

Fax: +49 30 868 000 312

Email:

info@edarling.cz

Web:

www.edarling.cz

eDarling – výhody seznamky

 • metoda seznámení je založena jednak na osobnostním testu, ale současně i na možnost vlastního vyhledávání mezi uživateli
 • velká základna uživatelů i v rámci ČR
 • 800 000 lidí během měsíčních návštěv
 • z celé Evropy je registrováno již více než 10 milionů uživatelů
 • najdete zde vyvážený počet žen i mužů v poměru přibližně 52:48
 • dostanete i návrhy vhodných partnerů
 • konečně seznamka vhodná nejen pro flirt, ale i vážnější vztah

eDarling – nevýhody seznamky

 • ve verzi zdarma neuděláte téměř žádné akce
 • členství na seznamce eDarling je poměrně drahé
 • musíte si dát pozor na automatické obnovování VIP služeb
 • ukončení předplatného je dost složité a musíte si jej ověřit
 • neupozorňování při prodlužování členství
 • doporučujeme proto rušit členství vždy v předstihu

eDarling, recenze a zkušenosti uživatelů

Recenze uživatelů seznamky eDarling jsou jako i v jiných případech velmi různorodé. Převládají však negativní zkušenosti. Klienti jsou značně nespokojeni zejména tím, že jsou nejprve nalákáni na registraci zdarma, ale až pak zjistí, že bez uhrazení nějakého tipu VIP členství teprve mohou odeslat zprávu, prohlédnout si ostrá a zřetelná fota a někoho nového poznat. Na druhé straně se setkáte i s tím, že někdo našel právě díky internetové seznamce eDarling svého životního partnera. Je tedy opět jen na vás, zda se rozhodněte to zkusit, nebo se raději porozhlédnete jinde.

Recenze ostatních zákazníků, které jsme našli na internetu

edarling diskuze

Zdroj: eMimino.cz

edarling recenze

Zdroj: eMimino.cz

A jaké máte zkušenosti s internetovou seznamkou eDarling Vy?

Napište nám!

eDarling seznamka [recenze]
4 (80%) 6 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo