Faberlic: Co to je, jak funguje a hodnocení [RECENZE]

1
Aktualizováno

Kosmetika Faberlic není mimo okruh svých uživatelů příliš známá. Což je škoda. Protože nikdy nevíte, jaké skvosty a svaté grály vám může pro vás neznámá značka nabídnout. Proto se podíváme na to, jestli má někde Faberlic zveřejněné složení. A na pár dalších zajímavostí, které by se vám mohly někdy hodit.

Dnes existuje tolik různých kosmetických značek, že je prakticky nemožné je všechny znát. Většinou proto saháme po tom, co známe z reklam, nebo z polic v drogerii. Proč si ale trochu nerozšířit obzory a nepokusit se poznat něco nového? 

Pokud jste zvědaví, co je troubelín Faberlic a jaké jsou zkušenosti zákazníků s touto kosmetikou, pokračujte ve čtení.

Co je Faberlic?

Faberlic je především kosmetika. Na webových stránkách ale taky najdete jídlo, potřeby a přípravky pro domácnost nebo sekci business, ve které jsou například papírové tašky, vzorky a podobně. Faberlic se zaměřuje na přímý prodej. Počítejte tedy s prohlídkami katalogů a s poměrně širokým spektrem výrobků.

Určitě vás bude zajímat i to, že Faberlic pochází z Ruska. Na webových stránkách se ale dočtete, že výroba kosmetiky Faberlic odpovídá všem standardům kvality. A především pak těm evropským.

Jak Faberlic funguje?

Jelikož jde o přímý prodej, před nákupem se budete muset registrovat na webu. Prodej lze realizovat i po návštěvě pobočky ve vašem okolí. Poslední možností je nákup přes konzultanta. Stejně, jako u jiných společností tohoto typu Faberlic vydává každé tři týdny nový katalog. Při pravidelném nakupování navíc můžete získávat různé odměny v podobě dárků, nebo slev.

Faberlic konzultanti

Pokud by vás nebavila jenom role kupujícího, může se z vás stát konzultant. Ve své podstatě tedy můžete získat pracovní uplatnění. Kromě výdělku a slev budete mít přístup k VIP programům. Jako výhodu lze vnímat i jednorázové výplaty podle podmínek marketingového plánu. V neposlední řadě se můžete účastnit rozvojových programů.

TOP Faberlic produkty

Jedním z nejoblíbenějších výrobků je troubelín Faberlic. Alespoň tak by se dal shrnout název přípravku na čištění sporáků a trub, kterého je v balení úctyhodných 500 ml. (Pokud nakupujete častěji, víte, že normálně se prodává okolo 150-250 ml přípravků podobného typu.) Hodně populární je i série Dream Therapy. Speciálně pak Antistress esence, která má navozovat klidný spánek. Jako některé jiné květinové a bylinné esence obsahuje alkohol. Případně se podívejte na lotion na citlivou pokožku hlavy z řady Biomica. Přípravek neobsahuje silikony a parabeny. Navíc má hypoalergenní parfemaci. Složení je na webu u každého výrobku. Což chválíme.

Co se týče jídla, jako i jinde očekávejte hlavně prodej čajů, čokolád, polévek a kaší, či ovocných tyčinek. 

Zkušenosti s Faberlic

Lidé mohou být ke značkám, které pocházejí z Ruska, poněkud nedůvěřiví. Dalším zase činí problémy přímý prodej. Opravdu je ale nutné se kvůli těmto dvěma skutečnostem na Faberlic dívat skrze prsty?

Lidé, kteří mají s Faberlic pozitivní zkušenosti říkají, že:

  • Bylo všechno rychle vyřízené
  • Jsou spokojení s výrobky
  • Mohou požádat o vzorky
  • Nákup online proběhl v naprostém pořádku
  • Se jim líbí cenová dostupnost
  • Se jim výrobky zdají být kvalitní
  • Se jim líbí velký výběr

Některé ženy, které zkoušely přípravky do domácnosti, si stěžovaly, že se jim zdají být (ve srovnání s jinými vyzkoušenými) méně účinné. Někomu navíc nesedí složení krémů. Nemáme ale informace, z jakého konkrétního důvodu. Jde ale o poměrně běžný jev, který lze sledovat i při nákupu v kamenné drogerii u vás v obci, nebo ve městě. 

Pokud vám nevadí se registrovat, nebo nabízet výrobky v přímém prodeji, Faberlic se nemusíte vyhýbat. Samozřejmě ale respektujeme, že tento model nemusí vyhovovat všem. Stejně jako skutečnost, že si nemůžete výrobek nejprve osahat v ruce. 

Máte nějakou zkušenost s výrobky Faberlic? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Nepřehlédněte:  Liposukce břicha - zkušenosti
VAŠE HODNOCENÍ
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo