Filtrační konvice recenze

0

Určitě už spousta z nás na vlastní kůži zažila to, že se její rychlovarná konvice po čase zanesla vodním kamenem. Kvůli tvrdosti vody se to většinou stává ve většině domácností.

To určitě pro nikoho z nás ovšem není dobré, protože vodní kamen nejenže způsobuje, že voda z konvice má horší chuť ale navíc také většinou snižuje efektivitu výkonu a zvyšuje tak náklady na provoz.

Dnes už lze ovšem tento problém snadno vyřešit a to díky tomu, že se na trhu objevily nové typy produktů a tím jsou filtrační konvice.

Filtrační konvice recenzeJedná se vlastně o specifický typ rychlovarné konvice, které mají navíc jednu důležitou funkci a to filtrování vody.

Díky několikastupňovému filtrování vám konvice vodu vyčistí od chloru, změkčí ji a zbaví dalších nežádoucích látek.

Díky filtračním konvicích už se tedy nemusíme obávat toho, že by na nás pití vody z vodovodu mělo nějaké negativní účinky.

Jakou filtrační konvici si ale vybrat? Přinášíme vám recenze jedné z  nejoblíbenějších filtračních konvic:

Filtrační konvice Brita Marella

Jednou z oblíbených filtračních konvic, které v obchodech můžeme zakoupit je filtrační konvice Brita Marella. Tato konvice vyniká povedeným designem, který se bude hodit do každé kuchyně.

Objem této konvice 2,4 litru. Princip filtrování spočívá ve čtyřstupňové filtraci, které vám zajistí, že se voda zbaví nejen mechanických nečistot, ale také dokáže snížt tvrdost. To má pak znatelně lepší vliv na výslednou chuť vody a případně uvařených nápojů.

Filtrace v této konvici probíhá díky patroně, kterou je potřeba měnit asi jednou za 4 týdny.

Abyste nezapomínali, kdy jste patronu měnili naposledy, má filtrační konvice Brita Marella mechanický kalendář, který vás upozorní, kdy máte patronu vyměnit.

Nepřehlédněte:  VeryVoga [recenze]
Filtrační konvice recenze
1 (20%) 1 hlasů

2 Comments
  1. To je ale docela nepraktické. Máme tenhle filtr https://www.odstavnovace-mixery.cz/big-berkey-P5791f3189bbfb/ a filtrujeme pořád (vařím, piju…) a ta konvice je pře malá, ne?To je tak na občasný čaj,ne?

  2. Nemůžu si vynachvalit, do oblastí s horší vodou k nezaplacení

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo