Flirtkontakt.cz recenze: Pozor na automatické platby!

3

Pokud nemáte partnera pro dlouhodobý vztah, nebo pro čistě sexuální hrátky, během několika minut se můžete zapsat na několik seznamek, které by vám měly pomoci váš problém rychle vyřešit. Ne všichni jejich provozovatelé jsou však dostatečně solidní, takže vám mohou v konečném důsledku zůstat oči pro pláč. Vyplatí se zkoušet erotickou seznamku Flirtkontakt.cz? Na to se podíváme níže.

Někteří lidé si neumí svět bez seznamek představit. Mnozí si zvykli na to, že ještě ten den si mohou užít nezávazného sexu s někým, s kým se sotva potkali. A když je omrzí, stačí si vybrat z dalších adeptek a adeptů, které jim nabídne seznamovací aplikace hned v závěsu.

Jestli je to přínos, nebo nám takové jednání může spíš uškodit, to necháme na vašem uvážení a preferencích. Tento fenomén každopádně existuje, takže nemá smysl se před ním snažit zavírat oči.

Byla by ale chyba si myslet, že lidé hledají sexuální protějšky jen na aplikacích typu Badoo a Tinder. Příležitost k lovu skýtá i web Flirtkontakt.cz, který o sobě dokonce říká, že je nejlepší erotickou seznamkou.

Opravdu byste se ale měli nechat tímto portálem nalákat?

Co je Flirtkontakt.cz?

Jak už bylo řečeno, web Flirtkontakt.cz je erotická seznamka, která cílí na klientelu od 18 let. Stejně jako u některých jiných portálu tohoto typu můžete na Flirtkontaktu nezávazně flirtovat a sdělovat si s ostatními své sexuální fantazie a zážitky. Na úvodní stránce se také dočítáme, že registrace by měla být zcela zdarma.

Flirtkontakt dále mezi svými výhodami uvádí:

  • Velké procento seznámení
  • Možnost vložení klasické, ale i erotické fotografie
  • Že zájemci se mohou snadno přesměrovat na gay seznamku

Co se nám v tomto ohledu zamlouvá je to, že ve srovnání s jinými weby má Flirtkontakt svůj vlastní magazín, který uživatelům přináší novinky a zajímavosti ze světa erotiky a seznamování. Ženy, které se nebojí experimentování, se také mohou začíst do sekce o erotických pomůckách. (Mužům zase bude nejspíš vyhovovat sekce o pornohvězdách.)

Ačkoliv je registrace zdarma, spoustu aktivit můžete dělat až ve chvíli, kdy provozovateli pošlete menší sumičku na účet.

Když se navíc podíváme do FAQ (nejčastěji kladených otázek), nacházíme povinně uváděné informace o provozovateli webu, takže z tohoto úhlu pohledu se nám všechno jeví být v naprostém pořádku.

Služby portálu

Že se vyplatí číst před registrací obchodní podmínky se ukazuje ve chvíli, kdy se dostáváme k modulu “Služby portálu”, kde se dočítáme první informace o tom, kolik by nás případné členství na Flirtkontaktu mohlo stát. (Protože, ačkoliv je registrace zdarma, spoustu aktivit můžete dělat až ve chvíli, kdy provozovateli pošlete menší sumičku na účet.)

Pokud máte zájem o zkušební provoz na jeden týden, zaplatíte 99,-. Za jeden měsíc zaplatíte 499,-. To ale jen za předpokladu, že zaplatíte bankovním převodem. SMS platba vychází na měsíc za 599,-, zaplacení online platbou je za 349,-. Dále si také můžete sjednat členství na delší dobu (3-12 měsíců). Náklady členství se opět odvíjí od toho, jakým způsobem se rozhodnete svoje členství uhradit. Například platba bankovním převodem za členství na 12 měsíců vychází na 3 499,-, zatímco platba online na stejně dlouhou dobu vychází na 2 699,-. (Když ale budeme trochu podezřívaví, bankovní převod můžete před odesláním peněz z účtu za některých okolností stornovat, zatímco u platby online odchází peníze z účtu prakticky okamžitě. Neměli byste se tedy zlákat cenou, protože při nedostatečném proklepnutí webu můžete o své finanční prostředky jednoduše přijít.)

Co na to říkají zákazníci?

U Flirtkontaktu existuje hned několik háčků, na které si musíte dát pozor. Například se musíte včas vyvázat ze zkušebního členství, jinak se vám profil automaticky aktivuje na placené členství, o které nemusíte mít zájem. (Udává se, že vhodný čas pro kontaktování podpory je alespoň 3 dny před koncem zkušebního období.) Právě tady navíc přichází další háček, který souvisí s vybraným způsobem platby. Pokud si vyberete úhradu online převodem, placené členství Flirtkontakt hradí srážkou peněz z vašeho účtu. V případě bankovního převodu tohle udělat nemůže, takže jste technicky vzato ve větším bezpečí, že nechtěně nepřijdete o své peníze. (A možná právě i to je ten důvod, proč je platba bankovním převodem dražší, než platba členství online. U online platby navíc musíte zdlouhavě rušit členství, pokud o něj opravdu nemáte zájem.)

Na strhávání peněz z účtu si navíc stěžuje velké množství lidí na webu VašeStížnosti.cz, který provozuje prestižní časopis dTest. Což opět souvisí s tím, že si uživatelé předem důkladně nepročetli obchodní podmínky provozovatele seznamky. 

Co z toho plyne? Že erotické seznamce Flirtkontakt sice můžete věřit a můžete ji používat, určitě se ale neupisujte k ničemu do doby, dokud si nejste naprosto jistí, že dokážete své členství v případě potřeby jednoduše ukončit.

Máte s erotickou seznamkou Flirtkontakt nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Nepřehlédněte:  Elitedate.cz [recenze]: Bude o vás na této seznamce zájem?

Zdroje informací

https://www.vasestiznosti.cz/spolecnost-2024/internet-portal-s-r-o – VašeStížnosti.cz FlirtKontakt (česky)

Flirtkontakt.cz recenze: Pozor na automatické platby!
4.3 (86.67%) 3 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo