Furon – lék na odvodnění [recenze]

15

lek-furon-odvodneni-recenze Otoky trápí mnoho lidí. Cítí se kvůli nim malátní, bez energie, bez chuti do života. Proto je potřeba organismus odvodnit. Není samozřejmě od věci, pokud ručička váhy ukáže trochu nižší cifru, ale klíčové je tu něco zcela jiného.

Splasknutí otoků, lepší vitalita, to je samozřejmě jasné. Jedním z léků na odvodnění, které se běžně užívají, je například Furon.

Jde o lék na lékařský předpis, tudíž nemůže být žádných pochyb o jeho funkčnosti.

Jde o diuretikum, díky kterému otoky brzy zmizí. Účinná látka furosemid patří mezi špičková diuretika, tedy látky, které působí silně močopudně.

Kdy je Furon přímo zakázán?

O tom, kdy smíte nebo nesmíte užívat tablety Furon, by měl rozhodnout v první řadě ošetřující lékař.

Pokud trpíte nízkým krevním tlakem, citelným nedostatkem draslíku nebo sodíku (byť ano, naše těla jsou spíše přesolená než naopak) nebo patříte do kategorie těhotných a kojících, nemůžete lék Furon vůbec vzít v potaz – alespoň do doby, než se situace změní. Máte dnu, cukrovku, trpíte například jaterní cirhózou, zbytnělou prostatou?

I v takových případech prostě nesmíte tablety Furon užívat – a už vůbec si jej například shánět pokoutně bez vědomí ošetřujícího lékaře.

Půl až celé dvě tablety, to je denní dávka, kterou předepíše lékař – a pokud jde o stav spojený s otoky. Při léčení hypertenze (vysokého krevního tlaku) je maximem jedna tableta za den, ale obvykle se lék Furon kombinuje i s dalšími různými léčivy.

Velmi známé nežádoucí účinky léku Furon

Pokud dlouhodobě užíváte tablety Furon, mohou se dostavit vedlejší nežádoucí účinky. Těch však není mnoho, zhruba u jednoho z deseti pacientů se projeví dočasně ve formě vyrážky nebo mírné anémie, dostavit se může i přechodná přecitlivělost na světlo. Velmi vzácná je pak nevolnost a zvracení, což je ovšem problém, který po krátkém čase ustoupí.

Odkaz na příbalový leták – http://www.pribalovy-letak.cz/7-furon-40-mg

Máte osobní zkušenost s léky Furon? Podělte se s vašimi zkušenostmi do diskuze

Furon – lék na odvodnění [recenze]
2.9 (58.24%) 125 hlasů

2 Comments
  1. Je bez příplatku,jestli ne,tak kolik se připlácí.

  2. POMUŽOU TI LEKY NA TO ODVODNENI

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo